Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diabły w reprezentacjach
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #16
Re: Diabły w reprezentacjach
Oglądnij tą sytuację z wczorajszego meczu to zrozumiesz o co mi chodzi, kiedy mówię, że dał ciała prawie tak jak Vida z LFC. Sytuacje może nie bliźniaczo podobne, ale pewne analogie są.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
11-10-2009 15:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Diabły w reprezentacjach
Właśnie z tym mam problem, bo na YT nie znalazłem dobrego filmu, jest tylko pokazane jak Rio przez 10 metrów biegnie obok Ukraińca potem kartka, karny i w sumie tyle. A nie wiem po prostu jak do tej całej sytuacji doszło.

Bo samo biegnięcie Rio za Ukraińcem trudno mi kwalifikować jako błąd, więc chyba coś się wcześniej wydarzyło. Rio był źle ustawiony czy coś

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
11-10-2009 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #18
Re: Diabły w reprezentacjach
Cytat:Właśnie z tym mam problem, bo na YT nie znalazłem dobrego filmu, jest tylko pokazane jak Rio przez 10 metrów biegnie obok Ukraińca potem kartka, karny i w sumie tyle. A nie wiem po prostu jak do tej całej sytuacji doszło.
W tym skrócie jest pokazane jak doszło do tej sytuacji: http://www.footytube.com/video/ukraine- ... ct10-24785

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
11-10-2009 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zack Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Diabły w reprezentacjach
Niepokojące wieści podał Devilpage. Roo opuścił zgrupowanie z powodu kontuzji łydki :/
Miejmy nadzieję że to nic poważnego. Beznadziejnie byłoby go stracic przed meczem ze scousers :/
11-10-2009 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #20
Re: Diabły w reprezentacjach
Nani strzela ... http://www.youtube.com/watch?v=JtHJA4lT ... r_embedded
... a u nas siedzi

Tosic strzela http://www.youtube.com/watch?v=zfwrCTCz ... r_embedded

Berbatov w ciągu 45 min ustrzelił hat-tricka http://www.youtube.com/watch?v=nr1tSOA9 ... _embeddedI



Mój Blog: Pod presją czasu
15-10-2009 06:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #21
Re: Diabły w reprezentacjach
Bardzo mnie cieszy ta skuteczność naszych Diabłów meczach reprezentacyjnych.
Szczególnie Berbatow od pewnego czasu strzela notorycznie i oby tak zostało jak najdłużejBig Grin Może w tym przypadku Gruzja nie była jakoś szczególnie wymagającym przeciwnikiem, ale ważne, że Bułgar strzela.

Co do Naniego to jestem zwolennikiem by wystąpił w meczu z Boltonem od pierwszych minut- na początku sezonu prezentował się bardzo dobrze, teraz potrzebuje jedynie ponownego wejścia w rytm meczowy/ kilka meczów od pierwszych minut i podejrzewam że będzie git Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
15-10-2009 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dinos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Diabły w reprezentacjach
Ja bym chciał żeby Nani grał w podstawowym składznie ^^ Ma formę, strzela i ogólnie jego gra wygląda całkiem nieźle.

Co do Berbatova... coż Roo ma kontuzję, ktoś musi strzelać. A Jeszcze jakby się trafiło obydwóm strzlecka forma to już w ogóle byłoby super. Teraz tylko czekać na Mecz z Boltonem i sprawdzić czy Berba tak samo poradzi sobie w klubie jak w reprezentacji nn
15-10-2009 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Diabły w reprezentacjach
Kuszczak nareszcie doczekał się powołania. Jest niemal pewne, że z Rumunią zagra od pierwszych minut, bo wątpię aby Smuda postawił na 19-letniego debiutanta Szczęsnego, który nie łapie się nawet do kadry meczowej Arsenalu. Po wyleczeniu kontuzji w bramce Franz postawi prawdopodobnie Fabiańskiego, ale Tomek powinien liczyć na więcej powołań niż za kadencji Beenhakkera. Spotkanie już za dwa tygodnie.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
01-11-2009 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #24
Re: Diabły w reprezentacjach
Brazylijczycy bez żadnych problemów rozprawili się z grającą w rezerwowym składzie Anglią. Przede wszystkim trzeba przyznać, że Canarinhos to bardzo poukładana drużyna. Potrafili fajnie grać piłką na połowie przeciwnika. Anglicy bez liderów drugiej linii - Lamparda i Gerrarda oraz środkowych obrońców - Ferdinanda i Terry'ego. Grali słabo. Mieli ze dwie okazje bramkowe, ale ogólnie na tle Brazylijczyków zaprezentowali się przeciętnie.

W meczu tym zagrało trzech naszych piłkarzy - Foster, Brown i Rooney. Na plus jedynie Foster, który może nie miał jakichś spektakularnych interwencji, ale bronił bardzo pewnie. Trzeba wspomnieć, że sprokurował karnego, który był jednak w głównej mierze z winy Browna, który zbyt lekko zgrał do niego piłkę klatką. Brown zagrał bardzo słabo. Grał na prawej obronie i w defensywie popełniał błędy, a w ofensywie bezużyteczny. W sezonie 2007/08 grał świetnie na tej pozycji. Ostatnio u nas grywał na środku obrony i radził sobie dobrze. Ciekawe jak Fergie to ułoży, bo w sumie na prawej obronie ostatnio dobrze sobie radził Neville, a jeszcze jest O'Shea, który wciąż jest naszym podstawowym prawym obrońcą. I został Rooney, który mi się zupełnie nie podobał. Cały mecz chodził poirytowany nie wiadomo czym. Dosłownie od początku meczu. Tracił piłki, nie walczył. Nie poznawałem go.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
14-11-2009 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Diabły w reprezentacjach
Może poirytowanie Roo jest związane z nowa sytuacją rodzinną - nie wiem, dziecko mu płakało całą noc i sie nie wyspał Wink albo chore jest.
Mam nadzieje że sie nam Wayne obudzi. W sumie nawet jak gra słabo to tak obiektywnie patrząc nie jest wcale taki zły, tylko przyzwyczaił nas do czegoś innego. Jakby grał z taka dyspozycją w naszej reprezentacji to by wymiatał Wink
Foster bronił rzeczywiscie ok, choć też nie ustrzegł się błędów. Tak samo jak Kuszczak i Brown, choc pierwszy miał mało do roboty i 2 dobre interwencje, a drugi miał niezlą pierwszą połowe moim zdaniem(choć przyznam, że nie oglądałam jej 2 oczami, bo zerkałam i na mecz angoli i na nasz). Evry, Vidy, Evansa i O'schea nie widziałam.

Nie zgodze się, ze taki rezerwowy ten skład Anglii. Owszem nie było 2 obrońców i 2 pomocników, ale oni nie zawsze grają dwójką Lampard- Gerrard to raz, dwa Rio też nie wiadomo czy po tych wszystkich błędach będzie zawsze w pierwszej 11(choć mam nadzieję, ze po wyleczeniu kontuzji wróci do swojej normalnej gry). Atak troche średni, nie mogę zrozumiec czemu Capello nie powoła Owena!

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
15-11-2009 01:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #26
Re: Diabły w reprezentacjach
branka napisał(a):Atak troche średni, nie mogę zrozumiec czemu Capello nie powoła Owena!
Przecież Bent jest w świetnej formie to jakoś nie dziwię się, że wyszedł w pierwszym składzie.
Brakowało dwójki środkowych pomocników. Anglicy nie zawsze tak grają?
Z Brazylią Anglicy mogą wygrać tylko najmocniejszym składzie. Bez Lamparda i Gerrarda zwyciężyć byłoby piekielnie trudno.


Fan United od 1992 roku
15-11-2009 09:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Diabły w reprezentacjach
sebos_krk napisał(a):Brakowało dwójki środkowych pomocników. Anglicy nie zawsze tak grają?


Chodzi o to, że Anglicy zazwyczaj grają w środku(przynajmniej za Capello) Barry - Lampard, z Gerrardem na prawym skrzydle.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
15-11-2009 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #28
Re: Diabły w reprezentacjach
Wiem o tym- tak z przyzwyczajenia piszę, ale brak tych dwóch piłkarzy w środkowej formacji- już nie mówię o poszczególnych pozycjach- to jednak ogromne osłabienie.
Na Brazylijczyków potrzeba wystawić największe działa i nie zastąpią żadnego z nich ani Jenas, ani Milner. Wczoraj lepsi byli cannarinos, bo mają po prostu lepszy zespół.
Anglicy twierdzą, że tą reprezentacją są w stanie wygrać Puchar Świata. Moim zdaniem mają szansę, ale do tego potrzebują fury szczęścia w pojedynczych spotkaniach z najmocniejszymi rywalami.
Poza tym nie jest to jakoś szczególnie mocna reprezentacja Anglii. A historia uczy, że na turniejach mistrzowskich to im się za dobrze nie wiedzie.


Fan United od 1992 roku
15-11-2009 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #29
Re: Diabły w reprezentacjach
Foster bronił bezbłędnie, był jedną z jaśniejszych postaci w kadrze Anglii. Nie wiem jak można porównywać jego występ do tego, co zaprezentował Kuszczak - jeden fatalny błąd.

A skład Anglików mocno rezerwowy. Brak nie dwóch, a czterech obrońców (btw - Brown był wczoraj fatalny. Bardzo lubię Wesa, ale jak widzę go w takiej dyspozycji to wolę dalej O'Shea na prawej). Zauważalne braki w drugiej linii.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
15-11-2009 11:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #30
Re: Diabły w reprezentacjach
Dymitar Berbatow zdobył 2 bramki w dzisiejszym spotkaniu towarzyskim z Maltą (wygranym przez Bułgarię 4:1) i pobił tym samym rekord Christo Bonewa, który dla reprezentacji Bułgarii ustrzelił 47 bramek.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
18-11-2009 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości