Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diabły na wypożyczeniach
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #316
RE: Diabły na wypożyczeniach
Rossi to pewnie tak samo "odpalił" jak Pique Wink

Nie sądzę natomiast, żeby zwolennicy przynajmniej dawania szans młodzieży zanim się wyda miliony na nową zabawkę stanowili tak mały odsetek w kibicowskim światku Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-01-2017 09:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #317
RE: Diabły na wypożyczeniach
Pooglądałem sobie Perreirę z tego sezonu i jeśli my mu nie damy choć pół szansy po takim sezonie, to będę więcej, niż rozczarowany...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-06-2017 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #318
RE: Diabły na wypożyczeniach
Mam to samo. Powiedzcie mi, kiedy ostatni raz, jeśli kiedykolwiek, wyszło tak dobrze wypożyczenie któregoś z chłopaków z akademii/rezerw ? Silna liga zagraniczna, pierwszy plac od początku do końca, pozytywne recenzje. Granada to dół tabeli, spadkowicz, ale, co sam Pereira podkreślał, w pewnym sensie mu pomogło, bo nauczył się innego grania, bronienia, gry bez piłki. I występował na kilku pozycjach, co Andreasowi, jeszcze nie do końca ukształtowanemu zawodnikowi, powinno wyjść tylko na dobre. Nie, nie jest to głupie rzucanie po pozycjach młodym, jak wielu to zarzuca chociażby Mourinho. Nabieranie nawyków w różnych boiskowych sytuacjach, rolach. O to chodzi.

Fajnie, widać że chłopak kocha futbol, bardzo zależy mu na grze w Manchesterze i oby tą szansę otrzymał.

A jak zapatrujecie się na powrót Depaya i Januzaja ? Ktoś chce zabrać głos ?
15-06-2017 09:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #319
RE: Diabły na wypożyczeniach
Depay to przeciez definitywny transfer. Z Januzaja juz nic mie bedzie
15-06-2017 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #320
RE: Diabły na wypożyczeniach
Kurde, coś mnie się popiepszyło z tym Dipejem Dodgy
(15-06-2017 10:25)Hubson napisał(a):  Z Januzaja juz nic mie bedzie
Po dyskutowane Wink
15-06-2017 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #321
RE: Diabły na wypożyczeniach
Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że to koniec. Gość dramatycznie spadł, jak już ktoś wspominał miał Luisa, który lubował się w młodych graczach a wyjebał go do wypożyczenia - inna sprawa, że całkiem bezsensownego - do Borussi, gdzie też lubiący młodych Tuchel nie dał mu w ogóle pograć bo miał dużo lepszych i z większą ambicją graczy. Sezon pod Moysem w tak słabym Sunderlandzie też był porażką. Gość może coś potrafi, ale głowa to dramat. Nie wiem czy przerósł go numer 11, czy po prostu zbyt szybko uwierzył, że jest kotem a drugi sezon tak go zniszczył, że już nie potrafi się odbdować. Faktem jest, że ostatnie 2 lata to nieustanny regres. Coś jak Powell. Tutaj nie ma się co łudzić, że może się ogarnąć.

Słówko o Perreirze. Bardzo bym chciał, żeby gość był chociaż na rotację, ale szczerze, nie widzę tego. Kompletnie nie widzę takiej opcji. O ile w 4-2-3-1 było by dla niego miejsce jeszcze o tyle w 4-3-3 bardzo ciężko to widzę.
15-06-2017 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #322
RE: Diabły na wypożyczeniach
(15-06-2017 11:13)Hubson napisał(a):  O ile w 4-2-3-1 było by dla niego miejsce jeszcze o tyle w 4-3-3 bardzo ciężko to widzę.
A czemu ? I w jednym i drugim układzie jest trzech środkowych. Zakładamy, że będą to Herrera, Pogba + nowy kopacz. W pierwszym i drugim zestawieniu Pereira może zająć miejsce każdego z nich.
15-06-2017 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #323
RE: Diabły na wypożyczeniach
Kilka kwestii.

"Rzucanie po pozycjach"

Z zasady nie jest złe, ale to kwestia indywidualna. Są zawodnicy, którzy dobrze się czują na placu niezależnie od pozycji, na której występują. Są wystarczają pewni siebie i mają predyspozycje ku temu, aby grać w różnych sektorach boiska. Są jednak również tacy, którzy na takich eksperymentach stracą. Przede wszystkim pewność siebie, a później trudno im to odyzksać. To kwestia trenera, aby zobaczył czy dany grajek jest wystarczająco silny, aby tak z nim "eksperymentować".

Januzaj

Zawsze z dużą rezerwą podchodziłem do informacji o "problemach z głową", ale w tym przypadku chyba za dużo takowych doniesień było/jest. Niestety, wydaje się, że sporo racji miał Joyce, kiedy na początku roku ostro skrytykował m.in. własnie Januzaja (czy Wilsona). To grajkowie o olbrzymim potencjale, ale wydaje się, że nie mają tej determinacji, tej chęci ciągłej poprawy. Szkoda.

Perreira

Tutaj za wiele do dodania nie mam do tego, co pisałem niejednokrotnie. To jeden z tych talentów, dla których po prostu trzeba zrobić miejsce. Trzeba dać mu szanse i zobaczyć co z tego będzie. Niewątpliwie sporo może mu pomóc fakt, że jest uniwersalnym zawodnikiem, który potrafi grać na wielu pozycjach.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2017 11:46 przez michal85.)
15-06-2017 11:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #324
RE: Diabły na wypożyczeniach
W przypadku pobytu Pereiry w Granadzie nie chodziło tamtejszym szkoleniowcom oczywiście o jego rozwój, stanie się bardziej wszechstronnym zawodnikiem. To była potrzeba chwili. Z zasady: mamy cię na rok, musisz zagrać tu, tu i tu, bo uważamy, że tam najwięcej pomożesz zespołowi w walce o ligowy byt. Co nam wyszło tylko i wyłącznie na dobre, bo dostajemy z powrotem ulepszonego piłkarza. I takie wypożyczenia to ja rozumiem. Mam nadzieję, że nasi uważnie i "na poważnie" śledzili poprzedni sezon w jego wykonaniu, bo materiałów do analizy mieli co niemiara.

(15-06-2017 11:45)michal85 napisał(a):  To kwestia trenera, aby zobaczył czy dany grajek jest wystarczająco silny, aby tak z nim "eksperymentować"
Tak. Wiadomo, prędzej czy później dany zawodnik okopie się na jednej konkretnej pozycji. Chodzi właśnie o chęć do nauki, coś co mu się przyda w niedalekiej przyszłości a pod tym względem z Pereirą nie powinno być problemów.

Niestety Adnan raczej ma inne podejście do tematu pracy...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2017 12:10 przez Kwas.)
15-06-2017 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #325
RE: Diabły na wypożyczeniach
O Perreirze zostało powiedziane wszystko.

O Adnanie w sumie też. Jestem niemal pewny, że go sprzedamy w tym okienku. O ile jacyś chętni w ogóle się znajdą, bo słuchając te historie o nim, to pewnie łatwo na niższe zarobki się nie zgodzi Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-06-2017 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości