Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulki
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Koszulki
Zawsze możesz zmienić zdanie, chętnie przyjmiemy Cie w nasze... szeregi. Big Grin
08-04-2008 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #47
Re: Koszulki
ring0 napisał(a):Zawsze możesz zmienić zdanie, chętnie przyjmiemy Cie w nasze... szeregi.
Do tego potrzebna byłaby specjalna ranga "nawrócona/y"

Wrzuć na allegro tą koszulkę, tam jest mało oryginalnych, więc możliwe, że ktoś będzie zainteresowany.
Ja mam identyczną, więc drugiej nie wezmę na pewno :twisted:


Fan United od 1992 roku
09-04-2008 08:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #48
Re: Koszulki
Gunners napisał(a):No własnie troche dziwna sytuacja Wink Kupiłam na prezent kumplowi na urodziny ale stwierdził ze nie przyjmie takiego prezentu bo za drogi itp itd Smile mimo usilnych starań nie udało sie przekonać no i zostałam z koszulką Manchester United Smile która z pewnością mi sie nie pzryda bo jestem zacietą kibicką Kanonierów Wink Pozdrawiam Smile
tak w sumie to ja mam niedługo urodziny i chętnie bym przyjął taki prezencik 8-) i wcale bym nie marudził Wink Najlepszym pomysłem będzie chyba mimo wszystko allegro, albo "ogłoś się" na innych forach o Manchester United-może ktoś się znajdzie Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
09-04-2008 09:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gunners Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Koszulki
Oj nie ma mowy, żadne nawrócenie nie wchodzi w grę Wink nawet po wczorajszej wtopie Smile Dzięki bardzo za pomoc Tongue na początku pomyślałam o allegro ale nie mam tam konta i prościej było zarejestrować sie na forum Big Grin Danke i trzymam kciuki za dzisiejsze zwycięstwo z Romą chociaz co do niego chyba nikt nie ma wątpliwości Wink Powozdenia Smile
09-04-2008 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #50
Re: Koszulki
Gunners napisał(a):Oj nie ma mowy, żadne nawrócenie nie wchodzi w grę Wink nawet po wczorajszej wtopie Smile Dzięki bardzo za pomoc Tongue na początku pomyślałam o allegro ale nie mam tam konta i prościej było zarejestrować sie na forum Big Grin Danke i trzymam kciuki za dzisiejsze zwycięstwo z Romą chociaz co do niego chyba nikt nie ma wątpliwości Wink Powozdenia Smile

Hehe, ale mimo wszystko na forum zapraszamy, miłe kibicki Arsenalu i innych drużyn :twisted: są zawsze mile widziane ;D

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
09-04-2008 13:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #51
Re: Koszulki
Mam pytanie związane z obecna koszulką United. Czy ten sam wzór będzie obowiązywał w następnym sezonie czy będą zupełnie inne? Bo nie wiem czy kupować teraz tą czy już poczekać te 3-4 miesiące na nową Wink

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
01-05-2008 14:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Koszulki
Co sezon są inne koszulki.
01-05-2008 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #53
Re: Koszulki
Nie, obecna koszulka będzie na 2 sezony, czyli w następnym będzie ta sama Tongue

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
01-05-2008 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #54
Re: Koszulki
Domyślam się, że na przyszły sezon zmieni się koszulka wyjazdowa biała i chyba dojdzie czarna bramkarska, w której Tomek już raz zagrał. Czerwona i czarna miały prezentację przed tym sezonem.


Fan United od 1992 roku
02-05-2008 08:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #55
Re: Koszulki
Aha. Myślałem, że z okazji Euro Nike przygotuje jakąś nową serie. Tak czy inaczej aktualny model przypadł mi do gustu Smile. W ogóle kupił ktoś z was może oryginalną koszulkę Manchesteru na allegro ?. Bo nie wiem czy zamawiać. Podane tam ceny są dla mnie zbyt niskie. 90 zł za oryginalną koszulkę, w której występuje Man Utd to troche mało.
29-05-2008 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #56
Re: Koszulki
Rudii napisał(a):Myślałem, że z okazji Euro Nike przygotuje jakąś nową serie.

Co ma piernik do wiatraka ?

Mam koszulkę United i jest ok, ale wizualnie o wiele fajniejsza była ta z sezonu 06/07.
Niestety dostałem ją w prezencie, więc nie wiem jak jest na allegro, ale również nie jestem przekonany do ceny 90zł.
30-05-2008 08:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #57
Re: Koszulki
Rudii napisał(a):W ogóle kupił ktoś z was może oryginalną koszulkę Manchesteru na allegro ?. Bo nie wiem czy zamawiać. Podane tam ceny są dla mnie zbyt niskie. 90 zł za oryginalną koszulkę, w której występuje Man Utd to troche mało.
Oczywiście, że jest to podróbka i nawet nie ma co się łudzić. Jest kilka możliwości, prócz megastore na Old Trafford. Albo sklepy Nike, które zwykle lubią zawyżać cenę, albo markety sportowe typu Go & sport, Megasport i inne występujące w dużych centrach handlowych. Ew poszukać w internecie dobrych sklepów sportowych jak np http://www.iss.punkt.pl/pl/start . Nawet jeśli nie mają akurat w ofercie to na pewno są w stanie sprowadzić. Jednak ceny będą na pewno ponad 200 zł i tego się nie da przeskoczyć.


Fan United od 1992 roku
30-05-2008 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #58
Re: Koszulki
sebos_krk napisał(a):Jednak ceny będą na pewno ponad 200 zł i tego się nie da przeskoczyć.

Pamiętam jak byłem parę lat temu w Niemczech to oryginalna koszulka United kosztowała wtedy prawie 80 - 90 euro Wink. Więc 90 zł to ściema jakaś.

Za 90 zł takiej koszulki to się nie da kupić, chyba że używana xD

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
30-05-2008 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #59
Re: Koszulki
Cytat: Rudii napisał(a):Myślałem, że z okazji Euro Nike przygotuje jakąś nową serie.



Co ma piernik do wiatraka ?

Eeee. Nie wiem czy zauważyłeś, ale jeśli Nike i Adidas wprowadzają nowe modele dla reprezentacji to dla drużyn klubowych również się automatycznie zmienia. Bardzo rzadko mamy do czynienia z wyjątkami.
02-06-2008 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Koszulki
W obecnym modelu zawodnicy będą grać jeszcze przez cały sezon 2008/09 Wink
02-06-2008 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości