Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła/Studia
Peter Parker Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Szkoła
I znów od jutra do szkoły... Ratunku, ja nie chcę! :|
10-02-2008 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #47
Re: Szkoła
haha ja mam ferie od jutra Big Grin
10-02-2008 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Szkoła
Ha ha, ja od jutra oficjalnie cieszę się feriami.

No bo oczywiście weekend, a w ogóle bez sensu, że trza było zacząć nowy semestr bez żadnej przerwy, ehh ;/

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
10-02-2008 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Szkoła
Ja też jutro do szkoły, ale powiem wam, że nudzi mi się w tym domu ;p Ja lubię chodzic do szkoły, poodrabiac lekcje, pouczyc się ^^ Naprawdę, ale zapewniam wszystko ze mną w porządku. Wink

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
10-02-2008 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #50
Re: Szkoła
Olis napisał(a):Ja też jutro do szkoły, ale powiem wam, że nudzi mi się w tym domu ;p Ja lubię chodzic do szkoły, poodrabiac lekcje, pouczyc się ^^ Naprawdę, ale zapewniam wszystko ze mną w porządku. Wink

W sumie czasem tez tak mam. Mam dosc szkoly, ale jak siedze w domu to mi sie nudzi Tongue

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
10-02-2008 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #51
Re: Szkoła
A macie coś takiego w wakacje? Wiem wydaje się głupie ale już tak pod koniec sierpnia naprawde chce mi się już wracać do szkółki bo brakuje mi tych codzinnych spontanicznych sytuacji 8-)

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
10-02-2008 21:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Szkoła
Dokładnie, w wakacje jest fajnie przez miesiąc, ale potem juz sama z siebie sięgam po książki ;p A angielskiego to już w ogóle sobie nie daruję, i nawet w ferie się uczyłam. Ale angol to w sumie nie nauka, tylko przyjemnosc. Wink I w ogóle w szkole mozna spotkac masę osób, których na codzień przez 2 miechy nie zobaczę, a nie raz, nie dwa są jaja jak berety z klasą Big Grin

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
10-02-2008 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vtg87 Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: Szkoła
Wiecie co... Ja tak miałam, owszem. Podstawówka, gimnazjum, liceum... Na studiach już nie. Tzn. tęsknię bardzo za ludźmi, ale mam dużo znajomych tych, za którymi tęsknię prawie na co dzień dostępnych, a mózg się ogłupia przez wakacje Big Grin Kocham to uczucie, kiedy mam takie pierdoły w głowie, że aż miło Big Grin
Ale ogólnie żeby tęsknić za niesprawiedliwymi wykładowcami (nie mówię o niesprawiedliwości w stosunku do mnie), o terrorze na niektórych ćwiczeniach i zapierdzielaniem przed sesją? O nie, nie tęsknię. Ale gdyby nie ludzie, na których mi zależy, pewnie już dawno bym zrezygnowała z tych studiów, bo czasem nie wyrabiam ;-)

1908 and 1911 and 1952 and
1956 and 1957 and 1965 and
1967 and 1993 and 1994 and
1996 and 1997 and 1999 and
2000 and 2001 and 2003 and
2007 and 2008 and 2009 !!!!!
...as The Reds go marching on on on!!
---
<!-- m -->http://sktg.pl<!-- m -->

Piszę poprawnie po polsku.
10-02-2008 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
madzia Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Szkoła
Tomassen napisał(a):Mam dosc szkoly, ale jak siedze w domu to mi sie nudzi Tongue

No, ja mam tak samo. Niby jak myślałam o feriach to była radość i szczęście, a minęły dwa dni i jak myślę, że jeszcze tak przez dwa tgodnie to już mi się nie chce. :/ No ale jakoś to będzie, a przynajmniej będzie się chciało do szkoły wracać Tongue

I w wakacje jest to samo. Tak naprawde to chyba najbardziej znajomych brakuje i różnych akcji, które się tworzy Wink
10-02-2008 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #55
Re: Szkoła
I na dodatek w wakacje same powtórki w TV :twisted:

Prze-pra-sza-my

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
10-02-2008 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #56
Re: Szkoła
Dobra, ten offtop brnie już za daleko, myślałem, że się zatrzyma w pewnym miejscu Big Grin Kończymy, to nie temat o wakacjach, a o szkole, a do wakacji jeszcze w ch...olere Tongue Tego typu sprawy w Kąciku adoracyjnym Wink Pozdro :*

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
10-02-2008 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Szkoła
Jak w regulaminie szkoły jest, że nie wolno nic zadawać na ferie a na poniedziałek mamy zapowiedzianą pracę klasową to jest sens się awanturować o przełożenie : >?

Gupia matma. <świr>
23-02-2008 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #58
Re: Szkoła
Było miło ale się skończyło :/ Już po feriach, jeszcze tylko dziś i jutro i do szkoły :evil: drugi tydzień to zleciał zdecydowanie zbyt szybko. Co do praz domowych to zadali nam w h... szczególnie z maty ( 30 zadań chyba <świr> ) już nie wspomnę o klasówkach w pierwszym tygodniu...
23-02-2008 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #59
Re: Szkoła
Koledzy, nie narzekajcie Wink Ja juz skończyłam ferie 2 tygodnie temu i w tym czasie napisałam prace plasowe z: matmy, fizyki, biologii, francuskiego, angielskiego, TI, 2 z polskiego, nie licząc kartkówek. A na następny tydzień mam zapowiedziane z polskiego test, ang sprawdzian, chemia spr, biologia spr, geografia x 2. I mi nie mówicie, że macie gorzej, bo nie uwierzę :lol: No, chyba, że macie jakimś cudem, to współczuję.

ring0 napisał(a):Jak w regulaminie szkoły jest, że nie wolno nic zadawać na ferie a na poniedziałek mamy zapowiedzianą pracę klasową to jest sens się awanturować o przełożenie : >?

W sumie nie zadał nic na ferie, praca klasowa jest PO feriach, ale oni uważają, że my w ferie będziemy się i tak uczyc. Więc nie ma sensu. Uczeń to dla nich smród, tylko byśmy chcieli sprawdziany przekładac. A z resztą to jest tylko matma... Wink

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
23-02-2008 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Szkoła
W tym właśnie problem, bo - nie oszukujmy się - jak będą chcieli zrobić sprawdzian, to choćby pawlo ich 3 razy zbluzgał to zdania nie zmienią...
23-02-2008 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości