Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2009/2010
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Champions League 2009/2010
W Rosji na pewno łatwo nie będzie, ale nie wierze, żeby Barca straciła z nimi kolejne punkty. Czasem jakiś wielki klub musi doznać wstrząsu i przegrać, żeby grać lepiej.

Btw, podobno dobre recenzje zebrał Rafał Murawski, który grał od 42 minuty, wie ktoś o jego występie coś więcej? Znajomy mi mówił, że całkowicie wyłączył z gry Iniestę, prawda to?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
23-10-2009 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #47
Re: Champions League 2009/2010
No, dzisiaj zapowiada się ciekawy wieczórSmile. Barca będzie chciała się odegrać w Kazaniu, ale na drodze oprócz graczy Rubina stanie im Generał MrózWink. Ma być -6 stopni a gracze z Hiszpanii trzęsą się jak panienki. Odwołano jeden z treningów z powodu zimna. Chciałbym żeby był chociaż remisSmile.
Mam nadzieję że Liverpool przerżnie koncertowo z Francuzami. Obiektywnie wszystko za tym przemawia, kontuzje, forma, zwrotnik Raka. No, ale the Nerds mogą zaskoczyć, tak jak zaskoczyli nas. Torres podobno czeka na operację przepukliny . Lyon jest mocny, w ogóle francuskie zespoły grają ładnie. Jak już mówiłem, zapowiada się ciekawy wieczór.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
04-11-2009 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #48
Re: Champions League 2009/2010
pan_opticum napisał(a):Mam nadzieję że Liverpool przerżnie koncertowo z Francuzami.

Nie liczyłbym na to, Benitez zabrał ze sobą grupę graczy niezdolnych do gry, gracza rezerw i młodzika, na pewno już ułożył w swej głowie niecny plan rozklepania Francuzów kolesiem, który o latach 80 wie tylko od innych, czyli jak ja Wink

Oprócz United, awans wczoraj zapewniły sobie Chelsea, Bordeaux i Porto.
04-11-2009 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #49
Re: Champions League 2009/2010
Fiorentina musi zdobyć 2 punkty w dwóch meczach by wywalić Liverpool z Ligi Mistrzów. Wykonalne. Wink

Z kim chcielibyście, żeby United zagrało w 1/8? Od razu rywal z grubej rury (Barca bądź Real), czy może jednak ktoś słabszy (ot taka Unirea)?
05-11-2009 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Champions League 2009/2010
Unirea, raczej nie wyjdzie z grupy, a co do Violi, to wystarczy jej nawet 1 punkt.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
05-11-2009 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #51
Re: Champions League 2009/2010
Ja bym chciał Real. Fajnie by było gdyby odpadli właśnie z namiSmile. Jak najbardziej osiągalne, biorąc pod uwagę co oni grają. No, ale my też nie gramy zasadniczo kosmosu, więc dyspozycja dnia by miała spory wpływ na wynik. W ogóle w tym roku nie ma jakiegoś superfaworyta co wszystkich konsumuje.

W ogóle, fajny był wczoraj mecz Rubin-Barca. Ruskie zagrały bardzo dobrze, wyszli skoncentrowani a Katalończycy nie mieli żadnego pomysłu co zrobić inaczej kiedy baśń tysiąca i jednego podań nie zadziałała. Czytałem sobie potem cules.pl bo to zawsze są lulzy jak wielkiej Barcy się nie uda. Mieliśmy 75% posiadania piłki, byliśmy lepsi. Tyle że, jak mówił poeta, "mniej ważne, ile czasu trawisz, niż z jakim trawisz go wynikiem". Sytuacji bramkowych nie mieli właściwie więcej niż piłkarze Rubina.

Natomiast Liverpool był wczoraj lepszy, remis zawdzięczają frajerstwu i The Reds-Class obrońcy Kyrgiakosowi. Za pierwszym razem uchronił ich Reina, ale za drugim niewiele mógł zrobić. Dodatkowo, Torres ma mieć operację przepukliny. Nad Anfield zaszło słońce i nie wiadomo kiedy wróciSmile.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-11-2009 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ArturZ Offline
Member
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Champions League 2009/2010
Czary napisał(a):a co do Violi, to wystarczy jej nawet 1 punkt

Wszystko rozstrzygnie się 24 lipca kiedy Lyon będzie podejmował Fiorentinę.

Artur Żmijewski
05-11-2009 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #53
Re: Champions League 2009/2010
Czary napisał(a):Unirea, raczej nie wyjdzie z grupy, a co do Violi, to wystarczy jej nawet 1 punkt.
Jeden punkt wcale może im nie wystarczyć. Przecież jeśli scouserzy zdobędą 6 punktów, a Viola zdobędzie tylko jeden, przegrywając wyżej niż 2-0 z liverpoolem, to wtedy awans będzie dla loserpoolu. Przecież w pierwszej kolejności liczy się bezpośredni dwumecz, a wtedy wygraliby go the nerds.

ArturZ napisał(a):Wszystko rozstrzygnie się 24 lipca kiedy Lyon będzie podejmował Fiorentinę
Lipca ? :roll:
05-11-2009 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Champions League 2009/2010
ArturZ napisał(a):24 lipca
niewątpliwie

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
05-11-2009 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #55
Re: Champions League 2009/2010
Richard napisał(a):Jeden punkt wcale może im nie wystarczyć.
Może, jeśli zdobędą go na Anfield i o to Czaremu chyba chodziło.
ArturZ napisał(a):Wszystko rozstrzygnie się 24 lipca kiedy Lyon będzie podejmował Fiorentinę.
Jak już to Fiorentina podejmie Lyon.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-11-2009 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #56
Re: Champions League 2009/2010
Właśnie o to matys mi chodziło. Do tego mecz Violi u siebie, z grającym o nic Lyonem. To wszystko może się złożyć na odpadnięcie Liverpoolu już po fazie grupowej CL. Ponadto jeżeli Barca nie wygra z Interem, również może odpaść w pierwszej rundzie. Przy wygranej Interu i równoczesnego zwycięstwa Rubinu nad Dynamem, Barca żegna się z CL.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
05-11-2009 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gonzo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Champions League 2009/2010
To by była chyba największa sensacja w historii CL. Co prawda mój wymarzony scenariusz ( awans Rubina i Dynama, Inter i Barca żegnają się z Ligą Mistrzów) raczej się nie sprawdzi, ale zawsze nieobecność jednego z gigantów dodaje smaczku rywalizacji.
Rubin to na prawdę mocny zespół, moim zdaniem zagrali dużo lepiej niż Barcelona (ich styl gry był bardzo irytujący), szkoda tylko, że nie wykorzystali choć jednej z kilku szans jakie sobie stworzyli. Zwłaszcza Bucharow miał 2 znakomiste sytuacje. No ale ugrać na Barcy 4 punkty w dwumeczu to naprawdę duży wyczyn, zwłaszcza, że na początku mało kto stawiał na to, że tak dobrze sobie będą radzili.
06-11-2009 09:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #58
Re: Champions League 2009/2010
Ale co jest w tym stylu irytującego?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
06-11-2009 11:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #59
Re: Champions League 2009/2010
Mnie osobiście takie (czestokroć) bezproduktywny klepanie jakie pokazuje cała liga hiszpańska i Arsenal, nuży.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
06-11-2009 12:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #60
Re: Champions League 2009/2010
Ja też się podpisuję. W szczególności w meczu z Rubinem, który był całkowicie nastawiony na defensywę. Można było usnąć przy setkach podań wymienianych przez Barcę. A tak naprawdę bramkowych okazji stworzyli sobie może ze 3 w meczu. Zawiodły gwiazdy, przez co Barcelonie brakowąło pomysłu na grę.

Warto też wspomnieć o meczu Lyonu z Liverpoolem. Nie ma się co oszukiwać - The Reds zasłużyli na zwycięstwo. Nie grali niczego szczególnego, ale jednak okazje mieli. Lyon może dziękować Llorisowi, który bronił kapitalnie. I to kolejny kandydat na bramkarza, którego chętnie wdziałbym w naszych barwach. Jednak znając życie działacze Lyonu postawiliby zaporową cenę. Warto wspomnieć, że bramkarz ten ma 23 lata. Tym samym Liverpool praktycznie żegna się z Ligą Mistrzów, z czego się niezwykle cieszę.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
06-11-2009 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości