Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 3-3 CSKA Moskwa (03.11.2009)
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
CL: Manchester United 3-3 CSKA Moskwa (03.11.2009)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 150px-CSKA.png]


Manchester United vs CSKA Moskwa
UEFA Champions League
03.11.2009; 20:45
Old Trafford, Manchester


Po krótkim odpoczynku, czas na kolejne starcie w Lidze Mistrzów. W czwartej kolejce Manchester United podejmie na Old Trafford drużynę CSKA Moskwa.

Mecz zapewne potraktowany będzie jako rewanż sprzed dwóch tygodni, gdzie to na Łużnikach podopieczni sir Alexa Fergusona pokonali rosyjski klub 1-0 po golu Antonio Valencii.

CSKA 8 razy grało z angielskimi drużynami - tylko raz przeciwko United. Rosjanie wygrali oraz zremisowali dwa mecze i ponieśli 4 porażki.

Czerwone Diabły po trzech kolejkach są niepodważalnym liderem. Do tej pory nikomu z grupowych rywali nie udało się urwać punktów naszym ulubieńcom. CSKA obecnie przebywa na trzecim miejscu, z dorobkiem trzech punktów.

Czy United odniesie swoje kolejne zwycięstwo?

Zapraszamy do dyskusji.


Ostatnie spotkanie:
CSKA Moskwa - Manchester United 0:1 ; 21.10.2009 UEFA Champions League

Ciekawostki o rywalu:
Cytat:W 2005 roku klub z Moskwy przegrał mecz o Superpuchar Europy. Rosjanie przegrali 1:3 z największym rywalem Manchesteru United, Liverpoolem.

Obecny menedżer CSKA, Juande Ramos przez 12 miesięcy pracował w Anglii jako szkoleniowiec Tottenhamu Hotspur. W tym czasie dwukrotnie grał z Manchesterem United. W czwartej rundzie FA Cup przegrał 1:3 na Old Trafford, a w Premier League zremisował 1:1 na White Hart Line.


Dane pomeczowe:


Składy:

Manchester United: Van der Sar - Neville, Evans, Brown, Fabio (Evra 59') - Valencia, Fletcher, Scholes, Nani (Rooney 58') - Owen, Macheda (Obertan 81')

CSKA: Akinfiejew - A. Bieriezucki, Ignaszewicz, W. Bieriezucki, Szczennikow - Krasić, Semberas, Ałdonin, Mamajew (Rahimić 70') - Necid, Dżagojew (Carvalho)

Ławki rezerwowych:

Manchester United: Kuszczak, Anderson, O'Shea, Obertan, Gibson

CSKA: Pomazan, Maazou, Odiah, Piliew, Grigorjew

Gole:
Owen 29', Scholes 84', Valencia 92' - Dżagojew 25', Krasić 31', Bieriezucki 47'

Kartki:
Fletcher (Ż), Macheda (Ż), Obertan (Ż) - Necid (Ż), Ałdonin (Ż), Semberas (Ż, Ż), Carvalho (Ż)

Sędzia: Olegario Benquerenca

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
21-10-2009 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: CL: Manchester United - CSKA Moskwa (03.11.2009, 20:45)
Foster
Rafael - Brown - Evans - Fabio
Valencia - Scholes - Fletcher - Nani
Owen - Rooney/Welbeck


Jako, że w następny weekend czeka nas mecz z liderem, czyli z Chelsea, musimy nieco oszczędzić podstawowych zawodników.

W bramce Ben, sam SAF już to zapowiedział.
W obronie bracia da Silva po bokach, a w środku Brown i Evans. Vidic chyba, jeszcze nie będzie gotowy, a Rio tym bardziej...
W pomocy na skrzydłach Valencia i Nani, obaj nie powinni grać z Chelsea, więc niech zagrają w LM. W II połowie znów wpuścić Obertana, niech się Francuz ogrywa. W środku Scholes i? No właśnie... Zarówno Carrick jak i Anderson potrzebują odpoczynku przed niedzielnym meczem. Fletcher jest po kontuzji i nie wiem czy będzie już gotowy. Jeśli tak to niech zagra sobie z 60 min, na rozgrzewkę prze arcyważnym meczem w lidze. W II połowie można by wpuścić jakiegoś młodzika, Eikrem bądź James.
W ataku Owen i chciałbym Welbecka, jednak Wayne potrzebuje gry, bo z formą u niego nie najlepiej. Jeśli zaczniemy Michael - Rooney to w II połowie Danny powinien zmienić, któregoś z nich.

CSKA to nie jest jakiś wybitnie groźny zespół, także takim składem powinniśmy spokojnie sobie dać radę Wink
Wygrać i zapewnić sobie awans. Dajcie młodym zagrać w następnych dwóch meczach Wink

E:
Jutro na pewno nie zagrają: Ferdinand, Vidic, Park i Giggs. Nie wiadomo też czy zagra Rooney, gdyż jego żona trafiła do szpitala, będzie rodzić. Natomiast pewne jest, że zagra Darren Fletcher.
Niepewny jest występ Berbatova, więc pewnie coś mu dolega po ostatnim meczu. Nie ma co ryzykować jakiejś dłuższej kontuzji, tym bardzie, że jest Welbeck, który na pewno pali się do gry Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
01-11-2009 17:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #3
Re: CL: Manchester United - CSKA Moskwa (03.11.2009, 20:45)
Foster26 napisał(a):Nie wiadomo też czy zagra Rooney, gdyż jego żona trafiła do szpitala, będzie rodzić.

Już urodziła Wink Ale Rooneya na meczu ma zabraknąć.

Mecz, którym United może sobie zapewnić awans i nie powinno to sprawić problemów. Skoro CSKA przegrało u siebie to na OT będzie im jeszcze trudniej o dobry wynik. Jak wspomniał Foster należy oszczędzać zawodników na niedzielny mecz z Cheslea, ale to i tak nie powinno przeszkodzić w osiągnięciu dobrego rezultatu.

Foster26 napisał(a):W pomocy na skrzydłach Valencia i Nani, obaj nie powinni grać z Chelsea, więc niech zagrają w LM.

To kim w takim razie ma wyjść w pierwszym składzie w meczu na SB na skrzydłach? Bo za dużo skrzydłowych nadających się do gry z Chelsea to w kadrze United nie ma. Ok, jest Giggs, ale kto na prawej flance, bo chyba nie Park. Ja bym się opowiadał za tym, by wyżej wymienioną dwójkę oszczędzić na niedzielę.

Ja bym widział skład tak:
Foster
Rafael-Brown-Evans-Fabio
Welbeck-Scholes-Gibson/Fletcher-Obertan
Owen-Macheda
02-11-2009 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #4
Re: CL: Manchester United - CSKA Moskwa (03.11.2009, 20:45)
Foster
Rafael-Evans-Brown-Fabio
Valencia-Fletcher-Anderson-Nani
Owen-Welbeck

mecz jutro na N, na kanale 58 ... kto ma ten ogląda
02-11-2009 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #5
Re: CL: Manchester United - CSKA Moskwa (03.11.2009, 20:45)
Cytat:Valencia-Fletcher-Anderson-Nani
A nie lepiej dać odpocząć Andiemu i Valencii a w ich miejsce dać chociażby Scholes'a i Welbecka tudzież Obertana/Tosica. CSKA wg mnie nie wymaga, aż tak silnego zestawienia, zwłaszcza mając w perspektywie niedzielny mecz z Chelsea.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
02-11-2009 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #6
Re: CL: Manchester United - CSKA Moskwa (03.11.2009, 20:45)
Lukas napisał(a):A nie lepiej dać odpocząć Andiemu i Valencii a w ich miejsce dać chociażby Scholes'a i Welbecka tudzież Obertana/Tosica.

dać odpocząć?? Może niech w końcu zawodnicy łapią rytm meczowy ... po meczu z CFC sobie odpoczną bo będzie przerwa na mecze reprezentacyjne!

Wolę żeby zagrał Anderson z Fletcherem i ocenić jak współpracują niż Brazylijczyk miałby odpoczywać

Welbeck :| przecież on ma kontuzję i nie wiadomo kiedy wróci

Obertana chciałbym zobaczyć ale dużo bardziej zależy mi na tym aby jutro zapewnić sobie murowany awans a potem można dać sobie na luz z LM do końca fazy grupowej i skupić się głównie na EPL i pojedynku w CC z Tottenhamem
02-11-2009 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #7
Re: CL: Manchester United - CSKA Moskwa (03.11.2009, 20:45)
bobsley napisał(a):
Lukas napisał(a):A nie lepiej dać odpocząć Andiemu i Valencii a w ich miejsce dać chociażby Scholes'a i Welbecka tudzież Obertana/Tosica.

dać odpocząć?? Może niech w końcu zawodnicy łapią rytm meczowy ... po meczu z CFC sobie odpoczną bo będzie przerwa na mecze reprezentacyjne!

Tylko w przypadku Andersona będzie to trzecie spotkanie w ciągu dwóch tygodni i potem czwarte z Chelsea? Nie wiem, czy to aby dobry pomysł.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-11-2009 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #8
Re: CL: Manchester United - CSKA Moskwa (03.11.2009, 20:45)
Tomek91 napisał(a):To kim w takim razie ma wyjść w pierwszym składzie w meczu na SB na skrzydłach? Bo za dużo skrzydłowych nadających się do gry z Chelsea to w kadrze United nie ma. Ok, jest Giggs, ale kto na prawej flance, bo chyba nie Park. Ja bym się opowiadał za tym, by wyżej wymienioną dwójkę oszczędzić na niedzielę.
Lewa Giggs, prawa Rooney a przed nimi Berbatov. Za tą trójką Anderson, Carrick i Fletcher Wink No chyba, że SAF widzi to inaczej to wtedy Antonio odpoczywa, a Gabriel w jego miejsce

Żadnego Welbecka na skrzydle, on ma grać w ataku jeśli jest ku temu okazja,a jest. Rooney nie zagra, Berbatov poobijany, także został tylko Owen. Jeśli Danny się wykuruje to powinien wyjść w pierwszym składzie obok Michaela, jeśli nie to obok Anglika Macheda.

bobsley napisał(a):dać odpocząć?? Może niech w końcu zawodnicy łapią rytm meczowy ... po meczu z CFC sobie odpoczną bo będzie przerwa na mecze reprezentacyjne!
Jeśli Anderson zagra jutro, to pewne jest, że nie zagra w niedziele. 4 mecze w ciągu dwóch tygodni to dużo, nawet dla młodego zawodnika jakim jest Predator. Mamy kim grać, więc niech spokojnie Brazylijczyk skupi się na treningu i na pełnej regeneracji.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-11-2009 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #9
Re: CL: Manchester United - CSKA Moskwa (03.11.2009, 20:45)
RedLucas napisał(a):Tylko w przypadku Andersona będzie to trzecie spotkanie w ciągu dwóch tygodni i potem czwarte z Chelsea? Nie wiem, czy to aby dobry pomysł.

w sumie fakt dla mnie Anderson to jeden z pewniaków na CFC ... w takim razie Carrick-Fletcher a wtedy SAF wybierze kto z Brazylijczykiem w parze na SB choć nie zdziwi mnie jak ujrzymy całą trójkę w wyjściowej "11" Wink

Foster26 napisał(a):Rooney nie zagra, Berbatov poobijany, także został tylko Owen.

Roo niech sie nacieszy dzieckiem i nabierze mocy na CFC, Berbatowa moim zdaniem nie ma po co eksploatować a Owen może pobiegać przyda mu się i może ustawi celownik bo z Rovers powinien trafić

Uważam, że odpocząć śmiało mogą: O'Shea, van der Sar, Evra, Anderson(jeżeli SAF go widzi w meczu z CFC), Berbatow ... reszcie bieganie się przyda
02-11-2009 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #10
Re: CL: Manchester United - CSKA Moskwa (03.11.2009, 20:45)
Tomek91 napisał(a):Ja bym widział skład tak:
Foster
Rafael-Brown-Evans-Fabio
Welbeck-Scholes-Gibson/Fletcher-Obertan
Owen-Macheda

Pod tym składem sie podpisuję, no może poza Fosterem, ale już wiemy za na pewno zagra... Remis mnie usatysfakcjonuje.
Anderson nie ma prawa wyjść w tym meczu!

LUHG
02-11-2009 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #11
Re: CL: Manchester United - CSKA Moskwa (03.11.2009, 20:45)
Czeka nas mecz, który powinien przypieczętować nasz awans do kolejnej rundy CL z pierwszego miejsca. Powinniśmy oszczędzić kilku ważnych zawodników przed meczem z CFC, dlatego proponuje taki skład:

Foster
Rafael - Brown - Evans - Fabio
Fletcher/Valencia - Scholes - Gibson/Fletcher - Nani
Welbeck/Macheda - Owen


Kilku piłkarzy, w tym Berba, powinno dostać odpoczynek. Mam nadzieję, że w drugiej połowie zagra Eikrem, bądź King. Nie zdziwi mnie natomiast, jeśli na środku pomocy ujrzymy Oszeja, bądź na skrzydle Fabio, tak jak miało to miejsce w poprzednim spotkaniu.

Wynik: 2-0

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
03-11-2009 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #12
Re: CL: Manchester United - CSKA Moskwa (03.11.2009, 20:45)
Cytat:Man Utd: van der Sar, Foster, Kuszczak, Rafael, Neville, De Laet, Brown, Evans, O'Shea, Evra, Fábio, Valencia, Fletcher, Carrick, Gibson, Scholes, Anderson, Nani, Obertan, Rooney, Berbatov, Owen, Macheda

Czary napisał(a):Nie zdziwi mnie natomiast, jeśli na środku pomocy ujrzymy Oszeja, bądź na skrzydle Fabio, tak jak miało to miejsce w poprzednim spotkaniu.
Mam nadzieję, iż po ostatnich meczach SAF zrozumiał, że takie kombinowanie nie ma sensu i nie będzie znów tego próbował. Przez tego jego kombinacje, już dwa razy przez 90 min graliśmy w dziesięciu...

Obertan - Scholes/Gibson - Fletcher - Nani
Owen - Macheda

Darren jest po kontuzji, więc pewnie nie będzie grał przez 90 min, także w drugiej połowie w jego miejsce Paul bądź Darron, w zależności od tego który wyjdzie w pierwszym składzie.



Mój Blog: Pod presją czasu
03-11-2009 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #13
Re: CL: Manchester United - CSKA Moskwa (03.11.2009, 20:45)
z Fabio na skrzydle nawet fajnie to wyglądało, czego nie można powiedzieć o Rafaelu/O'Shea w środku pomocy.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
03-11-2009 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #14
Re: CL: Manchester United 3-3 CSKA Moskwa (03.11.2009)
Walczyliśmy jak lwy do końca i z tego trzeba się cieszyć(za to chyba uwielbiamy ten klub, si?). Powinnismy ten mecz wygrać bez problemu, ale głupawe błędy defensywie oraz niewykorzystane sytuacje doprowadziły do tego, że koniec końców trzeba się cieszyć z 1 pkt. Sędzia też trochę dał ciała nie gwiżdząć faulu na Fletcherze, ale nie jestem pewien, czy gol Owena był słuszny.

VdS - moim zdaniem mogło być lepiej. Nic nie wybronił, a wydaje mi się, że pierwszego i trzeciego gola można było wybronić [ 5.5 ]

Neville - walczak :twisted: Całkiem aktywnie w ofensywie [ 6.5 ]
Brown - nie zawsze pewny [ 5.5 ]
Evans - w drugiej połowie się poprawił bo byłoby podobnie jak wyżej [ 6 ]
Fabio - czesto ogrywany przez świetnego(!) Krasica [ 5.5 ]

Valencia - zdecydowanie lepszy w pierwszej połowie, w drugiej jakby opadł z sił [ 7 ]
Flecther - to nie jest mecz, w którym możemy ujrzeć zalety Fletcha [ 6 ]
Scholes - pozytywnie. Kilka odebranych piłek, nieźle w rozegraniu [ 6.5 ]
Nani - Obertan zrobił przez kilkanaście minut więcej pożytecznego niż Portugalczyk przez cały mecz. Co z tego, że Nani ma wszytskie narzędzia, aby być genialnym? Quaresma też ma(miał). Ja już coraz bardziej tracę do niego cierpliwość [ 5.5 ]

Owen - fatalnie przestrzelona sytuacja, bramka oraz kilka innych dobrych zagrań [ 6.5 ]
Macheda - szkoda, że nie strzelił bramki bo zasłużył sobie na nią. Lepszy niż Owen [ 7 ]

Obertan - bardzo dobre wyjście i mądra (ucz się Nani!) gra. Niech gra coraz częściej to może nie będziemy skazani na Naniego [6.5]
Evra - ładne dwójkowe akcje z Obertanem [ 6.5 ]
Rooney - ok [ 6 ]

Ogólnie - bardzo dobry mecz, super się to oglądało Smile

ps Akinfieev i Krasic powinni znaleźć się na liście Fergiego.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-11-2009 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: CL: Manchester United 3-3 CSKA Moskwa (03.11.2009)
j.w. z tymże więcej dla Obertana, bo pomyślunek ma niesamowity, za to Scholes mam wrażenie trochę słabo w odbiorze. Macheda również świetny mecz.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
03-11-2009 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości