Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 0-1 Besiktas JK (25.11.2009)
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #16
Re: CL: Manchester United vs Besiktas JK (25.11.2009; 20:45)
Kuszczak
Rafael • Brown • Vidic • Evra
Obertan • Gibson • Anderson • Nani
Macheda (Owen) • Welbeck

Taki skład byłby całkiem miły. Szkoda, że Fabio i Sheasy kontuzjowani, bo przydałby się jeden z nich na lewą obronę, by odciążyć Pata.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
24-11-2009 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #17
Re: CL: Manchester United vs Besiktas JK (25.11.2009; 20:45)
Cytat:Man Utd: Van der Sar, Foster, Kuszczak, Neville, Rafael, Brown, Vidić, Evra, Nani, Anderson, Fletcher, Carrick, Scholes, Gibson, Giggs, Park, Obertan, Valencia, Rooney, Berbatow, Owen, Welbeck, Macheda.

Na pewno zagrają Welbeck i Macheda
Cytat:"Dam im szansę w meczu z Beşiktaşem" - powiedział Ferguson.

"Może nie cały mecz, ale wystarczająco dużo minut do złapania świeżości meczowej. To ich uszczęśliwi."

Foster/Kuszczak
Gary - Brown - Vidic - Rafael
Obertan - Gibson/Scholes - Anderson - Nani
Berbatov - Macheda/Welbeck


Evrze dałbym odpocząć. W środę grał 120 min, w sobotę przez 90 min biegał tam i z powrotem. Niech odpocznie. W weekend czeka nas trudniejsze i ważniejsze spotkanie. Wydaje mi się, że da Silva spokojnie da rade na lewejWink
Na skrzydłach chciałbym by zagrali Obertan i Nani. Mam nadzieję, że Welbeck jak zagra to zagra w ataku. W środku Anderson i ktoś z dwójki Paul Darron.
W ataku pewnie wystąpi Berbatov, który ostatnio nie grał i ktoś z dwójki Kiko Danny. Chciałbym by obaj zagrali razem w ataku, ale na to na razie chyba nie ma co liczyć, niestety...

Zagrać swoje i zdobyć 3 pkt



Mój Blog: Pod presją czasu
24-11-2009 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #18
Re: CL: Manchester United vs Besiktas JK (25.11.2009; 20:45)
To kto ma zagrać na lewej, jeśli Fabio nie ma nawet w kadrze meczowej?

Man Utd: (kadra): Van der Sar, Foster, Kuszczak, Neville, Rafael, Brown, Vidić, Evra, Nani, Anderson, Fletcher, Carrick, Scholes, Gibson, Giggs, Park, Obertan, Valencia, Rooney, Berbatow, Owen, Welbeck, Macheda.

Z obrońców dużego wyboru nie ma dlatego myślę, że zagramy:

Neville/Rafałek - Brown - Vidić - Evra

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
24-11-2009 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: CL: Manchester United vs Besiktas JK (25.11.2009; 20:45)
Na lewej może zagrac Giggs albo Fletcher - ale szkoda obydwu obciążać i ryzykowac taką dziwaczną obroną. Musi chyba Pat jednak zagrać. Poza tym będzie bezpieczniej z dobra obroną grać, jeśli w środku pola i w ataku oraz bramce będą rezerwowi.
JA bym chciała zobaczyć Obertana i myślałam o Nanim, ale co z Parkiem wtedy? zapomniałam że wraca przecież po kontuzji.
Nie wiem czy jednak nie rozsądniej zagrać Parka zamiast Naniego... Chyba, że Park na pół godz wejdzie ze zmiany.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
24-11-2009 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #20
Re: CL: Manchester United vs Besiktas JK (25.11.2009; 20:45)
Skład powinien wyglądać:

Foster
Neville/Rafałek - Brown - Vidić - Evra
Obertan - Gibson - Anderson - Nani
Berbatov/Macheda - Welbeck


W drugiej połowie Park za jednego ze skrzydłowych, plus Macheda, jeżeli zacznie na ławce.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
24-11-2009 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: CL: Manchester United vs Besiktas JK (25.11.2009; 20:45)
Kuszczak (Foster)
Rafael • Vidić • Brown • Evra
Obertan • Fletcher • Anderson • Park
Owen (Rooney) • Welbeck


Na ławce posadziłbym Neville'a, bo w kadrze jest tylko pięciu obrońców. W razie wypadku mielibyśmy doświadczonego i w miarę uniwersalnego (prawa obrona i środek) zawodnika na tę formację. Myślę, że w środku pomocy ujrzymy Fletcha i Ando, bo raczej mało prawdopodobne aby Fergie postawił na Gibsona z Andersonem od pierwszych minut. Ewentualnie za Darrena wybiegnie Carrick/Scholes. Na skrzydle niech Park się rozgrywa, a Obertan da odpocząć Valencii. W ataku najchętniej ujrzałbym Owena i Welbecka, później Machede.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
24-11-2009 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #22
Re: CL: Manchester United vs Besiktas JK (25.11.2009; 20:45)
paolo napisał(a):Myślę, że w środku pomocy ujrzymy Fletcha i Ando, bo raczej mało prawdopodobne aby Fergie postawił na Gibsona z Andersonem od pierwszych minut. Ewentualnie za Darrena wybiegnie Carrick/Scholes.
manutd.com napisał(a):(...) but not at the expense of taking the opportunity to give European experience to some of his brightest young talents - with Darron Gibson set to be the main beneficiary.

Gibson is set for a rare starting spot in the centre of midfield, while Gabriel Obertan and Rafael are also almost certain starters when Besiktas visit Old Trafford on Wednesday. The Reds boss even refused to rule out starting Danny Welbeck and Federico Macheda up front.
Także Darron jest praktycznie pewniakiem w jutrzejszym meczu.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
24-11-2009 18:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #23
Re: CL: Manchester United vs Besiktas JK (25.11.2009; 20:45)
Jako, że awans jest już w kieszeni to dzisiaj zobaczymy w większości tych, którzy nie grają regularnie w pierwszym składnie Diabłów.
Niestety, ale mamy problemy w obronie- nie ma tam zbyt wielu rozwiązań, ale ja widziałbym to tak.
W bramce pewnie stanie Foster, a dalej: Neville-Vidic-Brown-Rafael.
W pomocy na skrzydłach można by spróbować wariant z Nanim i Obertanem, w środku Gibson z Andim a przed nimi Berba z Welbeckiem.
Myślę, że powinno to wystarczyć na gości.
Stawiam 2:0 dla nas.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
25-11-2009 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #24
Re: CL: Manchester United vs Besiktas JK (25.11.2009; 20:45)
Kuszczak (SAF ostatnio mówił, że między Polakiem a Fosterem rozegra się walka o schedę po VDS, Foster miał swoje szanse w EPL, Kuszczakowi należy się 5 minut coby o sobie przypomnieć)

A na resztę składu nie mam szczególnych preferencji, choć chciałbym zobaczyć maksymalnie dużo młodych wilków, wspartych doświadczonym obrońcą (Vidic) i dobrym defensywnym pomocnikiem (Fletcher).

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
25-11-2009 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #25
Re: CL: Manchester United 0-1 Besiktas JK (25.11.2009)
Szkoda. Mogliśmy i powinniśmy ten mecz co najmniej zremisować. Pierwsza połowa całkiem niezła w naszym wykonaniu. W drugiej Besiktas się cofnął jeszcze głębiej i praktycznie poza dwiema sytuacjami w doliczonym czasie, nic ciekawego nie stworzyliśmy.

Foster - bezrobotny [ 6 ]

Neville - jakoś mało aktywny w ofensywie, a w defensywie miał mało okazji do wykazania się [ 6 ]
Vidic/Brown - mało pracy [ 6 ]
Rafael- ok [ 6 ]

Obertan - bardzo dobry mecz, brakowało tylko wykończenia. Kilka ładnych dryblingów - zasłużył na szansę od pierwszych minut w PL [ 7 ]
Anderson - fatalnie [ 5.5 ]
Gibson - aktywny, był cały czas pod grą. Kilka ładnych piłek, kilka strat, a strzał zbytnio nie siedział [ 6.5 ]
Park - w pierwszej części całkiem dobrze [ 6 ]

Welbeck - kilka ładnych akcji [ 6.5 ]
Macheda - przez większość meczu niezbyt aktywny, ale błysnął kilka razy [ 6 ]

Carrick - [5.5]
Evra - to powinien być karny [ 6.5 ]
Owen - [ 5.5 ]

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-11-2009 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #26
Re: CL: Manchester United 0-1 Besiktas JK (25.11.2009)
W końcu porażka na Old Trafford. Grała młodzież, ale spodziewałem się, że to wygramy. O ile w pierwszej połowie dość fajnie to wyglądało, to w drugiej aż się nie chciało patrzeć. Dwie akcje stworzyliśmy w doliczonym czasie gry. Nie chce mi się rozpisywać, bo jestem trochę zażenowany padaką w drugiej połowie.

Foster - za bramkę go nie winię, bo był rykoszet, poza tym bezrobotny, podobały mi się szybkie wyrzuty, początkujące groźne kontry - [6,5]

Neville - w porządku [6,5]
Vidić - ciężko oceniać środkowych obrońców, bo Besiktas praktycznie nie atakował [6,5]
Brown - jak wyżej [6,5]
Rafael - stracony gol wędruje na jego konto, poza tym również słabo [5]

Obertan - najlepszy w naszych szeregach, brał na siebie ciężar gry i ogólnie grał bardzo mądrze [7,5]
Gibson - bardzo słabo, całkowity brak kreatywności, mocne kopyto to nie wszystko [5]
Anderson - również słabo, niewiele lepiej od partnera, ale też brakowało dobrych podań [5,5]
Park - jak to Park, trochę poszarpał, trochę niewidoczny, średni występ [6]

Welbeck - w pierwszej połowie wespół z Obertanem najlepsi w naszych szeregach, w drugiej spuścił z tonu [6,5]
Macheda - w pierwszej połowie nieco mnie irytował, ale ogólnie na przestrzeni meczu raczej pozytywnie, szkoda, że nie udało się strzelić bramki, bo miał ku temu okazje [6,5]

Owen - mało aktywny, choć wspaniale podał do Andersona w końcówce meczu, kiedy Macheda mógł strzelić gola [6]
Carrick - nie zrobił różnicy [6]
Evra - trochę żywiej się zrobiło po jego wejściu, ale trzeba przyznać, że nie wszystko mu wychodziło [6]

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
25-11-2009 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #27
Re: CL: Manchester United 0-1 Besiktas JK (25.11.2009)
Zastanawiające jest dla mnie to jak można wyżej ocenić Andersona, który notorycznie tracił piłki i nie zrobił NIC pozytywnego ,od Gibsona, który był dużo bardziej aktywny i groźniejszy pod bramką rywala.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-11-2009 23:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #28
Re: CL: Manchester United 0-1 Besiktas JK (25.11.2009)
Gibson był groźny? :shock: Słaba ocena głównie za to, że w kilku dogodnych sytuacjach zachował się po prostu słabo, wykazując brak kreatywności. Były szanse, gdzie wystarczyło dobrze obsłużyć napastników, a Gibson nie bardzo wiedział, co zrobić z piłką. A straty też się wkradły.

O Andersonie również napisałem, że słabo i nieco lepiej od Gibsona. Przynajmniej przeprowadził bardzo dobrą akcję z Owenem i świetnie dograł do Machedy. Nie przypominam sobie, żeby Gibson czymkolwiek się wyróżnił.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
25-11-2009 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #29
Re: CL: Manchester United 0-1 Besiktas JK (25.11.2009)
Oddał 2 groźne strzały, wyprowadził dobrą kontrę przebiegając z 50 metrów i był "pod grą" przez cały mecz. Posłał kilka fajnych piłek i na pewno był bardziej pożyteczny. Owszem, w kilku sytuacjach źle się zachował, ale nie mogę uwierzyć jak ktoś mógł ocenić jego występ niżej niż Ando. Cóż, więcej do dodania chyba nie mam Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-11-2009 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #30
Re: CL: Manchester United 0-1 Besiktas JK (25.11.2009)
Zabrakło niestety szczescia, poza tym nalezał nam sie rzut karny. Młodzi pozostawili po sobie dobre wrazenie, ale niektórym jeszcze duzo brakuje do I składu.

Foster - w zasadzie mógł to obronić. SAF uparcie na niego stawia i to sie niestety nie zmieni - 6

Rafael - nie ustrzegł sie błedów, brakowało dzis tego błysku - 6
Brown - wysoka forma Wesa, nie dał sie ogrywac, kilka pewnych interwencji - 7
Vidic - twardo i nieustepliwie, o to chodzi. Powinien dzis strzelić - 7
Gary - dzis nienajlepiej, slabe wrzutki i kilka błedów w defensywie - 6,5

Park - podobał mi sie po tej przerwie, brakowało ogrania, ale nadrabiał walką i zaangażowaniem, troche namieszał na połowie rywali - 6,5
Anderson - slaby wystep Ando, masa niecelnych zagran i strat - 6
Gibson - nie za dobry występ. Duzo zagrań na pałe, głupie faule, mało kreatywnie - 6
Obertan - warto na niego stawiać, przyszłość jest jego. Co prawda II połowa juz słabsza, ałe to nieoszlifowany diament. Miał swoje szanse w tym meczu - 6,5

Mecheda - jak Rustu obronil jego głowke? Aktywny, choc popelnil duzo błedów - 6,5
Welbeck - słabiej niz Kiko, duzo strat i niedokladnosci - 6

Owen - nic dzis nie pokazal - 6
Carrick - slabe strzaly na bramke Besiktasi, nie wszedl dobrze w ten mecz - 6
Evra - wniosl duzo zycia w nasza gre, co on bierze? - 6,5

Doping na OT nawet dzis dopisal Wink

LUHG
25-11-2009 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości