Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Blackburn Rovers (31.10.2009)
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
PL: Manchester United 2-0 Blackburn Rovers (31.10.2009)
[Obrazek: n1uihh.png][Obrazek: 2iafuas.png][Obrazek: 111mplz.jpg]


Manchester United vs Blackburn Rovers
Barclays Premier League
31.10.2009; 18:30
Old Trafford, Manchester


Przed nami kolejne emocje związane ze starciami Czerwonych Diabłów. W ramach 11 kolejki Barclays Premier League na Old Trafford dojdzie do starcia drużyn Manchesteru United i Blackburn Rovers.

W ostatniej kolejce zespół z Ewood Park został rozgromiony przez Chelsea aż 5:0.

W Premier League dochodziło do 30 spotkań Rovers z United. “Diabły” wygrywały siedemnaście z nich, osiem razy padał remis. Blackburn zaś triumfowało zaledwie pięć razy. Bilans bramkowy wynosi 53:31 na korzyść graczy z Old Trafford. Ogółem rozegrano już 106 meczów, z czego podopieczni Fergusona wygrali 48 i 27 remisowały. Blackburn wychodziło z tych pojedynków zwycięsko 31 razy. Bramki: 195:159.

Spotkania obu drużyn
- Obie drużyny grały ze sobą 106 razy. Manchester wygrał 48, a Blackburn 31 pojedynków;

- W ostatnich 6 meczach ligowych z klubem z Ewood Park mistrz Anglii zdobył 16 na 18 możliwych punktów. W tych spotkaniach "Czerwone Diabły" straciły tylko 3 bramki;

- "Rovers" przegrali 11 z ostatnich 15 meczów w ramach rozgrywek Premier League, które odbyły się na Old Trafford. Blackburn wygrało tylko raz. We wrześniu 2005 roku pokonali Manchester United 2:1.


O wszystkim co związane z tym meczem dyskutujemy w tym temacie.
Zapraszamy do dyskusji!


Ostatnie spotkanie:
Manchester United - Blackburn Rovers 2:1 ; 21.02.2009 Barclays Premier League

Ciekawostka o rywalu:
Cytat:Blackburn należy do grona czterech drużyn, które zdobyły tytuł mistrzowski od czasów zawiązania Premiership. Ligę wygrali w 1995 roku.


Dane pomeczowe:


Składy:

Manchester United: Van der Sar - O'Shea, Brown, Evans, Evra - Valencia, Carrick, Anderson, Nani (Obertan 63') - Berbatov (Owen 79'), Rooney

Blackburn Rovers Robinson - Chimbonda, Samba, Nelsen, Givet - Emerton, Andrews (Pedersen 57'), Nzonzi, Diouf - Dunn (McCarthy 83'), Di Santo (Kalinic 75')

Ławki rezerwowych:

Manchester United: Kuszczak, Scholes, Fabio, Fletcher, De Laet

Blackburn Rovers: Brown, Grella, Hoilett, Salgado

Gole:
Berbatov 54', Rooney 87'

Kartki:
Emerton (Ż), Chimbonda (Ż)

Sędzia: Phil Dowd

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
25-10-2009 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lame_Mode Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 0
Post: #2
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.10.2009, 18:30)
No i wiadomo- wystąpi Obertan. Ja się cudów po nim nie spodziewam... Liczę na powrót formy napastników. No i po meczu z Live mogę powiedzieć, że tak jak nie lubiłem tak nadal nie lubię Berby. Rooney dużo biegał, lecz koledzy go nie widzieli, szkoda. Może w tym meczu weźmie większy ciężar gry na siebie.
3:1
26-10-2009 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bati10 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #3
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.10.2009, 18:30)
Obertan zagra z Barnsley a z Blackburn to ... wątpie chyba ze masz jakies kontakty w United to wierze na słowo . Może i Berba bez rewelacji w tym meczu ale dla mnie lepsza byłaby zmiana Owen > Roo niż Owen > Berba . Roo nic nie gra wiec nie róbmy z nieo "swiętej krowy" i nie udawajmy , że z jego formą wszystko w porządku więc nie wiem czemu go bronisz bieganiem . Z jego biegania nie mielismy wiekszego pozytku więc na jedno wychodzi .
26-10-2009 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #4
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.10.2009, 18:30)
bati10 napisał(a):Roo nic nie gra wiec nie róbmy z nieo "swiętej krowy" i nie udawajmy , że z jego formą wszystko w porządku więc nie wiem czemu go bronisz bieganiem .

co zaczynają niektórzy bronić Roo jak swego czasu Teveza bo biega i walczy czy o co chodzi :evil: ... w meczu z Rovers musi grać Roo i Berbatow niech w końcu zaczną grać jak należy bo po meczu z Rovers wycieczka do Londynu na mecz z CFC a z nimi porażki nie zdzierżę ... Blackurn trzeba rozbić jak Wigan po porażce z Burnley!
27-10-2009 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bati10 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #5
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.10.2009, 18:30)
Cytat:Blackurn trzeba rozbić jak Wigan po porażce z Burnley!

Myslisz , że dwa mecze z rzędu dadzą sobie strzelic 5 bramek ? Nawet jeśli są tak słabi to przy 1-0 dla nas zaczniemy się bronic jak to mam w zwyczaju ostatnio ...
27-10-2009 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #6
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.10.2009, 18:30)
bati10 napisał(a):Nawet jeśli są tak słabi to przy 1-0 dla nas zaczniemy się bronic jak to mam w zwyczaju ostatnio ...

Jakiś przykład może?


bati10 napisał(a):Myslisz , że dwa mecze z rzędu dadzą sobie strzelic 5 bramek ?

Blackburn w meczu z Chelsea miało ogromne problemy kadrowe, jak nie zmieni się to do soboty, to kto wie. Choć wczoraj w meczu CC wygrali 5:2


Mecz, który koniecznie trzeba wygrać. Po porażce z Liverpoolem United nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów, szczególnie, że niedługo szykuje się wyjazd na Stamford Bridge, a tam o zwycięstwo będzie bardzo ciężko.

Lame_Mode napisał(a):No i wiadomo- wystąpi Obertan
Tak samo jak Fabio powinien zagrać za Vidica z Liverpoolem.

Edwin
O'Shea-Vidic-Rio/Evans-Evra
Valencia-Carrick-Fletcher-Nani
Berbatov-Rooney

Co do Fletchera, na physioroomie powrót Szkota jest przewidywany właśnie na sobotę, więc jeśli będzie w stanie grać to chętnie ujrzałbym go w wyjściowej 11, jeśli jednak nie będzie zdolny do gry to jest kto go zastąpić.
28-10-2009 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #7
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.10.2009, 18:30)
Tomek91 napisał(a):niedługo szykuje się wyjazd na Stamford Bridge, a tam o zwycięstwo będzie bardzo ciężko.

Ja wierzę że wygramy z Rovers i pokonamy CFC lub przynajmniej zremisujemy i prawda taka niech United zacznie grać równym składem i zacznijmy odstawiać Scholesa, Neville czy nawet Giggsa a wprowadzać do składu młodych

Tomek91 napisał(a):Edwin
O'Shea-Vidic-Rio/Evans-Evra
Valencia-Carrick-Fletcher-Nani
Berbatov-Rooney

Mam małe obiekcje a mianowicie Vidić który jakbyś zapomniał dostał czerwoną ...

ja widziałbym taki skład:

Edwin
Rafael-Rio-Evans-Evra
Valencia-Anderson-Fletcher-Nani
Berbatov-Rooney

Wink

Tak ciężko zacząć zdanie wielką literą?
28-10-2009 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #8
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.10.2009, 18:30)
bobsley napisał(a):prawda taka niech United zacznie grać równym składem i zacznijmy odstawiać Scholesa, Neville czy nawet Giggsa a wprowadzać do składu młodych

To odstawmy też VDS i grajmy Fosterem.

Chłopie, czy ty nie widzisz, że Giggs w tym sezonie gra świetnie, że Scholes, gdy dobrze wejdzie w mecz gra bardzo dobrze. Z Sunderlandem i poolem mu nie wyszło, ale ogólnie dobrze zaczął ten sezon.

Z Twojego postu wynika, że Giggs i Scholes, grają gorzej od wszystkich innych zawodników i obniżają poziom sportowy naszego składu. Jak dla mnie to tak wcale nie jest.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
28-10-2009 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #9
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.10.2009, 18:30)
Czary napisał(a):Z Twojego postu wynika, że Giggs i Scholes, grają gorzej od wszystkich innych zawodników i obniżają poziom sportowy naszego składu.

Nie wynika tak ale w meczach ze słabszymi zawodnikami mogli by grać młodsi i ogrywać się chyba że uważasz że rezerwy wystarczą im na to ... a potem w razie kontuzji są jaja i trzęsienie gaciami bo co będzie bez Giggsa itd a poza tym Ryan powinien wchodzić uspakajać grę a nie ciągnąć ją :/
28-10-2009 19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #10
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.10.2009, 18:30)
Czas na rehabilitacje po blamazu na anfield. Gramy u siebie, nie powinno byc problemów.

Bramka: VdS
Obrona: Brown Rio Evans Evra
Pomoc: Valencia Fletcher Anderson/Carrick Nani
Atak: Berbatov Owen

Rooney lawka, na pewno podziała na niego ożywczo. Dobrze by bylo jakby poprawil gre na chel$ea...
Milo, gdybyśmy urzadzili sobie mala strzelanine z Blackburn, zeby złapać wiatr w żagle i kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa.
Na tym etapie rozgrywek nie mozemy sobie pozwolić na strate punktów .
United!

LUHG
28-10-2009 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #11
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.10.2009, 18:30)
bob-sley napisał(a):poza tym Ryan powinien wchodzić uspakajać grę a nie ciągnąć ją :/
Tylko kto ma ją ciągnąć? Rooney, który nadal blokowany jest przez Ronaldo? Nani, który gra co trzy mecze? A może Anderson, który raz gra lepiej, a raz gorzej?
Moglibyśmy się martwić, gdyby trzon drużyny stanowili Paul, Ryan i Gary, ale jak dobrze wiesz tak nie jest. Neville już nie gra tak jak kiedyś, gra rzadko, Paul również gra coraz mniej, jedynie Giggs się jeszcze trzyma i chwała mu za to. Ma nie grać, tylko dlatego, że ma 36 lat?

VDS
O'Shea - Rio - Evans - Evra
Valencia - Anderson/Giggs - Fletcher/Carrick - Nani
Owen - Berbatov


W bramce oczywiście Edwin.
O'Shea na prawej. Rafael we wczorajszym meczu pokazał, że jeszcze nie jest gotowy na grę w lidze. W środku Rio i w miejsce zawieszonego Vidcia, Evans. Na lewej oczywiście Evra.

Na skrzydłach Antonio i Nani. Jeśli Portugalczyk nie wyjdzie w pierwszym składzie, to po prostu nie wytrzymam. W środku Anderson i Fletcher. Predator wczoraj zaprezentował się naprawdę dobrze, więc w nagrodę powinien zagrać. Jego partnerem Darren, no chyba, że jeszcze nie będzie gotów to Carrick.

Myślę, iż najwyższy czas posadzić Rooneya na ławce. Owen wczoraj pokazał, że nie zapomniał jak minąć obrońce i strzelić, a Berbatov... jak to on, jedno podanie i Michael jest sam na sam. Poza tym gdy jest Dymitar, nasza gra wygląda inaczej, lepiej.

Oczekuję dobrej gry i zwycięstwa. Szkoda, tylko, że nie obejrzę meczu, no ale od czego są powtórki Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
28-10-2009 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #12
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.10.2009, 18:30)
bobsley napisał(a):Nie wynika tak ale w meczach ze słabszymi zawodnikami mogli by grać młodsi i ogrywać się chyba że uważasz że rezerwy wystarczą im na to ... a potem w razie kontuzji są jaja i trzęsienie gaciami bo co będzie bez Giggsa itd a poza tym Ryan powinien wchodzić uspakajać grę a nie ciągnąć ją
Masz przykład ostatniego meczu z Boltonem, że ogórasy w premierleague nie grają. Mały niefart w ostatniej minucie i byśmy skończyli remisem. Tu nie ma spotkań, gdzie można odpuścić.
Jasne, że można wystawić Naniego za Giggsa, czy Owena zamiast Berby, ale do meczu trzeba podejść bardzo poważnie.

Co będzie, kiedy Giggs odejdzie? Nic, 100 baniek za Ronaldo, będzie musiało wystarczyć na poszukiwania następców. Na Valenciach, Andersonach czy Parkach świata nie zwojujemy- na pewno.


Fan United od 1992 roku
28-10-2009 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #13
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.10.2009, 18:30)
skysports.com napisał(a):Ferguson did point out that he had doubts over a number of his players' fitness ahead of the clash.

"We have some doubts," he highlighted. "Ryan Giggs is a doubt but we hope he will be okay, (Rio) Ferdinand and (Nemanja) Vidic are both doubts and we will have to see what they are like."

O'Shea - Brown - Evans - Evra

Całkiem możliwe, że jutro ujrzymy takie zestawienie obrony, co mnie, powiem szczerze, zbytnio nie martwi. Brown świetnie się zaprezentował w meczu z Barnsley, ok, to tylko Barnsley, ale i tak dał powody do optymizmu. Choć pewnie jeden z dwójki naszych podstawowych stoperów się wykuruje.

Za Giggsa natomiast Nani, ewentualnie Obertan, o ile on potrafi grać na prawej stronie boiska. Potrafi? W środku Ando z Carrickiem, albo Fletcherem o ile jest w pełni zdrów. Atak to Berba - Owen.

2-1 obstawiam.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
30-10-2009 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #14
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.10.2009, 18:30)
Fletcher też nie zagra. Dopiero co rozpoczął treningi. Zagra za tydzień z Chelsea. Park ma coś z kolonem i na trochę mamy go z głowy, jednak patrząc na jego formę to myślę, że nikt za nim płakać nie będzie.

matys napisał(a):Brown świetnie się zaprezentował w meczu z Barnsley, ok, to tylko Barnsley, ale i tak dał powody do optymizmu.
Oj to przesadziłeś matys... popełni parę błędów, zagrał w miarę dobrze, ale na pewno nie świetnie.

matys napisał(a):Za Giggsa natomiast Nani, ewentualnie Obertan, o ile on potrafi grać na prawej stronie boiska. Potrafi?
Potrafi. Lewe i prawe skrzydło, a także środek (za napastnikami) - na tych pozycjach Gabriel potrafi grać.

Skoro Giggs jest lekko kontuzjowanych to niech zasiądzie na ławce. W środku Anderson i Carrick, na skrzydłach Valencia i Nani.

VDS
O'Shea - Rio/Brown - Evans - Evra
Valencia - Anderson - Carrick - Nani
Owen - Berbatov



Mój Blog: Pod presją czasu
30-10-2009 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #15
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.10.2009, 18:30)
wolę taką obronę

rafael-evans-o'shea-evra a w ataku niech biega Roo może sobie przypomni jak się gra jako napastnik a jak lubi szaleć na całości boiska to United będzie miało z niego większy pożytek na skrzydle Wink no i oczywiście Bułgar z przodu z Wayne'm
30-10-2009 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości