Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 2:0 Tottenham Hotspur (01.12.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
CC: Manchester United 2:0 Tottenham Hotspur (01.12.2009)
[Obrazek: 1zn0jye.png] [Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 2crxavl.png]



Manchester United vs Tottenham Hotspur
Carling Cup
01.12.2009; 21:00
Old Trafford, Manchester


Pierwszego dnia grudnia obecnego roku na Old Trafford dojdzie do spotkanie między Czerwonymi Diabłami, a Kogutami w ramach ćwierćfinału Carling Cup.

W poprzedniej rundzie podopieczni sir Alexa Fergusona pokonali 2-0 Barnsley, zaś podopieczni Harry'ego Redknappa wygrali 2-0 z Evertonem.

Czy United awansują do półfinału? Czy Sir Alex Ferguson znów postawi na młodych zawodników, którzy są przyszłością tego klubu?

O wszystkim co związane z tym meczem dyskutujemy w tym temacie.
Zapraszam do dyskusji.



Dane pomeczowe:


Składy:

Manchester United: Kuszczak - Neville, Brown, Vidic, De Laet - Obertan (Carrick), Gibson, Anderson(Tosic), Park - Welbeck, Berbatov (Macheda)

Tottenham Hotspur: Gomes - Hutton, Basson, Dawson, Bale - Bentley, Jenas, Palacios (Huddlestone), Lennon - Defoe, Keane (Crouch)

Ławki rezerwowych:

Manchester: Amos, Owen, Giggs, Fletcher

Tottenham: Walker, Pavlyuchenko, Naughton, Corluka, Rose

Gole:
Gibson 16', 38'

Kartki:

Gibson (ż), De Laet (ż) - Hutton (ż)

Sędzia:



Mój Blog: Pod presją czasu
28-11-2009 13:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #2
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009)
No łatwo nie będzie, bo Tottek w CC gra najsilniejszym składem, więc nie zdziwię się jak odpadniemy, zwłaszcza, że pewnie zagramy składem o podobnym potencjale jak z kebabami.

Kuszczak
Rafael - Brown - Vida - Fabio
Nani - Scholes - Gibson - Tosic
Welbeck/Macheda - Owen


Byłoby najs jakbyśmy coś takiego zobaczyli. W obronie wybór mamy ograniczony, więc za dużo kombinacji nie jest możliwych. No chyba, że SAF znowu coś będzie chciał nowego wypróbować i wyjdziemy Fletcher - Owen - Fabio - Foster. Ale czegoś takiego nie przewiduję, co najwyżej Gaz na prawej zamiast Rafaela.

O ile los Naniego nie jest już przesądzony, to niech se zagra. Na drugim skrzydle Tosic, w nagrodę za ostatnie ponoć niezłe mecze w rezerwach. W środku bym dał jeszcze raz zagrać Gibsonowi, ale do pary z kimś ogarniętym w rozgrywaniu piłki.

W ataku któryś z młodych i Owen, bo już go pewnie dupa trochę gniecie od siedzenia.

Cholernie chciałbym zobaczyć Hargo, choćby na 5 minut żeby wszedł. No, a ten, w drugiej połowie dać pohasać Obertanowi/Parkowi/Berbie i gitara.

So yes or no?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
28-11-2009 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009)
Kuszczak
Rafael - Brown - Vidic - Fabio
Obertan - Anderson - Carrick - Nani/Tosic
Welbeck/Macheda - Berbatov


Wydaje mi się, że coś takiego będzie.

matys
Na występ OH chyba jeszcze za wcześniej( nawet na te 5 min ), ale już niedługo powinniśmy go ujrzeć. Lepiej jeszcze trochę poczekać, niż...

Tottenham tego meczu raczej na pewno nie odpuści, także młodzi będą musieli zagrać na 100% swoich możliwości by awansować dalej.



Mój Blog: Pod presją czasu
28-11-2009 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #4
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009)
Bramka: Kuszczak
Obrona: Rafael Brown Vidic Fabio
Pomoc: Obertan Scholes Gibson Park
Atak: Macheda Owen

Byloby pieknie ograć najmocniejszy sklad Kogutow, bo na pewno taki wystawi Redknapp. Licze ze Obertan w koncu zmiesci piłke w bramce Wink

LUHG
28-11-2009 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #5
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009)
Życzyłbym sobie...

Foster - Rafael, Vidić, *Evans, *Fabio - Gibson, Anderson, Carrick - Obertan, Berbatov, Welbeck

Ale tak nie zagramy Smile

* jeśli zdrowi

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-11-2009 21:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009)
matys napisał(a):No chyba, że SAF znowu coś będzie chciał nowego wypróbować i wyjdziemy Fletcher - Owen - Fabio - Foster.

Padłam. Choć Fergiego to naprawdę stać na wszystko :twisted:

Mam nadzieję po raz kolejny zobaczyć Tomka, chcę też zobaczyć Obertana, Gibsona(ostatnio nie zagrał najlepiej, trzeba mu dać drugą szansę Smile ) i Naniego(po prostu, żeby zobaczyć co się nim dzieje, w dalszym ciągu licze, że go sprzedamy, ale jak mamy go sprzedać jak siedzi i nie gra? Kto go kupi? Trzeba coś zrobi co z chłopakiem, nie przypuszczałam, że kiedykolwiek zrobi mi się go szkoda, ale właściwie to mi jest...bo on ma talent tylko u nas się nie sprawdza, w innym klubie mógłby być dobrym grajkiem). Oprócz tego myślę, że zagrają Owen i Welbeck lub Macheda, może Berba wejdzie w drugiej połowie. Nie powinniśmy wystawić zbyt słabego składu i trzeba obsadzić dobrze ławkę, bo szkoda odpadać z pucharu. Wiem, że to tylko Carling cup, no ale ejdnak wciąż jakieś trofeum. Ale nie ma też sensu męczyć podstawowej 11stki, na jakimś froncie trzeba trochę odpuścić, jeśli mamy sie liczyć do końca sezonu.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
28-11-2009 23:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #7
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009)
Mecz na niemieckim DSF (satelita astra)

Pozdrawiam
30-11-2009 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #8
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009)
Kolejny ciężki mecz czeka naszą młodzież. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć z silnym Tottenhamem, który na pewno nie wystawi jakiegoś rezerwowego składu. Myślę, że zagramy w mocno rezerwowym składzie.

Kuszczak
O'Shea/Rafael - Brown - Vidic/Evans - Fabio
Park/Obertan - Gibson - Ando - Nani/Tosić
Welbeck - Kiko


Do tego na ławce kilku doświadczonych zawodników: Berba, Roo, Carrick, Fletch. W drugiej połowie trzeba by wpuścić Berbe, żeby złapał rytm meczowy. Mecz ciężki, ale liczę na to, że zaprezentujemy się dobrze.
30-11-2009 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #9
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009)
Cytat:"Zagrają ci sami zawodnicy, co w zeszłą środę" - mówił Ferguson o składzie, jaki wystawi w jutrzejszej konfrontacji.

"Myślę, że są oni naszą przyszłością."

Sir Alex Ferguson wyraził również swoje niezadowolenie na temat jednego artykułu, który pojawił się w prasie.

"Jeden dziennikarz napisał: 'Ci zawodnicy nie mają przyszłości, jutro na pewno nie zagrają'."

"Co za idiota mógł tak napisać? Nie mogę w to uwierzyć, to niewiarygodne! Kiedy w 1996 roku Beckham, Butt, Scholes mieli po 22 lata, dawałem im szansę gry, a później okazało się, że trzy lata później potrafili zdobyć Ligę Mistrzów. Chyba rozumiecie moją reakcję na to wszystko?"

"Dzięki takim spotkaniom młodzi chłopcy zdobywają niezbędne doświadczenie. Jestem przekonany, że dzięki grze będą jeszcze lepsi. Jutro też zagrają."

Młody skład w meczu z Beşiktaşem zagrał tak, jak można było się tego spodziewać, czyli dobry start, pełen entuzjazm, ale później nie utrzymywali się przy piłce.

"To trochę niepokoi, ale stworzyli sobie dużo szans, których jednak nie potrafili wykorzystać, gdyż za bardzo się spieszyli. Pośpiech to największe zło w piłce. Doświadczenie pozwoli im grać mądrzej."

Właśnie według krytyków brak doświadczenia był głównym czynnikiem, przez który Czerwone Diabły przegrały z Beşiktaşem.

"Właśnie dlatego muszą więcej grać."

"Gra to jedyna rzecz, jaką możemy im teraz dać. Nie możemy zrobić z nich od razu doświadczonych piłkarzy, co wiązało by się z tym, że lepiej radziliby sobie z takimi sytuacjami. Sami się tego nauczą."

"Mamy dużą liczbę młodych i zdolnych zawodników. Myślę, że to nie fair jest ich krytykować, ale niestety dziennikarze bardzo wyolbrzymiają słowa zawodników. Ale kiedyś, gdy będą już gwiazdami, krytycy będą ich prosić o wywiady."

"Zapamiętajcie moje słowa w tej sprawie. Ci, co teraz ich krytykują, w przyszłości będą hipokrytami i będą pisać: 'Zawsze mówiłem, że miał być wspaniałym piłkarzem'. Niestety, świat, w którym żyjemy, jest nieprzewidywalny."

"Chodzi mi o to, że Alan Hansen kiedyś powiedział przed milionami telewidzów, że "z dzieciakami nigdy nic nie wygram", a potem zdobyłem Potrójną Koronę. I po tym został mocno skrytykowany. A dziennikarz, który pisze prawdę, zostaje gdzieś upchany w środku gazety. On powinien być zwolniony z pracy!"

Ciężko się z Fergusonem nie zgodzić. Mamy zdolną młodzież, jednak by mogli się rozwijać to muszą grać. Carling Cup to dla nich wspaniała okazja na pokazanie swoich umiejętności. Dzięki dobrej postawie w tych meczach mogą wywalczyć kolejne występy w lidze, czy w Lidze Mistrzów.



Mój Blog: Pod presją czasu
30-11-2009 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #10
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009)
Zapowiada się trudne spotkanie dla naszej młodzieży, zwłaszcza, że Spursi w pucharach wychodzą najsilniejszym składem. Będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności by wyeliminować londyńczyków. Plusem niewątpliwie jest to, że gramy u siebie.
matys napisał(a):So yes or no?
Yes, ale z tym zastrzeżeniem, że na lewym skrzydle zamiast Tosica mecz rozpocząłby Obertan albo Park, a później dać pośmigać Serbowi.
Wierzę, że Berba też zagra, chociaż trochę. Dawno go nie widziałem w akcji a stęskniłem się za jego grą :oops:
2:1 dla nas

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
30-11-2009 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #11
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009)
Mecz jutro też na SportKlubie Big Grin

Chciałbym taki skład:
Kuszczak
Rafael-Vidić-Brown-Fabio
Valencia-Anderson-Fletcher-Nani
Welbeck-Berbatow

Nie przesadzajmy z tą młodzieżą ... przeciwnik jest wymagający i jeżeli United chce awansować to musimy zagrać w dosyć mocnym ustawieniu ... młodzieży szansę dałbym w meczu z Wolfsburgiem, bo w LM i tak awans pewny Wink
30-11-2009 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #12
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009)
Gibson, Welbeck, Macheda, Fabio, Rafael, Obertan - pewniacy, jeśli chodzi o młodzież [ najmniejszym wydaje się, któryś z napastników]. No chyba, że Fabio nie wyleczył urazu. I mam nadzieję, że Fergie nie wrzuci nam tu jakiegoś młodzieniaszka z rezerw, na pierwszy front. Przy bezpiecznym prowadzeniu niech sobie pohasają. I oprócz tego chciałbym zobaczyć Zorana, niekoniecznie od początku.

Maj tim:

Kuszczak - Rafael, Brown, Evans, Fabio - Nani, Gibson, Carrick, Obertan - Welbeck, Macheda [ Berbatov].

Najwięcej zastanawiałbym się, nad partnerem dla Darrona... Bardziej optowałbym za Scholesym, ale czy miałby tyle sił, aby zagrać dwa mecze, w tak krótkim czasie ? Chyba nie, dlatego stawiam na Michaela. Choć podejrzewam, że Fergie wystawi w podstawie Andersona...

Dla niektórych pewnie ten puchar nic nie znaczy - odpadniemy, nic się nie stanie, przejdziemy do porządku dziennego, czyli walki o ważniejsze cele, jak mistrzostwo Anglii, czy Puchar Mistrzów. Ja tak do tego nie podchodzę. Jakoś nigdy Carling Cup nie miałem w dupie. Wiadomo, że im dalej zajdziemy, tym więcej zyskają młodzi. A poza tym, to także przecież jakieś trofeum. O to, że nasi nie potraktują ulgowo tego meczu, możemy na całe szczęście być spokojni. Chociażby przez wzgląd występu młodych, którzy zechcą się pokazać, w starciu z czołową ekipą Premier League.

4-2.
01-12-2009 00:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #13
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009)
Cieszy zwyciestwo mlodych nad Kogutami, choc styl porywajacy nie był.

Na minus dzis:
- Obertan; najsłabszy jego dotychczasowy występ.
- Welbeck; nie mógł sie dzis odnaleźć, nie radził sobie z obrońcami.

Na plus:
- Gibson; strzał ma świetny, ma jeszcze raz by roziwinać cała reszte, wiec moze beda z niego ludzie.
- Vidic; patrząc na jego wczesniejsze występy dzis było zdecydowanie lepiej, nie odpuszczał.
- Anderson; sie chłopak nalatał Tongue
- Brown; kolejny dobry występ Wesa.
- fryzura Berbatova.
- głośne i długie WE ALL HATE LEEDS SCUM! oj bedzie sie działo w tym meczu :twisted:

Reszta zagrała poprawnie.
Niech chłopaki sie ogrywaja w tym CC, narazie idzie im bardzo przyzwoicie.

LUHG
01-12-2009 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #14
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009)
Nie widziałem pierwszych 20-stu minut, ale pokuszę się tradycyjnie o oceny.

Publika - 10 :mrgreen: Nie spodziewałem się takiego dopingu na meczu CC. Brawo

Kuszczak - trochę niepewnie w kilku sytuacjach [ 6 ]

Neville - solidnie [ 6 ]
Vidić - w końcu! Trzymał obronę w kupie, był wszędzie [ 8 ]
Brown - z takim dysponowanym partnerem miał łatwą robotę [ 7 ]
De Laet - raz świetnie, innym razem się gubił. Ogólnie chyba wolę jego niż da SIlvy [ 6 ]

Obertan - trochę bezbarwnie [ 6 ]
Gibson - bramki cudowne, w drugiej części nieźle w parze z Carrcikiem rozdzielali piłkę w drugiej linii [ 7.5 ]
Anderson - biegał, biegał i biegał...[ 6.5 ]
Park - jw Big Grin [ 6.5 ]

Welbeck - świetna akcja z Gibsonem i poza tym naprawdę dojrzała gra. [ 6.5 ]
Berbatov - spodziewałem się więcej [ 6 ]

Carrick - uspokoił grę [ 6.5 ]
Tosić - [ 5.5 ]

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-12-2009 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #15
Re: CC: Manchester United - Tottenham Hotspur (01.12.2009)
W życiu bym nie powiedział, że tak łatwo sobie poradzimy z Tottenhamem. A jednak.

Kuszczak - nie miał za dużo do roboty, dobre wykopy, kilka razy się jakby zawahał co ma zrobić, ale to już takie czepianie się na siłę.

Gaz - dobry występ, z przodu niewidoczny, ale z tyłu co miał zrobić to zrobił. Tam na początku go ze dwa razy objechał Lennon, ale potem już było tylko lepiej.

Vidic - MOTM. Nema wraca do formy Smile

Brown - również solidnie, gorzej od Vidy, ale nie miał większych problemów z Defoe czy Keanem.

De Leat - zaczął średnio, kilka niepewnych interwencji w obronie, ale z czasem było coraz lepiej. Pod koniec meczy parę razy fajnie pociągnął do przodu, ale bez większego pożytku.

Obertan - słabo coś dzisiaj. W pierwszej połowie to go pamiętam tylko z niedokładnego podania do Berby. Niby się pokazywał do gry, a nic z tego nie wynikało.

Ando - tak se. Dużo lepiej jak z kebabami, ale wkurzają mnie te jego długie podania z pierwszej piłki, ale za to kilka fajnych rajdów z piłką zrobił.

Park - to samo, co u Obertana. Zero zagrożenia pod bramką Gomesa.

Berba - słabo. Kilka fajnych piłek na 60 minut meczu, czy ile on tam grał, to trochę za mało. Choć co innego, że jest po kontuzji i do tego ta sprawa z groźbami od tych mafiosów podobno.

Welbeck - dużo słabiej niż ostatnimi czasy. Niedokładne podania, momentami niewidoczny.

No i kibice dzisiaj dali popis 8-) We all hate leeds scum, feed the scousers i who's that twat from argentina brzmiały kozacko.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-12-2009 23:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości