Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Sunderlandem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 13.64% 3 13.64%
John O'Shea 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 13.64% 3 13.64%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Nani 4.55% 1 4.55%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 68.18% 15 68.18%
Anderson 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Antonio Valencia 0% 0 0%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-2 Sunderland AFC (03.10.2009)
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1
PL: Manchester United 2-2 Sunderland AFC (03.10.2009)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1o0kes.png]


Manchester United vs Sunderland AFC
Barclays Premier League
03.10.2009; 18:30
Old Trafford, Manchester


Przed nami kolejne emocję związane ze starciami Czerwonych Diabłów. W ramach 8 kolejki Barclays Premier League Manchester United podejmie na Old Trafford piłkarzy Sunderlandu.

Podopieczni sir Alexa Fergusona w ostatniej kolejce pokonali 2:0 Stoke City po golach Dymitara Berbatowa i Johny'ego O'Shea. Na boisku czarował wiecznie młody Ryan Giggs, który swoim podaniem dwukrotnie otwierał drogę do bramki rywala. Popularne Czarne Koty już jutro rozegrają mecz 7 kolejki Premier League na własnym stadionie przeciwko Wolverhampton Wanderers.

W sobotę dojdzie do starcia mistrza ze swoim uczniem. Szkoleniowcem Sunderlandu jest był zawodnik Manchesteru United, a zarazem żywa legenda klubu - Steve Bruce który największe sukcesy odnosił pod wodzą sir Alexa Fergusona.

Czerwone Diabły w obecnym sezonie nie straciły żadnych punkty na własnym obiekcie. Sunderland na wyjeździe uzbierał tylko 3 oczka zwyciężając Bolton Wanders.

Spotkania obu drużyn
- Jak dotąd we wszystkich rozgrywkach obie drużyny grały ze sobą 127 razy. Manchester United wygrał 54, a Sunderland 39 meczów;

- "Czarne Koty" po raz ostatni wygrały spotkanie rozgrywane na Old Trafford w maju 1968 roku. Sunderland na kilka tygodni przed zdobyciem przez Manchester United Pucharu Europy wygrał 2:1;

- "Czarne Koty" wygrały tylko 1 na 16 spotkań Premier League z podopiecznymi sir Aleksa Fergusona. W marcu 1997 roku Sunderland wygrał na Roker Park 2:1. "Czerwone Diabły" wygrały 12 meczów, a 3 spotkania zakończyły się remisami;

- Ferguson nie przegrał jeszcze pojedynku z zespołem prowadzonym przez byłego kapitana Manchesteru United, Steve'a Bruce'a.

O wszystkim co związane z tym meczem dyskutujemy w tym temacie.
Zapraszamy do dyskusji!


Ostatnie spotkanie:
Sunderland AFC - Manchester United 1:2 ; 11.04.2009 Barclays Premier League


Ciekawostka o rywalu:
Cytat:Sunderland rozgrywał swoje mecze domowe na 7 różnych stadionach (z tego, aż sześciokrotnie na różnych w XIX w). Ostatnim jest Stadium of Light na którym doszło do inauguracji w 1997 r.


Dane pomeczowe:


Składy:

Manchester United: Foster - O'Shea, Evans, Vidić, Evra, Nani, Fletcher (Carrick 71'), Scholes (Anderson 45'), Welbeck (Valencia 71') - Rooney, Berbatov

Sunderland AFC: Gordon, Bardsley, Turner, Ferdinand, Richardson, Malbranque, Cana, Cattermole, Reid (Henderson 73'), Bent, Jones (Campbell 84')

Ławki rezerwowych:

Manchester United: Kuszczak, Ferdinand, Brown, Fabio

Sunderland AFC: Fulop, McCartney, Nosworthy, Da Silva, Healy

Gole:
Berbatov 50', Ferdinand (sam.) 92' - Bent 7', Jones 59'

Kartki:
Scholes (Ż), Fletcher (Ż) - Richardson (Ż, Ż), Bardsley (Ż), Ferdinand (Ż)

Sędzia: Alan Wiley

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
26-09-2009 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #2
Re: PL: Manchester United vs Sunderland AFC (03.10.2009; 18:30)
Już w sobotę na OT przyjedzie Sunderland, który w tym sezonie gra lepiej niż się spodziewałem. Przeprowadzka do Czarnych Kotów wyrazie posłużyła D.Bentowi, który strzelił już w tym sezonie 6 bramek, tyle samo co Rooney.

Jednak faworyt tego spotkania może być tylko jeden i inny wynik niż zwycięstwo nie wchodzi w grę. Po ostatniej wygranej w Lidze Mistrzów nastroje na pewno dopisują, a forma środkowych pomocników cieszy. Fletcher od kilku spotkań udowadnia, że stał się lepszym graczem, Carrick w meczu z mistrzem Niemiec zagrał naprawde ładnie, a Giggs to już klasa sama w sobie.

Skład na Sunderland widzę tak:

Foster
O'Shea-Rio-Vidic-Evra
Valencia-Fletcher/Carrick-Scholes-Giggs
Rooney-Berbatov
01-10-2009 09:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #3
Re: PL: Manchester United vs Sunderland AFC (03.10.2009; 18:30)
Prawie w całej rozciągłości podpisuje się pod składem Tomka, prawie, bo Giggsa trzeba przyoszczędzić. Niech sobie siedzi na ławce, a w razie czego się go wprowadzi w drugiej połowie. Nani zresztą też musi w końcu sobie pograć, bo z tego nie będzie nic jak on będzie grał co 3 mecze.

Jeśli chodzi o Sunderland, to może być trochę problemów z Jonesem i Bentem. Imo dużo trudniejsze zadanie czeka Vide i Rio niż w derbach, jeśli chodzi oczywiście o krycie rywali.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-10-2009 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4
Re: PL: Manchester United vs Sunderland AFC (03.10.2009; 18:30)
Skład widziałbym prawie identyczny jak podany przez poprzednika.

Foster - O'Shea, Rio, Vida, Evra - Fletcher, Carrick, Scholes, Nani - Berba, Roo

Kuszczak, Evans, Brown, Welbeck, Valencia, Giggs, Anderson

Widziałem prawie cały mecz Sunderlandu z Wolves i wynik naprawdę może być mylacy. Sunderland wcale nie był dużo lepszy. Przy trzecim golu wyszedł geniusz Jonesa i wszystko się w szeregach Wolves posypało.

Nie powinno być wiele kłopotów, ale to PL, więc nie można być niczego pewnym.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-10-2009 10:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #5
Re: PL: Manchester United vs Sunderland AFC (03.10.2009; 18:30)
skład musi być optymalny bo jest po pierwsze okazja odstawić CFC i LFC a po drugie po meczu z Sunderlandem będzie przerwa 2 tygodniowa w rozgrywkach Wink
01-10-2009 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #6
Re: PL: Manchester United vs Sunderland AFC (03.10.2009; 18:30)
Wczoraj udało mi się obejrzeć na TV4 powtórkę meczu z Wolfsburgiem. Nic ciekawego, momentami umierałem z nudy, ale bardzo podobała mi się chwilami gra Andersona. Widać, że gdy mu się zaufa, wystawi kilka meczów pod rząd, to nie zawodzi. Carrick też lepiej niż ostatnio, a parę piłek od Berbatowa to był istny kosmos. Teraz jednak Ferguson będzie miał istotnie ból głowy, jak obsadzić środek pomocy. Carrick i Anderson wrócili do formy (w przypadku Michaela to jeszcze nie jest pewne, bo o czym może świadczyć jeden mecz?) a Scholes i Fletcher są w niej od dawna. Ciekaw jestem, jak to Alex poustawia.

Też myślę, że trzeba wystawić najmocniejszy skład, bo nie mamy na kogo oszczędzać poszczególnych zawodników. Zatem: w bramce Foster - nie ma co się spodziewać Kuszczaka, mimo, iż z Wilkami nie zawalił. Obronę widzę klasycznie: O'Shea, Ferdinand, Vidic i Evra. Mam nadzieję, że tym razem duet naszych stoperów będzie solidniejszy, bo ostatnio wygląda to tak sobie. Kiedyś obaj sprawiali wrażenie, jakby wyznawali zasadę: Jeśli on schrzani, to ja zginę, ale mu pomogę. A teraz - Co on odstawia? Nie będę w nieskończoność naprawiał jego błędów. Nie widzę tego monolitu co dawniej, nie widzę tych dwóch skał, widzę ludzi którzy pracują obok siebie, ale nie razem. Mam nadzieję, że prędko się to zmieni.

Pomoc: Valencia, Carrick, Anderson, Giggs. Antonio musi w końcu złapać rytm meczowy, a nie grać jedno spotkanie by kolejne przesiadywać na ławie. Jego vis-a-vis, Ryan jest aktualnie w naprawdę wysokiej formie i trzeba ją eksploatować ile się tylko da. W centrum widzę Michaela, który musi dojść do siebie i zagrać jeszcze jeden mecz po udanym występie we wtorek. Gdy teraz znowu sir Alex pośle go na rezerwę, to chłopak nigdy nie odzyska dawnej dyspozycji - a lepiej mieć w swoich szeregach zmobilizowanego, błyskotliwego i inteligentnego niż ospałego i przewidywalnego Carricka. Obok niego Anderson potrafiący ruszyć do przodu, wywalczyć rzut wolny, czy też nieźle podać. Ewentualnie jego miejsce zastąpi Fletcher, ale wówczas obawiam się o zbyt małą kreatywność naszego centrum.

Atak to oczywiście Berbatow i Rooney. Owen nie zagra, a Welbeck czy Macheda to jeszcze nie ten rozmiar kapelusza, by wygryzać ze składu coraz lepiej grającego Dimitara czy bramkostrzelnego Wazzę. Fajnie by było, gdyby Bułgarowi udało się umieścić piłkę w siatce rywali, bo już występem w środku tygodnia zapracował na trafienie. Należy mu się Smile

Chciałbym też w końcu zobaczyć Naniego, chociażby przez pół godziny, ale nie zdziwię się, jeśli zagra cały mecz. Podobnie rzecz ma się z Fletcherem. Zaś jeśli spotkanie będzie układało się wybitnie po naszej myśli, to kto wie, czy któryś z wymienionych wyżej młodziaków nie zamelduje się na placu gry. Byłoby ciekawie.

Mimo, iż ostatnio Sunderland zdobył pięć goli i z reguły gra ciekawą piłkę (to chyba moja druga ulubiona drużyna w Anglii), to nie oczekuję, byśmy spodziewali się dreszczowca. Marzy mi się, byśmy wreszcie nie stracili żadnego gola a zdobyli tak ze dwa, trzy... Wink

MUFC OUR RELIGION!

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
02-10-2009 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #7
Re: PL: Manchester United vs Sunderland AFC (03.10.2009; 18:30)
Foster
O'Shea - Rio - Vidic - Evra
Valencia - Scholes - Fletcher - Nani
Rooney - Berbatov


W bramce Foster, zresztą sam Ferguson powiedział, że w sobotę bronić będzie Anglik.

Obrona standardowo. O'Shea na prawej, choć można by dać szanse Brownowi. W CC pokazał się naprawę z dobrej strony, a komu jak komu ale jemu częste występy są teraz bardzo potrzebne. Inaczej nigdy nie wróci do formy sprzed kontuzji. W środku Rio i Vidic. Podobnie jak Szymon mam nadzieję, iż w końcu obaj zagrają tak jak grali w zeszłym roku, czyli bezbłędnie. Na lewej stronie oczywiście Evra.

Jeśli jutro na skrzydle nie zagra Valencia i Nani to się wkurzę i to bardzo... Jak Antonio ma się dobrze wkomponować w skład, skoro zagra mecz z kolejna dwa przesiedzi na ławce? To samo tyczy się Naniego. Jak Portugalczyk ma grać dobrze, skoro podobnie jak Ekwadorczyk zagra mecz, po czym dwa następne przesiedzi na ławce rezerwowych? Wcale się nie dziwie, że Nani później gra jak gra. Był w naprawdę dobrej formie, a SAF zaczął sadzać go na ławce, tego nie potrafię zrozumieć...
W środku Fletcher i Scholes. O Szkocie nie trzeba nic pisać, każdy wie w jakiej jest formie i jak ważnym jest zawodnikiem. Paul w tym sezonie prezentuje się naprawdę dobrze, a jako, że w środę nie grał, powinien wybiec jutro na boisko.
Mam nadzieję, że SAF nie wystawi jutro do środka Giggsa, a tym bardziej na skrzydło kosztem Naniego. Ryan ostatnio sporo się napracował, a pamiętajmy, że Walijczyk swoje lata już ma. Niech odpocznie, naładuje akumulatory. Giggs jeszcze w tym sezonie będzie nam potrzebny.

W ataku oczywiście Rooney i Berbatov. Wayne ostatnio trochę nam zgasł, mam nadzieję, iż szybko wróci do regularnego strzelania bramek. Dymitar zaś przeciwnie, z meczu na mecz coraz lepiej. W meczu ze Stoke strzelił bramkę, w Lidze Mistrzów rozegrał kapitalne zawody, także o niego możemy być (chyba) spokojni.
Przy dobrym wyniku w drugiej chętnie ujrzałbym Welbecka.

3 punkty zostają na Old Trafford, innego wyjścia nie ma! Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
02-10-2009 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #8
Re: PL: Manchester United vs Sunderland AFC (03.10.2009; 18:30)
Cytat:Ryan jest aktualnie w naprawdę wysokiej formie i trzeba ją eksploatować ile się tylko da
:shock:
No jak dla mnie na odwrót. Trzeba oszczędzać go, aby był w formie na ważniejsze spotkania niż mecz z SUnderlandem u siebie.

Myślę również, że Anderson nie jest mistrzem kreowania. Zdecydowanie lepiej w ataku pozycyjnym radzi sobie natomiast Fletcher. Nie traci tylu piłek co Brazylijczyk. Mnie osobiście to frustruje jak Ando raz po raz próbuje tych holywoodzkich piłek i w efekcie musimy walczyć o odyzskanie futbolówki.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-10-2009 13:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #9
Re: PL: Manchester United vs Sunderland AFC (03.10.2009; 18:30)
michal85 napisał(a):Trzeba oszczędzać go, aby był w formie na ważniejsze spotkania niż mecz z SUnderlandem u siebie.
To jest ważne spotkanie, takimi meczami się wygrywa mistrzostwo i nie ma co kalkulować czy oszczędzać. Giggs na chwilę obecną prezentuje się lepiej niż Nani i jego widziałbym w pierwszej 11. Zbliża się przerwa na kadrę, więc co niektórzy będą mogli podładować akumulatory.
Odnośnie Andersona się zgodzę, za często próbuje grać jakieś dziwne górne piłki, co w efekcie nie przynosi nic dobrego. Zdecydowanie wolę na sobotę Fletchera ze Scholsemw środku pola. Na skrzydłach wspomniany Ryan oraz Valencia. Bramka - Foster, atak - Rooney + Berba, obrona - Evra, Nemanja, Rio, O'Shea(ewentualnie Wes Brown)
02-10-2009 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #10
Re: PL: Manchester United vs Sunderland AFC (03.10.2009; 18:30)
michal85 napisał(a):No jak dla mnie na odwrót. Trzeba oszczędzać go, aby był w formie na ważniejsze spotkania niż mecz z SUnderlandem u siebie.

Tylko, że jak wspomniał bobsley, teraz czeka nas dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach. Czyż naprawdę nie warto skorzystać teraz z usług Ryana, skoro i tak będzie później odpoczywał? Taka forma w podobnym wieku nie trafia się często a Giggsy może nam pomóc odnieść kolejne zwycięstwo.

michal85 napisał(a):Myślę również, że Anderson nie jest mistrzem kreowania

Tego nie powiedziałem. Chcę tylko nadmienić, że ostatnimi czasy podoba mi się jego gra, to, że jest odważniejszy, nie boi się zaatakować oraz że stara się brać na siebie ciężar rozgrywania, co na takim poziomie łatwe nie jest.

michal85 napisał(a):Zdecydowanie lepiej w ataku pozycyjnym radzi sobie natomiast Fletcher

Bo mu nie ma co zabierać piłki, bo i tak zaraz ją odbierze Tongue

michal85 napisał(a):Mnie osobiście to frustruje jak Ando raz po raz próbuje tych holywoodzkich piłek i w efekcie musimy walczyć o odyzskanie futbolówki

Jest środkowym pomocnikiem. Próbowanie takich zagrań musi należeć do jego obowiązków. Przecie nie byłoby z niego żadnego pożytku, gdyby podawał tylko do najbliżej ustawionego partnera lub, olaboga, od czasu do czasu użył przerzutu. Wiadomo, precyzji Scholesa to on nie ma, ale jeszcze wiele przed nim.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
02-10-2009 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #11
Re: PL: Manchester United vs Sunderland AFC (03.10.2009; 18:30)
nie ma co nikogo oszczędzać na Sunderland ... musimy zagrać optymalnym składem bo po meczu z Czarnymi Kotami część zawodników uda sie na mecze reprezentacji a np. Giggs w tym czasie będzie miał aż 14 dni na spokojne trenowanie i odpoczynek Wink
02-10-2009 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: PL: Manchester United vs Sunderland AFC (03.10.2009; 18:30)
Na taki Sunderland to z powodzeniem możemy zagrać optymalnym składem z Giggsem na ławce. Owszem, fajną mają w tym roku ekipę Czarne Koty, ale nie ma na tym świecie rywala na widok którego nasi gracze sraliby pod siebie.

Foster
Brown Ferdinand Vidić Evra
Valencia Fletcher Scholes Nani
Berbatow Rooney


Ławeczka: Kuszczak, O'Shea, Evans, Anderson, Giggs, Carrick, Welbeck

Jeśli załatwimy sprawę w pierwszej połowie to wpuszczamy Welbecka na napad/skrzydło oraz Andersona/Carricka za Scholesa coby rudy kartek znów nie nałapał. Jeśli będziemy mieli nóż na jajach to oczywiście w pierwszej kolejności wchodzi Giggsy.
Amen.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
02-10-2009 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #13
Re: PL: Manchester United vs Sunderland AFC (03.10.2009; 18:30)
Cytat:Man Utd: Foster, Kuszczak, Neville, O'Shea, Brown, Ferdinand, Vidic, Evans, Evra, Fabio, Valencia, Anderson, Carrick, Fletcher, Gibson, Giggs, Nani, Rooney, Berbatov.

W kadrze na jutrzejsze spotkanie niestety nie ma Machedy i Welbecka... Nie ma też Scholesa, czemu?
Napływają do nas też bardzo dobre wieści. Rafałek w końcu się wyleczył i zaczął już trenować, a VDS będzie gotowy do gry za dwa tygodnie.

Wracając do Giggsa... Ludzie nie zapominajcie, że on już ma swoje lata i po prostu nie jest w stanie grać co trzy dni.
Ze Stoke grał 35 min, z Wolfsburgiem grał 90 i jutro znów miałby grać ok 70?
Ryan już jest weteranem, kondycja już nie ta. Owszem Walijczyk na pewno będzie w stanie zagrać jutro, tylko, że zmęczenie może odbić się na jakości jego gry. Poza tym mamy Naniego, który musi grać by być w formie.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-10-2009 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #14
Re: PL: Manchester United vs Sunderland AFC (03.10.2009; 18:30)
Czyli na mecz z Sunderlandem będziemy mieć jedynie dwóch nominalnych zawodników. Oby SAF nie próbował posadzić jednego z nich na ławce rezerwowych, bo wtedy musielibyśmy zagrać 1-4-5-1.

Foster
Brown - Rio - Vida - Pat
Valencia - Fletch - Carrick - Nani
Berba - Roo


Ławka: Kuszczak, Oszej, Evans, Ando, Giggs, Gibson, Fabio.

Chyba, że SAF będzie chcieć mieć choćby jednego napastnika na ławce to wtedy:

Foster
Brown - Rio - Vida - Pat
Valencia - Fletch - Carrick - Ando - Nani
Roo


Ławka: Kuszczak, Oszej, Evans, Fabio, Gibson, Giggs, Berba

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-10-2009 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #15
Re: PL: Manchester United vs Sunderland AFC (03.10.2009; 18:30)
Również nie widzę innej opcji jak gra Naniego od pierwszych minut. Nie po to siedział na ławce, z Wolfsburgiem, aby mecz z Sunderlandem rozpoczął znowu w roli widza.

Jestem za tym aby Giggs usiadł na ławce. Wszyscy wiemy w jak fenomenalnej jest dyspozycji, ale odpoczynek mu się przyda, zwłaszcza że rywal nie jest zbyt wymagający, jeśli chodzi o mecze na wyjazdach.

Ciekawe na jaki środek zdecyduje się Ferguson. Fletcher raczej na pewno zagra, ale kto obok niego ? Mieliśmy powrót Carricka, mamy Andersona w formie "pół na pół". Teraz gram dobrze, zaraz gram słabo. Scholesy powołania nie dostał. Aha, no i jeszcze Giggs, ale mam nadzieję, że SAF nie będzie brał go pod uwagę przy ustalaniu pierwszej "11" na to spotkanie. Jeśli już miałbym się na kogoś zdecydować to byłby to chyba Michael. Kolejny mecz na pewno mu pomoże, dzięki temu nabierze pewnej ciągłości w grze, co daje duże szanse na powrót do formy.

Z Sunderlandem ostatni raz straciliśmy punkty całkiem niedawno, bo w 2006 roku. Goniąc Chelsea, po wygraniu, już nie pamiętam dokładnie ilu meczów z rzędu, było ich coś z 9, potknęliśmy się na zespole, który miał już zapewniony spadek z ligi. Tym razem szanse, że to się powtórzy wydają się mniejsze.
02-10-2009 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości