Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od kiedy...?
likamari Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Od kiedy...?
moje zaiteresowanie pila ogólnie zaczęło sie gdzies koło 1993-4 roku kiedy sama zaczęłam biegac po boisku jako chłopczyca;D no i obejrzało się jeden meczu drugi...i tak się zaczęło, od tamtej pory jestem z devilkamiSmile
27-01-2008 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Od kiedy...?
Jest początek sezonu ligowego 1998/99, mały Michał jest kibicem łódzkiego Widzewa, nielubiany przez niego ŁKS, w el. LM, wylosował nieznaną mu wówczas angielską drużynę - Manchester United, której oczywiście wówczas kibicowałem. Przed dwumeczem byłem pewien, że rywalizację powinien wygrać ŁKS, bo to w końcu Mistrz Polski, a mistrz kraju musi być mocny. Jednak rywalizację wygrało United, wówczas już byłem za nimi. Potem przyszedł ćwierćfinał z Interem i połfinał z Juve, jako że nie lubiłem Włochów znów kibicowałem United, po wygraniu przez Diabły obu dwumeczów stwierdziłem, że to będzie moja drużyna.
27-01-2008 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kuchar15 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Od kiedy...?
Ja interesuje się Manchester United od 5 lat. Jak miałem 10 lat to dostałem od taty komplet wdzienka united, Oczywiście od razu nie załapałem o co chodzi z klubem ale raz na boisku ja graliśmy w piłe to jakiś facet powiedział że bronie tak dobrze że mógłbym grać w MU i wtedy właśnie mnie to zaciekawiło. Big Grin Pozdrawiam
27-01-2008 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
JWestQ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Od kiedy...?
W moim przypadku był to rok 1997, stopniowo zacząłem poznawać świat futbolu, pierwsze obejrzane mecze, koszulki, książki itp. I właśnie, jednego, pięknego dnia otrzymałem w prezencie koszulkę Beckham'a, no i zaczęło się 'szaleństwo', które trwa do dziś. Wpadłem w manię,której nie potrafiłem opanować, inaczej nie chciałem opanować, w każdy możliwy sposób starałem się docierać do materiałów związanych z United.Teraz bez Manchester United nie potrafię żyć, jestem uzależniony od tego klubu, jest on dla mnie jak powietrze, nie wyobrażam sobie życia bez niego. Codzienna porcja informacji o Red Devil's to podstawa, bez tego dzień byłby stracony Big Grin
28-01-2008 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Od kiedy...?
Między 6 a 10 ( 1987 - 1991 ) rokiem życia znalazłem w szufladzie ojca szalik Manchesteru United. Skąd on go wytrzasnął w PRL'u to ja nie wiem( szalik miał od czasów Besta). Jakiś czas później zobaczyłem Manchester w TV, nie wiem z kim grali ani jaki był wynik ale komentator powiedział coś takiego " na boisku walijski czarodziej - Ryan Giggs" i już wiedziałem komu kibicuję. Nie wiem ile miałem wtedy lat 12, 14 16 cholera wie Big Grin, myślę że to było kolo 1995 roku, w 99 już śpiewałem na balkonie Big Grin

Poza tym zawsze byłem na bakier kibicowałem niedocenianym. Kiedy na podwórkach szalała mania Realu, Barcelony, Bayernu i cholera wie czego tam jeszcze to nie mogłem kibicować tak jak inni, musiałem mieć swoją drużynę.

Tak samo z NBA było, wszyscy Chicago (gdy zdobywali tytuły) to ja za Phoenix z Sir Charlsem, potem moda na Orlando i oczywiście Lakers to ja Miami Heat z moim ulubionym Alonzo Smile

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
01-02-2008 12:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miedziu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Od kiedy...?
Ja zacząłem kibicować gdzieś od 2006. Gdzieś w telewizji usłyszałem, że Cristiano Ronaldo wymiata w Manchesterze i tak zostało. Zainteresowałem się klubem i od tamtego czasu moim idolem jest właśnie Cristiano Ronaldo. On po prostu z piłką umie wszystko. ManUtd is the best and Cris is the best.
01-02-2008 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
johannaaa23 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Od kiedy...?
Ja United polubiłam w 2002 roku za sprawą rudzielca, uwielbiałam tego typu zawodników Smile Scholes był zawsze skromny, wierny klubowi, doskonały piłkarz, strzelał piękne bramki, ech niestety powoli trzeba sie oswajać z myślą, że zakończy karierę Sad ale tak na dobrą sprawę całym sercem zaczęłam United kibicować trzy lata temu, uwielbiam ten klub i nigdy nie mogłabym rozstać sie ot tak z Diabełkami Smile Miłość do tego klubu w moim przypadku będzie trwać wiecznie Smile
08-02-2008 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Od kiedy...?
Moja prawdziwa przygoda z United zaczęła się w sezonie 2005/06. Prawdziwa, bo wcześniej pewnie nie potrafiłbym wymienić nawet 5 zawodników (znałem tylko bodajże Rooneya, Ronaldo i Giggsa). Nie miało na to wpływ jakieś mistrzostwo czy inny sukces albo piłkarz. Ot tak, po prostu zacząłem bardziej interesować się futbolem i obejrzałem kilka meczów w Lidze Mistrzów. W tym sezonie mieliśmy 4. miejsce w grupie i to był pierwszy cios. Potem przyjście Kuszczaka jeszcze bardziej zmobilizowało mnie do kibicowania United. I tak zostało do dziś, do jutra i do pojutrza.

U-N-I-T-E-D!

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
08-02-2008 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #24
Re: Od kiedy...?
paolo napisał(a):i do pojutrza
Czyli za trzy dni będziemy musieli sobie szukać nowego moderatora Tongue To taka uwaga do administracji :lol:


Fan United od 1992 roku
08-02-2008 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #25
Re: Od kiedy...?
sebos_krk napisał(a):Czyli za trzy dni będziemy musieli sobie szukać nowego moderatora Tongue To taka uwaga do administracji :lol:
Heh, no już nie przesadzajmy, mi też zdarzają się gafy językowe, dlatego uważnie patrzę na to co mi Firefox mówi jak coś mam na czerwono Big Grin

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
08-02-2008 19:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #26
Re: Od kiedy...?
U mnie to jakiś czas trwało zanim trafiłem na UNITED :twisted: bo jeszcze nie kumałem co to piłka nożna Tongue kiedyś na Eurosporcie bodajże widziałem jak strzelają i gość sie rzuca i co chwile siatka Big Grin
a ja głupi myślałem ,że on (czyli bramkarz) musi puścić gola bo inaczej będzie miał kare
czy coś w tym stylu ... no musi być bramka i koniec aaa i dodatkowo taka sie musi fajnie położyć :lol:
Jak już mi dziadek jako tako wyjaśnił o co kaman ... to jak w weekendy bywałem u babci i dziadka była (i jest do dziś dnia) poranna gazeta zawsze dodatek KIBIC (czyli sport) i zapowiedzi spotkań klubów śląskich grających w I i II lidze polskiej (wtedy jeśli się nie myle : Odra Ruch Ch. Górnik Z GKS Katowice Naprzód Rydułtowy ... Myszków i chyba też Raków) ,że zagranica gra to była czarna magia

Zielona szkoła (już wiedziałem, że kopią za granicą też) - dostałem koszulke Ajax Amsterdam 10 Litmanen 8-) byłem gość ... zacząłem tak konkretnie trenować (szczególnie w roli bramkarza ... JUŻ TEŻ WIEDZIAŁEM ,ŻE TRZEBA ŁAPAĆ :!: nie puszczać szmat ) Potem dostałem koszulke ... Del Piero łooo a nademną mieszka kumpel normalnie fanatyk ... kupił pamiętam Inzaghi Del Piero Zidane jeszcze jakieś tam 2 z pola i Peruzzi chociaż ją tylko widziałem w rękach bo chyba w niej nie biegał)

Nie interesowałem się aż tak wynikami kto jak tam gra są koszulki i finał .... ale gdy w moje ręce wpadła czerwona koszulka ... z logo SHARP - z tyłu 19 YORKE Big Grin Tata zainwestował w C+
w końcu dostęp do meczy (heh pamiętam pierwszy jaki oglądałem - Ruch Radzionków 5:0 ograł Widzew) czyli to był rok 1998 (koszulka była troszku prędzej (97') to możecie sobie policzyć ile to już lat minęło od kiedy jestem Czerwonym Diabłem :twisted: )

Oczywiście jeśli ktoś nie wierzy mam świadków Big Grin
PozdROWienia
09-02-2008 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
madzia Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Od kiedy...?
Ja w ogóle zaczęłam się interesować piłką nożną w czasie ME 2004 w Portugalii - szkoda, że tak późno. :/
Ale zainteresowanie Manchesterem zaczęło się gdzieś 2 lata temu. Może niektórzy pomyślą, że to głupie i/lub banalne, ale wszystko zaczęło się od ... Cristiano Ronaldo.
W ogóle uwilebiam Portugalię jako kraj, więc jako jednocześnie pasjonatka piłki nożnej wręcz musiałam się czegoś dowiedzieć o ich reprezentacji. Obejrzałam kilka meczy Portugalczyków, poczytałam o nich no i moją uwagę zwróciło kilku, w tym właśnie Cristiano. Wiedziałam, że gra w Manchesterze, ale jakos początkowo mnie to nie interesowało.
Później zaczęłam rozmawiać o nim z kolagami - jeden z nich jest kibicem United i zaczął mi mówić jaki to wspaniały klub. Powiedział, kiedy jest mecz i żebym go obejrzała. Tyle, że na jednym meczu się nie skończyło. Coś mnie urzekło w ich stylu gry i zaczęłam ich oglądać regularnie, później zaczęłam czytać o historii klubu i o pozostałych piłkarzach. I ogarnęła mnie fascynacja. Która trwa aż do dzisiaj. I mimo, że Cristiano nadal jest jednym z moich ulubionych zawodników, to na pewno nie na nim się dla mnie Manchester kończy. Wink
Wręcz przeciwnie - Manchester to dużo więcej niż jedna osoba. United to historia, o której nie można zapomnieć, to wielkie piłkarskie legendy, które budowały ten zespół, to wszyscy współcześni zawodnicy niezależnie od ilości strzelonych bramek, i wreszcie - to sir Alex Ferguson, który tak dużo zrobił dla tej drużyny.
Trochę się rozpisałam, przepraszam Smile ale jakoś tak mi wyszło.
10-02-2008 00:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #28
Re: Od kiedy...?
No cóż, to było gdzieś w '98 roku, może trochę wcześniej, ale wiem że już '99 całym sercem byłem z United Smile a zaczęło się tak jak u niektórych od takiego jednego piłkarza, nie wiem czy kojarzycie... chyba Beckham się zwał Wink Te jego rzuty wolne były dla mnie czymś niesamowitym :!: Byłem po prostu onieśmielony tym w jaki sposób nadaje piłce rotacje- geniusz myślałem. No i zaczęło się kibicowanie Red Devils... Później doznałem szoku- Beckham przechodzi do Realu <świr> pomyślałem. Niektórzy "kibice" pewnie poszli za nim, ale ja pozostałem przy klubie bo już zdążyłem się zakochać Big Grin i ta miłość nadal kwitnie. Cała historia Manchester United, SAF, styl gry- to jest właśnie najlepsze 8-)

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
16-02-2008 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shaman Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Od kiedy...?
Grałem u kolegi na podwórku. Mam na imię Bartek a wtedy pierwszym bramkarzem United był Barthez. Tak sie złożyło ze lubiłem budę. Potem chciałem się dowiedzieć o nim czegoś więcej. Itak po śladach do Manchesteru Smile
24-02-2008 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
diabeł1878 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Od kiedy...?
Szczerze mówiąc nie pamiętam od kiedy jestem kibicem United.
Odkąd pamiętam byłem ich fanem czyli chyba od zawsze.
Mój tata też im kibicuje i chyba mam to po nim.
Wiem natomiast że jest to znakomity klub i jestem z nimi całym sercem.
Sądzę że maja znakomitą ekipę, trenera i historię.
Za to ich kocham!
Są świetni i nawet w trudnych chwilach grają do końca i dają z siebie wszystko.
:twisted:
24-02-2008 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości