Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diabły na wypożyczeniach
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #256
Re: Diabły na wypożyczeniach
Sprzedać. Ritchie jest za słaby na United. Wszystko wyglądało całkiem obiecująco jak wszedł do rezerw, jednak później już nie było rewelacji.



Mój Blog: Pod presją czasu
18-01-2012 19:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #257
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cytat:W pierwszym występie od maja zeszłego roku polski bramkarz jednak nie zachwycił. Kuszczak źle zachował się przy pierwszym golu w 13. minucie i pozwolił otworzyć wynik Richardowi Lambertowi.

Napastnik "Świętych" był katem Tomasza Kuszczaka. Na 2:0 podwyższył osiem minut później. Kuszczaka dobił po przerwie, gdy w 72. minucie skompletował hat tricka z rzutu karnego.
Oj Tomuś, Tomuś...



Mój Blog: Pod presją czasu
25-02-2012 19:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #258
Re: Diabły na wypożyczeniach
Fergie też oglądał.

[Obrazek: Sir-Alex-Ferguson-007.jpg]

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
25-02-2012 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #259
Re: Diabły na wypożyczeniach
Cytat:federico macheda27 ‏ @machedinho27
Totally pissed off...this is not what i deserve! F..k all!!!!!

Wczorajszy wpis Kiko na twitterze(już go usunął), po tym jak po raz kolejny nie usiadł nawet na ławce.

Wed 1 Feb - Aston Villa 2-2 QPR - On bench, came on 81'
Sat 4 Feb - QPR 1-2 Wolves - Not on bench
Sat 11 Feb - Blackburn 3-2 QPR - Not on bench
Sat 25 Feb - QPR 0-1 Fulham - Not on bench
Sat 3 Mar - QPR 1-1 Everton (Still going) - Not on bench

Grubo.

Od początku uważałem, że wypożyczenie do QPR, to pomyłka i dziwie się Fergiemu, że zdecydował się go tam wysłać. No chyba, że chciał go wypożyczyć do pierwszego lepszego zespołu, który się po niego zgłosi.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-03-2012 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #260
Re: Diabły na wypożyczeniach
Kto ostatnio miał takie fatalne wypożyczenia jak on? Tyle gadki że Fergie Kuszczakowi zmarnował karierę to co mają fani Machedy powiedzieć skoro go raz trzyma w rezerwach skoro można go wypożyczyć do niższej ligi a potem wypożycza do ekipy gdzie nie ma szans na grę.
Ale szkoda Machedy, w MU już kariery nie zrobi ale oby mu się udało coś zdziałać w jakimś innym klubie.
04-03-2012 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #261
Re: Diabły na wypożyczeniach
Myślę, że gdyby SAF-owi zależało, to by go ściągnął z powrotem. Hughesowi się nie przyda, więc powinni go puścić na OT.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-03-2012 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #262
Re: Diabły na wypożyczeniach
Tomasz Kuszczak ;oo

Mecz z WHU i teraz z Derby to chyba jego najlepsza wizytówka. Jeżeli przez ten czas wywalczy sobie miejsce na Euro to szacunek dla niego. Dobrze, że nie potrzebował dużo czasu, żeby o sobie przypomnieć.

Przeniosłem tutaj, w końcu Tomek wciąż jest zawodnikiem United, a w Watford przebywa jedynie na wypożyczeniu.//Intel
12-03-2012 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #263
Re: Diabły na wypożyczeniach
Robbie Brady strzelił bramkę dla Hull City, a Oliver Norwood zbiera świetne recenzje za swoje występy w Coventry. Wypożyczenie w przyszłym sezonie do PL i kariera na miarę Cleverley'a? Czemu nie Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-03-2012 16:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #264
Re: Diabły na wypożyczeniach
W dwóch ostatnich meczach Oli Norwood strzelił dwie bramki i Coventry ma nadal niemałe szanse na utrzymanie.

Nigdy za bardzo nie wierzyłem i nadal do końca nie wierzę w tego zawodnika, ale jeśli będzie czynił nadal systematyczne postępy to nie można odmówić mu szansy. A co najważniejsze - to jest typ CMa, który u nas powinien się łatwo odnaleźć.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-03-2012 06:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #265
Re: Diabły na wypożyczeniach
:arrow: http://www.mirrorfootball.co.uk/news/Ma ... 90171.html

Toż to po prostu musiał być szwindel Big Grin Większego kuriozum niż ten transfer w najnowszej historii United chyba nie było :lol:

Gdzie jest Groszek?
14-04-2012 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #266
RE: Diabły na wypożyczeniach
[Obrazek: 3941.gif]

Ktoś kiedyś pisał, że to jest gość, który umie jeden zwód, którym myśli, że zawojuje cały świat. Jak widać, trochę się ich nauczył od tego czasu.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2013 19:38 przez RedLucas.)
22-03-2013 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #267
RE: Diabły na wypożyczeniach
Generalnie Zaha to prawdopodobnie najlepiej operujący piłką zawodnik drugiej klasy rozgrywkowej w Anglii, no ale przecież nie jest latynosem i nie nazywa się Rodriguez.

Crystal Palace to naprawdę fajny klub.
24-03-2013 00:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #268
RE: Diabły na wypożyczeniach
Nie mam zaufania do czarnego na skrzydle, niemniej Zaha robi wrażenie i dobrze rokuje.
Bardzo jestem ciekaw jak poradzi sobie w United.
24-03-2013 00:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #269
RE: Diabły na wypożyczeniach
Lingard dzisiaj pokazał klasę. Strzelić 4 bramki w pierwszym meczu na wypożyczeniu - pięknie. Oby w kolejnych meczach spisywał się równie dobrze. Mam nadzieję, że zdrowie dopisze i nie przeszkodzi mu w rozwoju.
Swoją drogą, chłopak już śmiało mógłby grać w Premier League. Może by go w zimie (jeśli dalej będzie dobrze prezentował się na wypożyczeniu) sprzedać do jakiegoś zespołu z PL i zapewnić sobie prawo do ewentualnego odkupienia? Chłopak nie ma co liczyć na grze w pierwszym składzie, a na siedzenie w rezerwach jest już zdecydowanie za dobry. Niech idzie do jakiegoś średniaka, niech gra i zdobywa doświadczenia, a może za 2-3 lata do nas wróci jako ukształtowany zawodnik?

Skoro Kagawa gra rzadko, a Zaha wcale to Jesse nie ma żadnych szans na grę, bo w hierarchii z pewnością jest za tymi zawodnikami.



Mój Blog: Pod presją czasu
21-09-2013 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #270
RE: Diabły na wypożyczeniach
On może grać na skrzydle, czy tylko za napastnikiem?
21-09-2013 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości