Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2009/2010
rooney91 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 0
Post: #136
Re: Champions League 2009/2010
Interowi ostatnio nie wiedzie sie i w lidze. Nie wiadomo czy beda w stanie grac rowno na dwa fronty. Ja chcialbym wlasnie ich trafic i upokorzyc Mou Big Grin oczywiście Sowieci sa potencjalnie slabsi, ale jak mowi moja babcia "z ruskimi to nigdy nie wiadomo" Tongue
17-03-2010 19:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #137
Re: Champions League 2009/2010
fidain napisał(a):Mówisz tak jakbyś nigdy nie widział meczy drużyn prowadzonych przez Mourinho. To właśnie jeden z głównych argumentów dlaczego nie chce go nigdy widzieć na OT

Jednak 2 pierwsze sezony w Chelsea miał bardzo udane, a The Blues grali bardzo ciekawy i atrakcyjny futbol. Więc wybacz, ale się nie zgodzę. Odkąd przeszedł do Interu zaczął niepotrzebnie kombinować.

E: No i jest komplet:

Barcelona, CSKA, Bayern, Inter, Bordeaux, Lyon, Arsenal, United. Kogo chcielibyście wylosować? Ja nie ukrywam, że spodobałby mi się ktokolwiek z pary: Lyon, CSKA, Bordeaux. Chciałbym inne ćwierćfinały : Inter-Barca i Arsenal-Bayern, a obstawiam, że z Francuzami, jak i z Ruskimi dalibyśmy sobie radę.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
17-03-2010 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #138
Re: Champions League 2009/2010
Chętnie obejrzał bym ćwierćfinał Inter-Barca lub Arsenal-Barca, reszta i tak będzie losowa. A co do tego kto ma się spotkać z nami to tak:
MU : Lyon - francuzi wyeliminowali RM, który nie jest w jakiejś niebotycznej formie, ale jednak wyeliminowanie ich jednak coś znaczy
MU : CSKA - z nimi już graliśmy w grupie i nie było wcale łatwo 3:3 (przegrywaliśmy 3:1) a potem wygrana 1:0
MU: Bordo -hmm Bordo jest chyba największą niespodzianką ćwiartek, w wielu wywiadach typowany na czarnego konia zawodów

Nie chciałbym się spotkać z Barcelona,Interem i Arsenalem. Sytuacja pokazuje, że żaden klub nie znalazł się w tej fazie przypadkowo i ćwiartki będą na pewno ciekawe.

PS: Jeśli mam strzelać na kogo trafimy my to obstawiam, że wylosujemy Inter, tak jakoś mamy szczęście w tym roku do Włochów Tongue

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
18-03-2010 08:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #139
Re: Champions League 2009/2010
Janczar napisał(a):MU : CSKA - z nimi już graliśmy w grupie i nie było wcale łatwo 3:3 (przegrywaliśmy 3:1) a potem wygrana 1:0

W tym 3:3 grał nieco rezerwowy skład:
Van der Sar - Neville, Evans, Brown, Fabio (Evra 59') - Valencia, Fletcher, Scholes, Nani (Rooney 58') - Owen, Macheda (Obertan 81')

Gdyby wyszedł najsilniejszy skład to CSKA dużych szans raczej by nie miało. Jak dla mnie CSKA to teoretycznie najprostszy rywal i nie pogniewam się jeśli los skojarzy ich z United, a jak trafią na Barcę to ci losujący muszą mieć jakieś układy z Hiszpanami, bo dwóch teoretycznie najsłabszych rywali trafiłoby właśnie na nich, niech trafi im się Arsenal, czy Inter z pierwszym meczem na Camp Nou

Janczar napisał(a):MU : Lyon - francuzi wyeliminowali RM, który nie jest w jakiejś niebotycznej formie, ale jednak wyeliminowanie ich jednak coś znaczy

Real w słabszej formie? W lidze robią co chcą, wyprzedzili Barcę, ale od kilku lat w Europie kończą na 1/8, więc nie przesadzałbym Wink

W sumie po tym co zobaczyłem w dwumeczu z Milanem uważam, że na kogo by United nie trafiło to i tak źle nie będzie. Nawet nie obawiam się Barcy, bo chciałbym, żeby trafiła się okazja do rewanżu. Wink
18-03-2010 09:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #140
Re: Champions League 2009/2010
Obstawiam ćwierćfinały:

Barca-Inter
powtórka z f.gr
Manchester-CSKA powtórka z f.gr

Arsenal-Bordeaux Chamakh Smile

Lyon-Bayern= najbardziej wyrównany..

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
18-03-2010 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #141
Re: Champions League 2009/2010
Tomek91 napisał(a):W sumie po tym co zobaczyłem w dwumeczu z Milanem uważam, że na kogo by United nie trafiło to i tak źle nie będzie. Nawet nie obawiam się Barcy, bo chciałbym, żeby trafiła się okazja do rewanżu. Wink

Wiadome, że wszyscy tutaj wierzymy, że MU poradzi sobie z każdym, ale myślę, że lepiej było by zrewanżować się Barsie w finale LM...czemu nie?? Tongue Wybiegając w przyszłość z nadzieją na finał LM oczywiście nie odpuściłbym meczu gdybyśmy spotkali się na Santiago Bernabéu z łatwiejszym przeciwnikiem Wink

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
18-03-2010 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #142
Re: Champions League 2009/2010
Lepiej teraz z Barcą, jest forma. Obrona, działa Rooney strzela. Nie wiadomo co będzie później.
18-03-2010 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #143
Re: Champions League 2009/2010
Janczar napisał(a):MU: Bordo -hmm Bordo jest chyba największą niespodzianką ćwiartek, w wielu wywiadach typowany na czarnego konia zawodów

Jak dla mnie żadna niespodzianka. Dobrze poukładany zespół od 2-3 lat dobrze radzący sobie w lidze. Z dobrym trenerem. W CL w tym sezonie wygrali silną grupę i największą niespodzianką byłoby zwycięstwo Olympiacosu.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-03-2010 16:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #144
Re: Champions League 2009/2010
Racja ale przed sezonem raczej mało kto typowałby ich jako ćwierćfinalistę prawda?

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
18-03-2010 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #145
Re: Champions League 2009/2010
Przed sezonem owszem. Mało kto zresztą mówił o tym, że mogą wyjść z grupy, ale po tym co w tym sezonie grają nie jest to żadna niespodzianka. Tym bardziej, że przeciwnika mieli w 1/8 jeszcze słabszego niż Farsa. Przy dobrym losowaniu mogą zagrać nawet w półfinale.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-03-2010 16:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #146
Re: Champions League 2009/2010
fidain napisał(a):Racja ale przed sezonem raczej mało kto typowałby ich jako ćwierćfinalistę prawda?

Może i tak, ale kto by postawił na CSKA? Według mnie to właśnie Rosjanie są sensacją. Wiele osób nie dawało im nawet szans na wyjście z grypy, a ty proszę, ćwierćfinał LM.
Bordeaux za to świetna drużna i ich awans mnie mniej dziwi, niż CSKA.
18-03-2010 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #147
Re: Champions League 2009/2010
Lyon-Bordeaux
Bayern-United
Arsenal-Barca
Inter-CSKA

Tak przedstawiają się pary ćwierćfinałowe i muszę przyznać, że jestem zadowolony z losowania, można było trafić gorzej, choć Bayern oczywiście łatwym rywalem nie będzie.

W pierwszej parze francuski pojedynek zapowiada się ciekawie, a zwycięzca tejże pary trafi na zwycięzce pary z United.

Po drugiej części drabinki najciekawsza, wg.mnie, para Arsenal-Barca, rewanż za finał LM sprzed kilku lat, to pierwsze nasuwa się do głowy. Zwycięzca trafi prawdopodobnie na Inter, bo w CSKA jakoś nie wierzę. Półfinał szykuje się tam równie interesująco.

Fajnie, bo droga do finału wydaje się być dużo łatwiejsza, niż takiego Arsenalu. Finał w zasięgu. Nie oglądam Bundesligi, ale wydaję mi się, że ich największym atutem będą skrzydła, ale jeśli Evra zagra na swoim poziomie i Neville powtórzy wyczyn ze spotkania z Milanem to Ribery i Robben będą mieli kłopoty. Wink
19-03-2010 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rooney91 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 0
Post: #148
Re: Champions League 2009/2010
Losowanie z mieszanymi uczuciami. Z jednej strony Bayern to ani Arsenal ani Barca, ale jednak wolalbym ruskich lub francuzow Smile na plus na pewno, ze w kolejnej rundzie beda wlasnie zabojady! Smile
19-03-2010 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #149
Re: Champions League 2009/2010
Nie ma co się pedalić. Ja po Champions League oczekuję wielkich spotkań, pamięnych starć. Cieszę się, że trafiliśmy na Bayern, a nie na wieśków z CSKA. Z tego mogę się cieszyć cieniasy z Interu, ale nie tak wielki klub jak Manchester United.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
20-03-2010 03:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #150
Re: Champions League 2009/2010
Chciałem trafić na Bayern. Wbrew wszystkiemu jest to silny przeciwnik, ale jeśli chce się odnieść końcowy triumf w CL to z takimi rywalami trzeba wygrywać. W kolejnej rundzie przy naszym awansie spotykamy się z jednym z francuskich klubów, tak więc nie ma co narzekać na losowanie.

Lyon - Bordeaux

Bardzo wyrównana para. Do tego znający się na wylot przeciwnicy. Faworytem do awansu jak dla mnie jest Bordeaux, dowodzone przez świetnego Gourcuffa.

Bayern - United

Nie trzeba chyba mówić, który z tych dwóch zespołów jest faworytem. Bayern jest groźny, lecz nie wyobrażam sobie abyśmy nie mogli poradzić sobie z Bawarczykami. Mają silną pomoc, doby atak, ale obronę słabą.

Arsenal - Barca

Fabregas wreszcie zagra na Camp Nou. Mam wielką nadzieję, że Arsenal wyjdzie zwycięsko z tego dwumeczu.

Inter - CSKA

Ciekawa para. Na papierze zdecydowanym faworytem wydaje się być Inter, ale o ile dobrze pamiętam, rok czy dwa lata temu w fazie grupowej zawodnicy z Mediolanu doznali porażki w Moskwie.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
20-03-2010 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości