Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Olympique Lyon 1-1 Manchester Unted (20.02.2008)
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: CL: Olympique Lyon - Manchester Unted (20.02.2008)
Lista kanałów:
ART Sport
C+ Eventos
CT4 Sport
DigitAlb SuperSport 3
Mediaset Calcio 2
Premiere Sport Portal
RTÉ Two
Rustavi 2
Sigma TV
Sky Calcio 2
Sky Sports 1 (uk)
Sky Sports Interactive
Sport 2 (Ukr)
Sport TV Multijogo
Sport TV1
SuperSport 1 [Hellas]
SuperSport 5 [ZA]
Telekanal Sport (RTR)
TF 1
TV2 Sport (Den)
Viasat 4
Viasat Sport 1
18-02-2008 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #32
Re: CL: Olympique Lyon - Manchester Unted (20.02.2008)
A jest któryś z tych kanałów w Cyfrowym Polsacie? Znając życie - nie ;P

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
18-02-2008 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: CL: Olympique Lyon - Manchester Unted (20.02.2008)
muszeq napisał(a):A jest któryś z tych kanałów w Cyfrowym Polsacie? Znając życie - nie ;P
Muszeq sam sobie odpowiedziałeś Big Grin ja będę oglądał na Premiere Sport Portal... tam są wszystkie mecze, przenoszą się jak tylko padnie gol.
18-02-2008 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: CL: Olympique Lyon - Manchester Unted (20.02.2008)
Stefan1555 napisał(a):Muszeq sam sobie odpowiedziałeś Big Grin ja będę oglądał na Premiere Sport Portal... tam są wszystkie mecze, przenoszą się jak tylko padnie gol.

Na cyfrze który jest?
18-02-2008 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Nicram Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: CL: Olympique Lyon - Manchester Unted (20.02.2008, 20:45)
Po pierwsze witam jako nowy użytkownik na forum Wink mam nadzieje, że będę tutaj mógł zawiązać nowe znajomości z fanami United, bo jak wszyscy wiemy łączy nas miłość do Jednego wspaniałego klubu, a więc: GLORY GLORY MAN UTD ! Big Grin

Teraz do rzeczy, mecz na pewno nie będzie łatwy, wiadomo to już 1/8 tutaj nie ma na pewno słabych drużyn. Jednak po ostatnim meczu z Arsenalem nie powinniśmy się obawiać o dyspozycję naszych Diabłów. Tym bardziej, że do składu wracają Giggs, C.Ronaldo i Hargreaves, którzy na pewno stanowią o sile United. Z pewnością mecz z Arsenalem dodał skrzydeł całemu zespołowi i miejmy nadzieje, że niesieni falą ostatniego pogromu nad Kanonierami Diabły pokonają także Lyon. Tym bardziej, iż mecz będzie rozgrywany na wyjeździe, a każda bramka będzie liczona jakby nie patrzeć podwójnie. Tak więc do Boju !
19-02-2008 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Peter Parker Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: CL: Olympique Lyon - Manchester Unted (20.02.2008)
Czaplak napisał(a):
Stefan1555 napisał(a):Muszeq sam sobie odpowiedziałeś Big Grin ja będę oglądał na Premiere Sport Portal... tam są wszystkie mecze, przenoszą się jak tylko padnie gol.

Na cyfrze który jest?
Skoro w CP nie ma to w Cyfrze tym bardziej 8-)

Oto gdzie będzie można zobaczyć Manchester United w akcji:

Liga Mistrzów (UEFA): Lyon vs. Manchester United (20:45)
- nSport SD - kanał 58 (13E - Conax CAS7)
- RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4)
- TF 1 (5W - Analog)

- Rustavi 2 (42E - FTA/BISS)
- ART Sport (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
- Mediaset Calcio 2 (13E - Nagravision 3)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
- Sigma TV (39E - Griffin)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- Sport TV Multijogo (30W - Nagravision 3)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- TF 1 (13E - Viaccess PC 2.3)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat 4 (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (21.02 - 0:30): BHT 1 (13E & 12.5W - FTA/Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (21.02 - 0:40): bTV (57E - FTA/BISS)

- Retransmisja (21.02 - 0:40): B92 (16E - Codicrypt)
- Retransmisja (22:45): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (21.02 - 0:00): TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)

- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA


Niektórym to pewnie nic nie mówi, a więc: z polskim komentarzem mecz będzie tylko w nSport na platformie n. Poza tym - posiadacze Cyfry czy też Cyfrowego Polsatu nie mają możliwości legalnie obejrzenia meczu. Do obydwu kanałów, które oznaczone są na zielono, potrzeba specyficznych odbiorników. Do RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4) potrzeba odbiornika MPEG4, które dopiero stają się popularne w Polsce, a do TF 1 (5W - Analog) odbiornika analogowego. Poza tym, trzeba mieć przestawioną antenę. Za dużo zachodu 8-)

PS. Dobrze, że mam nSport Big Grin
19-02-2008 22:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: CL: Olympique Lyon - Manchester Unted (20.02.2008, 20:45)
s33* napisał(a):jakas barcelona i celtic <świr>

A więc ponownie będziemy oglądać Super Arturka. Hell yeah. :?
19-02-2008 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: CL: Olympique Lyon - Manchester Unted (20.02.2008, 20:45)
1-0 Benzema :o

muszeq napisał(a):A jest któryś z tych kanałów w Cyfrowym Polsacie? Znając życie - nie ;P
Muszeq - witaj w klubie posiadaczy CP... Jak United to najwyżej powtórka na Polsacie Sport.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
20-02-2008 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #39
Re: CL: Olympique Lyon - Manchester Unted (20.02.2008, 20:45)
No i wynik jak na razie jest taki jakiego się spodziewałem Wink imo remis 1:1 na wyjeździe jest dobrym wynikiem :-), zwłaszcza, że czeka nas spotkanie na OT ]:->

Pozostaje nam cierpliwie czekać i na OT wystawić skład podobny do tego z Arsenalem i nie widzę problemu...

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
20-02-2008 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: CL: Olympique Lyon - Manchester Unted (20.02.2008, 20:45)
Świetny mecz, świetna postawa obu drużyn. Emocje, fantastyczny doping kibiców, co ważne - bardzo dobre sędziowanie. Na boisku mimo wagi spotkania, było naprawdę przyjemnie, bez chamskich fauli, odzywek itp. Wręcz przeciwnie ja zarejestrowałem dużo uśmiechów. Miłe dla oka widowisko. Naprawdę takiego rywala należy szanować.

Lyon, zagrał bardzo dobre spotkanie, naprawdę mnie zaskoczyli, początek zapowiadał znacznie gorszy wynik. To bardzo solidna i równa drużyna. Styl gry też mają bardzo ładny. Ogólnie gdyby nie to że grają MU to bym im kibicował.

Co do naszych, oh Rooney, Rooney Smile, ja rozumiem że ta pierwsza 99 % akcja nie wyszła. Ale po tej główce Teveza, dać się złapać na spalonym. Metr dalej stał Ronaldo równo z obrońcą. Zaczynam się martwić o naszego Wazzę, ta pierwsza sytuacją to nie dawny pewny siebie Roo, huknięcie i po zawodach, tylko Roo kombinujący, niedobrze, wygląda jakby nie czuł się pewnie. Pochwalę też Browna, drugi mecz z rzędu, gra bardzo pewnie i dobrze również w ataku. Rio dziś był chyba lekko zdenerwowany. Za to Vidic ... i wystarczy Wink. Giggs też zagrał dobrze, i Scholes też , choć momentami miałem wrażenie że brakowało mu sił do gry obronnej. Bardzo dobra zmiana Teveza.

ps. Nurtuje mnie jedno pytanie, wśród kibiców, mnóstwo było czarnych szalików, z nazwami obu zespołów, na górze Olympique Lyonnais, poniżej Manchester United. Po bramce Benzeny było takie ujęcie, kibica który poderwał się z trybun z radości a na szaliku....United. To chyba nie była jakaś jednorazowa seria z okazji meczu ? Czy między fanami zespołów jest jakieś porozumienie ?

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
21-02-2008 02:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #41
Re: CL: Olympique Lyon - Manchester Unted (20.02.2008, 20:45)
Może czas na oceny: (Były na gorąco, ale wczoraj lekko forum szwankowało)
6,5- Van der Sar- nie miał dużo pracy. Dwie bodajże interwencje. Bez szans przy bramce
6,25- Brown- dopuścił do trzech groźnych wrzutek Lyonu na początku. Nie zdołał przyblokować strzału Beznemy. Za to na plus dzisiaj gra na połowie rywala. Poprawny mecz Wesa.
6,75- Ferdinand- prócz jednego kiksu, pewna gra Rio.
6,75- Vidic- toczył zażarte boje z Benzemą. Szkoda, że raz pozostawił mu trochę miejsca i padła bramka.
7,5- Evra- bardzo skuteczny w defensywie. Wiele dobrych rajdów lewą stroną. Jeden z lepsztch na boisku
6,75- Ronaldo- długimi momentami niewidoczny. Średni kolejny mecz portugalczyka. Największym zagrożeniem były jego stałe fragmenty gry.
6,25- Scholes- czasami nie nadążał za akcjami. Bezbarwnie
7- Hargreaves- tytaniczna praca przy odbiorach piłki, dobre spotkanie.
6,75- Anderson- bardzo ruchliwy, niezle rozgrywał. Ale też miał lepsze i gorsze momenty
6,75- Giggs- pare dobrych piłek z głębi pola. Aktywny, ale w drugiej połowie zabrakło sił.
6,5- Rooney- klasowy napastnik jeśli ma jedną sytuację sam na sam w meczu to powinien ja wykorzystywać.
7,75- Tevez- nie grał długo, ale i tak stanowił największe zagrożenie dla rywala. Ważna bramka na wyjeździe.
7- Nani- dobra zmiana. Asysta przy bramce.
..- Carrick- niewiele pokazal w końcówce.


Fan United od 1992 roku
21-02-2008 09:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: CL: Olympique Lyon - Manchester Unted (20.02.2008, 20:45)
ja jestem trochę zawiedziony tym wynikiem :cry: Myślę że Olympique jest drużyną do ogrania.Ale w gruncie reczy remis też jest dobry.Na szczęście rewanż gramy na Old Trafford a tam musi być dobrze!Szkoda że Fletcher nie grał w pierwszym składzie myślę że w meczu z Arsenalem pokazał że jest w formie i że warto dać mu szanse.Do boju United :!: Pówtórka meczu z Romą z zeszłego sezonu mile widziana Smile
21-02-2008 09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
orzechbecks Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: CL: Olympique Lyon - Manchester Unted (20.02.2008, 20:45)
Dobrze że Tevez uratował remis. Jesteśmy minimalnie w lepszej sytuacji w rewanżu od Lyonu.
Wazza mógł otworzyć wynik meczu ale u niego ze skutecznością jest ostatnio kiepsko...
21-02-2008 09:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: CL: Olympique Lyon - Manchester Unted (20.02.2008, 20:45)
Z początku trochę się bałem o to że znowu gramy jednym napastnikiem, bo z Milanem kompletnie nam to nie wyszło :/ ale jednak Alex wiedział co robić. Zapadła mi w pamięci ta sytuacja Rooney'a sam na sam z Coupet'em, gdzie Anglik kopnął prosto w bramkarza, mówi się trudno i gra się dalej.
Zagraliśmy dobre spotkanie, może wynik nie jest wymarzony ale na pewno jest bardzo korzystny i spokojnie możemy czekać na mecz na Old Trafford, a Lyon niech się teraz denerwuje, spina, i martwi jak tu strzelić choć jednego gola w twierdzy United.
Benzema zrobił co tylko chciał przy tym golu, świetnie przymierzył i Sar nie miał nic do gadania.
Tevez jak zwykle wszedł i wyjaśnił sprawę Wink
Ogólnie bardzo dobry wynik, brawo Diabły!!! :twisted:
21-02-2008 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grabek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: CL: Olympique Lyon - Manchester Unted (20.02.2008, 20:45)
Taktyka z jednym napastnikiem na szpicy kompletnie nie pasuje do stylu gry United i wczorajszy mecz z Lyonem był ku temu wręcz modelowym przykładem,o rewanżowym meczu z Milanem w zeszłym sezonie już nawet nie wspominając . Wczorajsza gra United była zdumiewająco słaba,momentami niefrasobliwość obrońców i nieporadność Cristiano i Rooneya przypominała mi zmagania piłkarzy pierwszoligowej wówczas Szczakowianki Jaworzno sprzed kilku lat. Ronaldo po raz kolejny w arcyważnym spotkaniu nie pokazuje niczego wielkiego i szczerze móiąc zaczyna mnie to już powoli irytować,mam nadzieję że w meczu rewanżowym i w kolejnych potyczkach United w Champions League przełamie swoją europejską nieporadność i udowodni "fachowcom",że zasługuje na miano "najlepszego" . 2 zdania jeszcze na temat naszych potencjalnych transferów - Benzemy i Ben Arfy ,świetny występ tego pierwszego,chłopak udowadnia swoją wartość na każdym kroku,a już przede wszystkim w meczach o wyższą stawką,można już teraz powiedzieć,że warto wyłożyć na niego każde pieniądze,bo inwestycja w tego chłopaka na pewno opłaciłaby się nietuzinkowo . Co do Ben Arfy,kolejny złote dziecko francuskiej piłki,ale w przeciwieństwie do Benzemy mimo równie młodego wieku brakuje mu jeszcze swoistego "okrzesania" pod ręką człowieka znającego się na owym fachu ,a takim niewątpliwie jest sir Alex,a zatem puentując - mam nadzieję,że w niedalekiej przyszłości w/w młodych dżentelmenów zobaczymy w czerwonych koszulkach z diabelskim logiem.
21-02-2008 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości