Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2009/2010
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #241
Re: Champions League 2009/2010
ryba napisał(a):Dlaczego nie ma sensu? Chodzi o to, że są mecze kiedy Man Utd "ciśnie" przez cały mecz i nic nie wchodzi, a drużyna przeciwna walnie tzw gola z du**. Jeśli chodzi o dwu mecz z Bayernem było inaczej. Oni w pewnym sensie zasługiwali na wygraną. Chociażby jak zdominowali nas u nas w drugiej połowie na Old Trafford po stracie Rafaela.

Nie ma sensu, sezon się kończy, finał LM, w którym nas nie ma, coraz bliżej a tu wciąż dysputy czy był spalony czy nie był, czy był fart czy nie, czy zasługiwali czy nie. Historia tak się potoczyła, że to oni wygrali, są w półfinale i być może i jego wygrają fartem. Życie.
Pewnie, że też bym wolał widzieć United kolejno w półfinale a następnie w finale. Trzeci finał z rzędu - wow! coś zajebistego, w dodatku z realnymi szansami na wygranie go! no ale cóż, potoczyło się inaczej i dziwnym byłoby jakbym wciąż żył wydarzeniami sprzed miesiąca

ryba napisał(a):@ co do jajca, to taki chyba kontrargument był Tongue

Spoczko, to tylko taka moja drobna złośliwość wobec pewnego rzetelnego moderatora Wink

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
10-05-2010 18:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #242
Re: Champions League 2009/2010
Nie lubię po prostu, jak ktoś wychodzi z założenia, że okradli jego piękny klub, bo on jest najlepszy i po prostu należało mu się mistrzostwo PL i awans do finału LM z urzędu. Kiedy tak nie jest bo zespół najzwyczajniej w świecie zefrajerzył się w dwumeczu LM i nie był lepszy od Chelsea na Old Trafford. Ale coś w tym jest. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Co do jajca i do pewnego pana moderatora to nic nie poradzisz. Jak w normalnym życiu, tak nawet na takim forum rączka rączkę myje, są równi i równiejsi, czy po prostu stare kliki, które nadają pewne nieformalne prawa :) pozdro dla moderatorów redcafe.pl :) !!

---
10-05-2010 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #243
Re: Champions League 2009/2010
ryba napisał(a):Co do jajca i do pewnego pana moderatora to nic nie poradzisz. Jak w normalnym życiu, tak nawet na takim forum rączka rączkę myje, są równi i równiejsi, czy po prostu stare kliki, które nadają pewne nieformalne prawa Smile pozdro dla moderatorów redcafe.pl Smile !!

Więc czujemy w kościach to samoWink sam osobiście zwracałem uwagę Panu M, jednak zostałem potraktowany z buta. No ale ciii! bo ostrzeżenia i bany pójdą w ruch, a ostatnio z nadmiaru wolnego czasu się udzielam więc szkoda by było

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
10-05-2010 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #244
Re: Champions League 2009/2010
Ja nie cierpię, jak ktoś mi próbuje wmówić, że zawsze wygrywa lepsza drużyna.

My sfrajerzyliśmy, oni przyfarcili. Przecież Bayern nawet w połowie nie zdominowali gry tak jak Manchester w pierwszych 45 minutach, mimo że graliśmy w dziesiątkę (tak naprawdę, już w pierwszej tak graliśmy, bo kuśtykający Roo niezbyt mógł grać). Olić przepchnął Carricka jak małego chłopca (może Anglik liczył na odgwizanie wolnego? Chuj wie), a Robbenowi wyszedł strzał życia. Pech.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
10-05-2010 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #245
Re: Champions League 2009/2010
danieltwi napisał(a):No ale ciii! bo ostrzeżenia i bany pójdą w ruch
Pierdolisz w tym momencie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
10-05-2010 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #246
Re: Champions League 2009/2010
matys napisał(a):Pierdolisz w tym momencie.

Cytuję: "Sam Pan pierdolisz", koniec cytatu.

pan_opticum napisał(a):Ja nie cierpię, jak ktoś mi próbuje wmówić, że zawsze wygrywa lepsza drużyna.

A kto Ci to próbuje wmówić? :?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
10-05-2010 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #247
Re: Champions League 2009/2010
danieltwi napisał(a):Cytuję: "Sam Pan pierdolisz", koniec cytatu.
Tak, bo modzi tu rzucają banami i ostrami na prawo i lewo. Już Cię ktoś stąd wyjebie, jak coś powiesz na "władzę". No ale jak se ubzdurałeś, że mod to głupi chuj i tylko czeka, żeby zwykłemu userowi dosrać, to spoko.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
10-05-2010 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #248
Re: Champions League 2009/2010
danieltwi napisał(a):A kto Ci to próbuje wmówić?
Różni ludzie przychodzą i tak mi mówią. Ale ja się nie dam!

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
10-05-2010 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #249
Re: Champions League 2009/2010
matys napisał(a):Tak, bo modzi tu rzucają banami i ostrami na prawo i lewo. Już Cię ktoś stąd wyjebie, jak coś powiesz na "władzę". No ale jak se ubzdurałeś, że mod to głupi chuj i tylko czeka, żeby zwykłemu userowi dosrać, to spoko.

Na pewno stosują podwójne standardy, co mogłyby potwierdzić wiadomości, a konkretnie ich treść, od Twojego kolegi moda /nie będę konkretnie przytaczał z racji tego, że to jednak 'pw'/. Tak czy inaczej chłopie ja w tym miejscu urywam tą dysputę, bo raz, że off top, dwa, że ja wiem swoje a Ty swoje.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
10-05-2010 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #250
Re: Champions League 2009/2010
Jeśli ktoś ma jakieś uwagi dot. funkcjonowania forum to zapraszam do odpowiedniego tematu. Proszę nie zaśmiecać miejsca, gdzie rozmawiamy o Champions League.
Każdy następny off-top będzie odpowiednio nagradzany.


Fan United od 1992 roku
11-05-2010 09:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #251
Re: Champions League 2009/2010
UUUUUUUU powiało grozą ... Smile I po co wam to było?? :shock: Smile Dobra panowie. Finał LM tuż tuż ... Kogo obstawiacie?? Cudowny Bayern, czy piękny Inter?? 8-)

---
12-05-2010 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #252
Re: Champions League 2009/2010
Gdy wygrałby Bayern to nasze odpadnięcie z nimi byłoby trochu mniej bolesne z jednej strony, a z drugiej jak wygra Inter Mourinho wreszcie spełni się w 100% ze swoją drużyna. Inter walczy o potrójną koronę, a Bayern o jedyne (ale za to jakie) dobre osiągnięcie w sezonie

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
12-05-2010 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #253
Re: Champions League 2009/2010
Bayern też walczy o potrójną koronę (ligę wygrał i jest w finale pucharu)

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-05-2010 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #254
Re: Champions League 2009/2010
No właśnie. Podoba mi się to, że obie drużyny mogą osiągnąć jeszcze praktycznie wszystko. Man Utd jak wygrywał Chamipons League to zawsze był w tym czasie mistrzem anglii. Zawsze negowałem drużyny takie jak Liverpool czy Milan, które na swoim podwórku słabo ... i kosztem podwórka zdobywali LM (odpuszczali w lidze, żeby przyłożyć lepszym składem w LM).

Wolę, żeby wygrał Inter. Bayern w pewnym sensie nie zasługiwał na finał LM, a jak wygra Inter, który nieprawdopodobnie mnie mile zaskoczył w drugim meczu z Barcą, to Murinio odejdzie do Realu. Chciałbym zobaczyć Real pod jego wodzą Smile

---
13-05-2010 08:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #255
Re: Champions League 2009/2010
A ja obydwu klubów nie znoszę i oglądnę ten finał tylko i wyłącznie dlatego, że jest finałem LM. Czuję się zupełnie jak wtedy, gdy Milan grał z Juventusem. Aczkolwiek uważam, że dla dobra (tak, tak) Mourinho lepiej, żeby jednak Inter przegrał. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że psychika Jose działa w ten sposób, ze gdy wszystko mu wychodzi, to staje się on zadufany w sobie i jeszcze bardziej arogancki, niż zwykle. A takie przymioty ogólnie przeszkadzają w życiu, więc lepiej dla niego samego, żeby zdobył "tylko" podwójną koronę. Big Grin

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
13-05-2010 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości