Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seriale
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #226
Re: Seriale
Hubercik napisał(a):A ja mam takie pytanie. Dotrwał ktoś do końca Prison break'a??
Ja dotrwałem, sentyment zrobił swoje.
22-12-2011 08:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sadzio Offline
Member
***

Liczba postów: 137
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #227
Re: Seriale
kaka napisał(a):Ja dotrwałem, sentyment zrobił swoje.
Miałem pisać identycznie Wink

Nawet jak serial obniża loty, to jakoś po tak ciekawym 1 sezonie liczyłem że może jakoś nadrobią w 4 sezonie,ale nie udało im się.

Natomiast jeszcze żaden nowy serial nie pobił wg mnie Lost'ów.

Glory Glory MANCHESTER UNITED!
United fan since 1996
22-12-2011 09:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #228
Re: Seriale
A więc nie jestem jedyny. Choć obejrzenie wszystkiego wymagało aż trzech podejść. W sumie 3 sezon jeszcze uchodził w tej całej Sonie. 2. i 4. to jednak już według schematu takie działanie trochę.
22-12-2011 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #229
Re: Seriale
Ja Prisona obejrzałem całego i podobało mi się, lostów tylko kilka odcinków i nie chciało mi się dalej. z Prisona 2 sezon najsłabszy, 1i4 mi się najbardziej podobały
22-12-2011 11:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #230
Re: Seriale
Też obejrzałem Prisona do końca. Stwierdziłem, że jak już zacząłem to skończę. A na dobrą sprawę najlepszy był pierwszy sezon, królował po prostu. 3 w sumie też dawał radę, reszta taka trochę na siłę.

A z polskich seriali? "Ranczo"? Ja skończyłem właśnie 2 sezon i moim zdaniem ten serial jest świetny. Ma sielankowy klimat, taka trochę apoteoza wiejskiego życia w wydaniu XXI wieku. Zderzenie cywilizacji i mentalności amerykańskiej z polską wsią prowadzi do wielu humorystycznych wydarzeń, groteskowo jest przedstawione zarówno działanie władz, jak i władzy - ale wiele w tym też prawdy. Humorystycznie porusza problemy, z którymi borykają się prości ludzie na prostej polskiej wsi. No i te wszystkie aluzje nieraz mnie rozkładają na łopatki swoją trafnością i jednocześnie prostotą. Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
23-12-2011 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #231
Re: Seriale
Norek w ranczu wymiata. Tak powiedziała moja babcia, a babciom się powinno wierzyć.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
23-12-2011 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #232
Re: Seriale
Z Polskich seriali u mnie w mojej bibliotece królują Odwróceni, Sfora,Fałszerze - powrót sfory i Wiedźmin.

Ranczo mało oglądałem ale podobał mi się, dużo fajnego humoru.
23-12-2011 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #233
Re: Seriale
samcro napisał(a):Wiedźmin.

o_O

Rozumiem, że jako komedia bardziej? Tongue Co prawda całego nie oglądałem, ale wystarczają mi fragmenty:

[flash=580,350]http://www.youtube.com/v/Ss9qMhwdgSA[/flash]

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
23-12-2011 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #234
Re: Seriale
Lasq napisał(a):o_O
Wiedziałem że ktoś mi to wypomni ale mi się podoba i już.
23-12-2011 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #235
Re: Seriale
mat.ka napisał(a):Norek w ranczu wymiata.
Super określenie - szufladka na wybitnego aktora teatralnego i filmowego. Nie wypada...

Ranczo to jest serial, który ma przede wszystkim edukować ludność z terenów wiejskich, zresztą jest współfinansowany przez Agencję Rozwoju Regionalnego. A przy okazji udało się zebrać dobrych aktorów, więc sam serial jest ok.


Fan United od 1992 roku
23-12-2011 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #236
Re: Seriale
sebos_krk napisał(a):Super określenie na wybitnego aktora teatralnego i filmowego. Nie wypada...

I tak pozostanie Norkiem, teatru i dobrych filmów przecież dziś już nie ma w głowie przeciętnego zjadacza polskiej telewizji. A wyjątki potwierdzają smutną prawdę.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
23-12-2011 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #237
Re: Seriale
sebos_krk napisał(a):A Ranczo to jest serial, który ma przede wszystkim edukować ludność z terenów wiejskich, zresztą jest finansowany przez Agencję Rozwoju Regionalnego czy jakoś tam. A przy okazji udało się zebrać dobrych aktorów, więc sam serial jest ok.

I w dodatku edukując, bawi swoją groteskowością. Wink

sebos_krk napisał(a):Super określenie na wybitnego aktora teatralnego i filmowego. Nie wypada...

Zgadzam się. Ten aktor nazywa się Artur Barciś i to nazwisko powinno się zapamiętać. Wink A w "Ranczu" rzeczywiście wymiata Big Grin
Podobnie jak Cezary Żak, który gra dwie role naraz, w dodatku dwie postaci ze sobą skłócone. No i żona Żaka w roli Solejukowej to naprawdę - podziwiam.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
23-12-2011 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #238
Re: Seriale
Jeśli polskie seriale, to przede wszystkim "Alternatywy 4" Barei i "Glina" Pasikowskiego. Powinno się wychłostać tych dupków z Woronicza, że zamiast zrobić trzecią serie Gliny, zaczęli kręcić jakieś blondynki czy inne gówna nad rozlewiskiem.

Ranczo? Filozofowie z ławeczki przed sklepem, esencja tego serialu.
23-12-2011 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #239
Re: Seriale
No to będzie co oglądać jak się skończy House'a.

A ktoś Czas Honoru ogląda?? Jest warte uwagi?
23-12-2011 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #240
Re: Seriale
Nie jestem żadnym znawcą ani zwolennikiem seriali, ale obejrzałem kilka odcinków Czasu Honoru i mogę powiedzieć, że całkiem ciekawa produkcja jak na nasze standardy. Jeśli ktoś lubi filmy w klimacie II WŚ to powinno mu się spodobać.

Ja ze swojej strony mogę polecić inny polski serial- Ekipa. Ciekawe political-fiction, może główny bohater jest czasami aż za pozytywny, ale pamiętam, że oglądałem w chwili premiery i mocno mnie wciągnęło.

Z trochę innej beczki ostatnio oglądam dwie inne serie, które mogę polecić:
Wojny klonów- opowieści z uniwersum Gwiezdnych Wojen, akcja toczy się między II a III epizodem filmowym, przedstawia tytułowe wojny klonów, które doprowadzą do upadku Republiki. Jako, że jestem fanem SW to była dla mnie pozycja obowiązkowa. Ciężko oceniać cały serial (obecnie już 4 sezony) bo odcinki są dosyć różnorodne- od takich, gdzie głównie toczy się walka po bardziej "przegadane". Jak dla mnie bardzo dobra produkcja, jednak można trochę narzekać, chociaż trzeba wziąć poprawkę na to, że w założeniu widzami Wojen Klonów mają być dzieci młodzież.

Pingwiny z Madagaskaru- początkowo trochę z dystansem podchodziłem do tych krótkich (ok. 10-15 min) odcinków, nawiązujących do pełnometrażowego filmu Madagaskar. Wbrew temu co może się wydawać, serial nie jest jednak kierowany tylko do dzieci i prezentuje świetny humor. Największą zaletą Pingwinów są świetne teksty, prześmieszna postać Morta i znakomity dubbing (np. Jarosław Boberak jako król Julian).
23-12-2011 23:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości