Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Portsmouth 1-4 Manchester United (28.11.2009)
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
PL: Portsmouth 1-4 Manchester United (28.11.2009)
[Obrazek: 2zyzy1l.png][Obrazek: 2iafuas.png][Obrazek: n1uihh.png]

Portsmouth vs Manchester United
Barclays Premier League
28.11.2009; 16:00
Fratton Park, Portsmouth


Przed nami kolejne emocje związane ze starciami Czerwonych Diabłów. W ramach 14 kolejki Barclays Premier League na Fratton Park Portsmouth podejmie obecnego Mistrza Anglii - Manchester United.

Nasi sobotni przeciwnicy zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów. Udało im się wygrać jedynie 2 spotkania, jedno zremisować, a pozostałe 10 przegrali. Najlepszym strzelcem w drużynie Pompey jest Aruna Dindane, który ma na swoim koncie 3 strzelone bramki.

W zeszłym sezonie doszło do trzech oficjalnych spotkań pomiędzy Manchesterem United a Portsmouth, oraz jednego sparingowego. Z każdego z nich Diabły wychodziły obronną ręką. W przedsezonowym spotkaniu na Fratton Park padł wynik 2:1 dla gości, po bramkach Eaglesa i Teveza oraz Defoe. Następnie oba zespoły zmierzyły się na Wembley o Community Shield. Również i w tym pojedynku Pompey musieli uznać wyższość przeciwnika, przegrywając po rzutach karnych 1:3 (po regulaminowym czasie gry na tablicy widniał wynik 0:0). Do trzeciego spotkania doszło w drugiej kolejce Premier League, kiedy to United po bramce strzelonej przez Darrena Fletchera wygrało 0:1. Ostatnim starciem pomiędzy obydwoma drużynami był rewanżowy mecz Premier League na Old Trafford, w którym Czerwone Diabły po golach Rooneya i Carricka pewnie pokonały swoich rywali 2:0. źródło: redlog.pl

W Premiership drużyny spotykały się dopiero 12 razy. Osiem z tych konfrontacji wygrywało United, a trzy Portsmouth. “Czerwone Diabły” strzeliły 21 goli, a Pompey o trzynaście mniej.

Spotkania obu drużyn:
- Obie drużyny grały ze sobą 73 razy. Manchester United wygrał 34, a Portsmouth 20 meczów;

- Mistrz Anglii wygrał tylko 2 z 6 spotkań rozegranych na Fratton Park po awansie "Pompey" do Premier League.

O wszystkim co związane z meczem, dyskutujemy w tym temacie.
Zapraszamy do dyskusji!


Ostatnie spotkanie:
Manchester United - Portsmouth 2:0 ; 22.04.2009 Barclays Premier League

Ciekawostka o rywalu:
Cytat:Właścicielem Portsmouth jest Sulaiman Al-Fahim. Pochodzi ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.


Dane pomeczowe:


Składy:

Portsmouth: Begović - Kaboul, Hriedarsson, Ben-Haim, Wilson - O'Hara, Brown, Boateng, Yebda (Utaka 78') - Picquionne (Kanu 62'), Dindane (Smith 81')

Manchester United: Kuszczak - Neville, Brown, Vidić, Evra - Valencia, Scholes, Fletcher, Carrick (Anderson 76'), Giggs - Rooney

Ławki rezerwowych:

Portsmouth: Ashdown, Vanden Borre, Belhadj, Hughes

Manchester United: Foster, Park, Nani, De Laet, Berbatov, Owen

Gole:
Boateng 32' (k.) - Rooney 25' (k.) 48', 55' (k.), Giggs 87'

Kartki:
Dindane (Ż), Boateng (Ż), Utaka (Ż) - Vidic (Ż), Scholes (Ż)

Sędzia: Mike Dean

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
21-11-2009 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2
Re: PL: Portsmouth vs Manchester United (28.11.2009, 16:00)
Cytat:W zeszłym sezonie doszło do trzech oficjalnych spotkań pomiędzy Manchesterem United a Portsmouth, oraz jednego sparingowego. Z każdego z nich Diabły wychodziły obronną ręką. W przedsezonowym spotkaniu na Fratton Park padł wynik 2:1 dla gości, po bramkach Eaglesa i Teveza oraz Defoe.
Nie pamiętam, żebyśmy grali sparing na Fratton i gola zdobył Eagles. Graliśmy bodaj z nimi na jakimś tournee, a bramkę strzelił - jeśli mnie pamięć nie myli - Campbell.

Pompey są w tym sezonie żałośni, ale po zmianie trenera może być różnie. Przypomina mi się mecz na Upton, kiedy to dopiero co został zatrudniony CUrbishley. Oby tym razem wszystko potoczyło się zgodnie z planem. Chętnie zobaczyłbym na skrzydle w tym meczu Obertana, ale wątpię, że do tego dojdzie.

Chętnie za to widziałbym :
VdS - O'Shea, Vida, Brown, Evra - Valencia, Fletcher, Carrick, Nani - Berba, Rooney

Giggs ostatnimi czasy jest co najwyżej przeciętny, więc chętnie zobaczyłbym kogoś innego. Nani długo nie grał, więc może nalezy mu się szansa.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
26-11-2009 00:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #3
Re: PL: Portsmouth vs Manchester United (28.11.2009, 16:00)
Idealna sytuacja, bo United gra z zajmującym ostatnią lokatę Portsmouth, a Arsenal gra z Chelsea, tam ktoś na pewno straci punkty, więc wygrać trzeba, żeby poprawić swoją sytuację w jakimś stopniu. Z Portsmouth na wyjeździe może być różnie, bywały już mecze łatwe, do jednej bramki, ale porażka też przytrafiła się tam kilka sezonów temu.

Przy składzie podpisuje się pod poprzednikiem Wink
26-11-2009 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #4
Re: PL: Portsmouth vs Manchester United (28.11.2009, 16:00)
michal85 napisał(a):Chętnie za to widziałbym :
VdS - O'Shea, Vida, Brown, Evra - Valencia, Fletcher, Carrick, Nani - Berba, Rooney

Giggs ostatnimi czasy jest co najwyżej przeciętny, więc chętnie zobaczyłbym kogoś innego. Nani długo nie grał, więc może nalezy mu się szansa

Wydaje mi się, że jest to optymalny skład na mecz z Portsmouth. Podpisuję się pod takim, jestem ciekaw jak zaprezentowałby się Nani. Szans to On już dostał coniemiara. Portsmouth wydaje się przeciwnikiem, na tle którego mógłby sie przełamać Portugalczyk choć z drugiej strony juz tyle razy liczyłem na cos takiego i za każdym razem zawód. Zobaczymy. Jak nie Nani to z powodzeniem mógłby zagrać Obertan.
26-11-2009 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #5
Re: PL: Portsmouth vs Manchester United (28.11.2009, 16:00)
Znowu błyśnie w meczu z leszczami i rozbudzi nadzieje co do swojego ogromnego talentu?Smile Może i tak. A może dać Tosicia na skrzydło? Ostatnio pyknął 2 gole w rezerwach. Kompromisowo, proponuję sir Alexowi żeby puścił Naniego na 60 minut, a Zorana na ostatnie trzydzieści.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
26-11-2009 13:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #6
Re: PL: Portsmouth vs Manchester United (28.11.2009, 16:00)
Na Fratton Park jedziemy po 3 pkt. Każdy wynik niż zwycięstwo United będzie niespodzianką. W tej kolejce ktoś z dwójki Arsenal, Chelsea straci punkty, więc nie możemy sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów.

VDS
O'Shea/Brown - Brown/Evans - Vidic - Evra
Valencia - Fletcher - Carrick/Scholes - Obertan/Nani
Rooney - Berbatov


Jak tam ze zdrowiem O'Shea i Evansa? Dadzą radę się wylizać do tego meczu?
Jeśli żaden z nich nie zagra to na prawej Rafałek, bo nie wiem czy Neville da radę zagrać dwa razy w tygodniu.
Mam tylko nadzieję, że SAF nie wystawi Ryana na skrzydle. Jeśli już Giggsy ma zagrać to w środku. Na skrzydle Antoś i ... chciałbym zobaczyć Naniego, choć z drugiej strony Gabriel zasłużył na to by wystawić go od pierwszych minut w lidze.

Cytat:A może dać Tosicia na skrzydło? Ostatnio pyknął 2 gole w rezerwach. Kompromisowo, proponuję sir Alexowi żeby puścił Naniego na 60 minut, a Zorana na ostatnie trzydzieści.
Wątpię by SAF go włączył do meczowej 18. Może w CC z Tottenhamem dostanie swoją szanse.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-11-2009 17:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #7
Re: PL: Portsmouth vs Manchester United (28.11.2009, 16:00)
pan_opticum napisał(a):Znowu błyśnie w meczu z leszczami i rozbudzi nadzieje co do swojego ogromnego talentu?Smile Może i tak. A może dać Tosicia na skrzydło? Ostatnio pyknął 2 gole w rezerwach. Kompromisowo, proponuję sir Alexowi żeby puścił Naniego na 60 minut, a Zorana na ostatnie trzydzieści.
Fajnie by było, żeby chociaż w meczu ze średniakiem błysnął bo przeważnie nawet to mu nie wychodziło. Odnośnie Tosica to już chyba lepiej Obertana wpuścić, albo nawet dać mu grać od początku tak moim skromnym zdaniem. Smile
26-11-2009 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #8
Re: PL: Portsmouth vs Manchester United (28.11.2009, 16:00)
Ja tam się nie zdziwię jak skrzydła w sobotę będą wyglądać tak: Valencia - Park, a Nani i Obertan zasiądą na ławce.

VDS
Rafael - Brown - Vidić - Evra
Valencia - Fletch - Scholes/Carrick - Park/Nani
Berba - Roo


Taki mecz jest szansą na wystawienie jakiegoś z młodszych zawodników, dlatego liczę, że przynajmniej na ławce rezerwowych zobaczymy kogoś z trójki: Macheda/Welbeck/Tosić.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
26-11-2009 18:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #9
Re: PL: Portsmouth vs Manchester United (28.11.2009, 16:00)
Czary napisał(a):VDS
Rafael - Brown - Vidić - Evra
Valencia - Fletch - Scholes/Carrick - Park/Nani
Berba - Roo

Podoba mi sie, Rafael jest o wiele lepszy od Johna w ofensywie, a cos czuje ze pilkarze Portsmouth nie zagrożą naszej bramce, wiec jesli zagra na swoim poziomie to powinno byc dobrze. Zapewne zobaczymy Parka po calkiem przyzwoitym meczu z Besiktasem.
W II polowie Nani, dobrze by było gdyby sie wykazał, bo zostało mu zapewne coraz mniej czasu, patrząc na to jak zdolną młodzież mamy.
Tylko 3pkt! Wchodzimy w okres, gdzie najmniejsza wpadka moze zaprzepaścić szanse na tytuł.
UNITED!

LUHG
26-11-2009 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #10
Re: PL: Portsmouth vs Manchester United (28.11.2009, 16:00)
Avram Grant nowym trenerem Portsmouth



Mój Blog: Pod presją czasu
26-11-2009 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
madev Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: PL: Portsmouth vs Manchester United (28.11.2009, 16:00)
Myślę że od 1 minut zagra Obertan zamiast Naniego. Chociaż wolałbym go za Valencię, który dla mnie od przyjścia jest rzadki (z jakimiś tam przebłyskami)
27-11-2009 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #12
Re: PL: Portsmouth vs Manchester United (28.11.2009, 16:00)
Co to znaczy rzadki? Bo nie za bardzo kumam...

Valencia nie gra źle i o jego występ z Pompey jestem spokojny.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
27-11-2009 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #13
Re: PL: Portsmouth vs Manchester United (28.11.2009, 16:00)
Cytat:Co to znaczy rzadki? Bo nie za bardzo kumam...
Rozpływa się na skrzydle czy cuś pewnie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
27-11-2009 17:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: PL: Portsmouth vs Manchester United (28.11.2009, 16:00)
Ja tam mam nadzieję, ze Valencia będzie grał, moim zdaniem jest bardzo dobry, choć nie wytrzymuje jeszcze całego meczu na jednym poziomie. Ostatnio z Evertonem miał świetną jedną połowę, drugą już gorszą, ale wciąż uważam, ze to będzie suuper przydatny piłkarz dla nas.
Obertan niech gra na drugim skrzydle, Park też może wjeść w drugiej połowie sie rozgrywać, na pierwszy skład może jest za słaby, ale to świetny zmiennik, zawsze jak wchodzi to szarpie i walczy i sporo to wnosi.

A tak ogólnie jeśli chodzi o ten mecz to trzeba go wygrać. I musi zagrać mocny skład. TO bardzo ważna kolejka i wiem, że Portsmouth jest słabe, ale myśmy już w przeszłości tracili punkty z takimi zespołami, trzeba sprawę potraktować poważnie, roznieść ich i liczyć na remis Chelsea. Mam nadzieję, że wróci Berba, szczególnie jeśli Roo dalej będzie w trochę gorszej dyspozycji - tak w ogóle, to powinien być dobry mecz na przełamanie dla Wayne'a...

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
27-11-2009 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #15
Re: PL: Portsmouth vs Manchester United (28.11.2009, 16:00)
Cytat:Manchester United: van der Sar, Foster, Kuszczak, Rafael, Neville, O'Shea, Brown, Vidić, Evans, Evra, Fábio, Valencia, Park, Fletcher, Carrick, Scholes, Anderson, Giggs, Nani, Obertan, Rooney, Berbatov, Owen, Welbeck, Macheda

O'Shea i Evans wciąż zmagają się z kontuzjami i nie wiadomo czy zagrają w jutrzejszym spotkaniu. Moim zdaniem nie ma sensu przyspieszać ich powrotu. Brown gra bardzo dobrze na środku, a Gary czy Rafael są w stanie zastąpić Ołszeja.
Do zdrowia wracają Berbatov i Fabio. Pierwszy zapewne wyjdzie w wyjściowym składzie, a drugi może zasiądzie na ławce. Jednak najważniejsze, że obaj są już zdrowi.

[Obrazek: 23wp9h5.gif]
W ten sposób Pompey nas dzisiaj pokonają :lol:



Mój Blog: Pod presją czasu
27-11-2009 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości