Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bukmacherstwo
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #91
Re: Bukmacherstwo
Zmiana taktyki. Gram max 3 spotkania. Ostatnio trafiłem taką perełkę. Dzisiaj powierzyłem 8 zeta Rubinowi Kazań. Nie stronie również od większych stawek.

Na weekend MU z handi - kurs 3,2 oraz Inter - kurs 2,2. Powinno być okej.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
18-03-2010 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #92
Re: Bukmacherstwo
To i ja się pochwalę. Wczoraj perfekcyjny dzień miałem. Oby takich więcej Smile

Kupon 1
Kupon 2
Kupon 3

Natomiast dzisiaj przeczuwałem niespodzianki. Zagrać coś musiałem, ale postawiłem kupon za niewielką stawkę. Nie weszło, ale spodziewałem się tego.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
19-03-2010 00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #93
Re: Bukmacherstwo
Jak tam panowie bukmacherzy ? Na zielono czy na czerwono ? Big Grin
Ja jak na razie tak sobie... gram tylko w sts' ie (nie wchodzę na konta buków internetowych choć coś tam na koncie jest, odpoczywam). Polecam przyjrzeć się dokładnie Serie A, można znaleźć ciekawe spotkania (całkiem możliwe że ustawione (?) ) bo kursy są nieprawdopodobne, np. na remis Catania - Palermo 2.0 czyli dla mnie prawie pewny remis i go zagrałem Tongue zobaczymy jak pyknie jutro
02-04-2010 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #94
Re: Bukmacherstwo
Ten mecz wiele buków wycofało ze swojej oferty, swoją drogą ładnie się "bawią" we Włoszech.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
02-04-2010 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #95
Re: Bukmacherstwo
E tam. Na Serie A nie narzekam. Wczoraj perfekcyjnie siadł Milan, Roma i Inter dzięki czemu podreperowałem stan konta.

Ostatnio zacząłem grać zakłady live. Końcówka meczu i stawiamy na brak goli średnio po kursie 1,2 za niezłą stawkę czy też jak dzisiaj pool strzeli gola po kursie 1,4 Wink

Dzisiaj przejechałem się na HSV, ale cały czas odkąd zacząłem grać na bwin jestem na sporym plusie, co mnie niezmiernie cieszy.

We wtorek grzechem byłoby nie zagrać przynajmniej za 10 zeta na zwycięstwo AFC po kursie 7,00.

Dwie ciekawsze zeszłotygodniowe zdobycze.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
04-04-2010 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #96
Re: Bukmacherstwo
U mnie chujnia ostatnio. Parę kuponów nie weszło i chciałem szybko wyjść na zero szalejąc stawką. No i wyszła lipa, ale powolutku odrabiam.

Najbardziej wkurwiające jest jak nie wchodzi jeden mecz, a zdarza mi się to chyba w 90% kuponów :x

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
04-04-2010 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #97
Re: Bukmacherstwo
mucha napisał(a):Najbardziej wkurwiające jest jak nie wchodzi jeden mecz, a zdarza mi się to chyba w 90% kuponów :x

Na dodatek ten jeden mecz co wtapia, to zazwyczaj jakiś pewniak o małym kursie...

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
04-04-2010 23:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #98
Re: Bukmacherstwo
Jak tam panowie na MŚ typy u was wyglądają ? Smile

Ja na dziś 2 remisy do przerwy walnąłem, a ponad to Urugwaj +1 (handicap). Liczę na to że Francja zagra jak z Chinami ostatnio.
11-06-2010 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #99
Re: Bukmacherstwo
Postawiłem dzisiaj na Roo, że będzie miał króla strzelców po kursie 9,5.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
11-06-2010 17:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #100
Re: Bukmacherstwo
Czary napisał(a):Postawiłem dzisiaj na Roo, że będzie miał króla strzelców po kursie 9,5.
Niestety, ale przegrasz Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-06-2010 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #101
Re: Bukmacherstwo
Się zobaczy Big Grin

Może i tak. Kurs ładny i jak dla mnie grzechem by było nie postawić;d

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
11-06-2010 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #102
Re: Bukmacherstwo
Jak mowa o królu strzelców to ja postawiłem wcześniej na Ville (kurs 10), a prawdopodobieństwo większe niż Roo... oraz na D.Milito co już bardziej for fun (kurs 50) ;]
11-06-2010 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pavllik Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #103
Re: Bukmacherstwo
Torres zdobędzie króla albo ktoś z Argentyny ale ich tam tylu że każdy może Smile
12-06-2010 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #104
Re: Bukmacherstwo
RedLucas napisał(a):
Czary napisał(a):Postawiłem dzisiaj na Roo, że będzie miał króla strzelców po kursie 9,5.
Niestety, ale przegrasz Wink

Własnie że wejdzie. Po kiego pisać - nie wejdzie Ci, przegrasz? :|

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
12-06-2010 09:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #105
Re: Bukmacherstwo
Mata napisał(a):
RedLucas napisał(a):
Czary napisał(a):Postawiłem dzisiaj na Roo, że będzie miał króla strzelców po kursie 9,5.
Niestety, ale przegrasz Wink

Własnie że wejdzie. Po kiego pisać - nie wejdzie Ci, przegrasz? :|

Taka moja sugestia Wink To taki problem?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-06-2010 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości