Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diabły na wypożyczeniach
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #241
Re: Diabły na wypożyczeniach
Z wypożyczenia z Borussi wraca trapiony kontuzjami Joshua King.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-01-2012 19:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #242
Re: Diabły na wypożyczeniach
Warto w niedziele po derbowym meczu z City nie odchodzić od TV. O 16:15 Sport Klub pokaże bowiem spotkanie Peterborough z Sunderlandem. W barwach tych pierwszych najprawdopodobniej dwóch naszych młodych grajków - Wooton oraz Tunnicliffe.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
04-01-2012 15:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #243
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cytat:Royal Antwerp have agreed a deal to take Manchester United duo Michael Keane and John Cofie on loan.
Kolejne wypożyczenia.



Mój Blog: Pod presją czasu
06-01-2012 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Derfel Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #244
Re: Diabły na wypożyczeniach
Reds on loan

Barclays Premier League
Kiko Macheda - QPR
Ritchie De Laet - Norwich City

Championship
Danny Drinkwater - Barnsley
Ryan Tunnicliffe - Peterborough
Scott Wootton - Peterborough
Robbie Brady - Hull City

League One
Oliver Norwood - Scunthorpe United
Sam Johnstone - Scunthorpe United

~manutd.com
10-01-2012 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #245
Re: Diabły na wypożyczeniach
Lepiej by było gdybyś się bardziej natrudził i np podawał ile minut grali Smile

A tak przy okazji - Joshua King został ponoć wypożyczony do Hull. Oby mu tylko zdrowie dopisywało.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
16-01-2012 09:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #246
Re: Diabły na wypożyczeniach
michal85 napisał(a):A tak przy okazji - Joshua King został ponoć wypożyczony do Hull. Oby mu tylko zdrowie dopisywało.

mufc.pl napisał(a):Joshua King spędzi pozostałą część sezonu poza Old Trafford. Wychowanek Manchesteru United został bowiem wypożyczony na ten okres do występującej w rozgrywkach The Championship, ekipy Hull City - informację tę potwierdziła oficjalna strona internetowa klubu.

Mający 20 lat napastnik niedawno powrócił do Manchesteru z mało udanego wypożyczenia do Borussii Moenchengladbach. Norweg wystąpił tam w zaledwie dwóch spotkaniach i nabawił się kontuzji, eliminującej go z dalszej gry.

King jak dotąd zaledwie raz miał okazję wybiec na boisko w barwach pierwszej drużyny "Czerwonych Diabłów" - było to jeszcze w 2009 roku, w pojedynku Carling cup z Wolverhampton Wanderers (1:0). Przypomnijmy, że na KC Stadium od początku obecnego sezonu na wypożyczeniu przebywa również skrzydłowy Man Utd, Robbie Brady.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
16-01-2012 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MPH Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #247
Re: Diabły na wypożyczeniach
Jest w stanie mnie ktoś oświecić, czy Danny Drinkwater jest piłkarzem, który ma szansę osiągnąć coś w United, powalczyć o pierwszy skład, czy to raczej nie jest piłkarz tego kalibru?
16-01-2012 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #248
Re: Diabły na wypożyczeniach
MPH napisał(a):czy Danny Drinkwater jest piłkarzem, który ma szansę osiągnąć coś w United,

Nie. W United nie będzie pierwszoplanową postacią, może w slabszych w PL coś pogra albo zostanie w Championship
16-01-2012 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #249
Re: Diabły na wypożyczeniach
Taka słabsza wersja Cleva, piłkarz pokroju Gibsona. Dobry ale za słaby na ten klub.
16-01-2012 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #250
Re: Diabły na wypożyczeniach
Drinkwater nigdy nie był postacią wyróżniającą się. Czy to w rezerwach, czy w akademii - zawsze był ktoś rokujący lepiej. W moim mniemaniu dla niego, Norwooda, czy Browna to jest ostatni sezon na OT. Chociaż z drugiej strony nie można zapomnieć, że w przypadku młodych zawodników wszystko może się szybko zmienić. Nikt przecież nie podejrzewał, że Cleverley tak wystrzeli bo niewiele na to wskazywało.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
16-01-2012 19:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MPH Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #251
Re: Diabły na wypożyczeniach
Dzięki za odpowiedź Wink

Pamiętam, jak bodaj kilka lat temu czytałem o nim i zapowiadano mu ciekawą karierę. Sam nie za bardzo mam niestety dostęp i czas do śledzenia Diabełków czy to w rezerwach/akademii czy to na wypożyczeniu, a jego nazwisko jakoś mocno wbiło mi się w pamięć.
16-01-2012 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #252
Re: Diabły na wypożyczeniach
De Laet wraca do nas z wypożyczenia. Manager zdecydował się zerwać kontrakt przed upływem sezonu. Ktoś widział jak Belg sobie radził w drużynie beniaminka? Oddają go bo był za słaby?
18-01-2012 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #253
Re: Diabły na wypożyczeniach
Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale De Leat miał jakąś kontuzje pleców (?) i może dlatego go zwrócili.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
18-01-2012 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #254
Re: Diabły na wypożyczeniach
Teraz też jest kontuzjowany - uraz łydki. Historii nie śledziłem wcześniej, w akcji go nie widziałem, ale przez pierwsze kilka kolejek był podstawowym obrońcą Norwich i nie zagrał dopiero z nami (wskutek takiego zapisu w umowie wypożyczenia).

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
18-01-2012 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #255
Re: Diabły na wypożyczeniach
Kontuzje tak, ale błędów, także przy bramkach się nie ustrzegł. Ciekaw jestem ruchu ze strony SAFA. Osobiście liczę na kolejne wypożyczenie do zespoły występującego w najwyższej klasie rozgrywkowej, co jednak będzie sprawą bardzo trudną.
18-01-2012 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości