Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seriale
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #46
Re: Które seriale oglądacie?
Dzięki, obadam ten komediowy. Lekki serial, na wieczór jest w sam raz Wink I wcale mi na hitach nie zależy, może być nawet coś niszowego, byle dobre.

E: Ooo, dzięki Anirin. Coś na pewno wybiorę. Już szukam linków i może jeszcze dzisiaj coś obejrze. Dzięki Wink

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
20-08-2008 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #47
Re: Które seriale oglądacie?
To co Kisia napisała + "Scrubs" też na Comedy Central leci. Przetłumaczone jako "Hoży Doktorzy" Tongue. Naprawdę polecam! Kocham to oglądać i myślę, że jak się wciągniesz to też to polubisz. Wink
Jeszcze "Chłopaki z baraków" są spoko. Smile

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
20-08-2008 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #48
Re: Które seriale oglądacie?
Obejrzałem to 'On, ona i dzieciaki'. Ściągne, jeszcze ze dwa odcinki, żeby zobaczyć jak to wygląda w każdym odcinku, ale serialowi nie daje za dużo szans. Już wole po raz 12 oglądać od nowa przyjaciół, bo to jest dla mnie za cukierkowate, a i humor najwyższych lotów nie jest. Choć na wieczór nie jest złe, tylko że wolałbym obejrzeć coś trochę lepszego.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
20-08-2008 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Które seriale oglądacie?
mateksa napisał(a):Choć na wieczór nie jest złe, tylko że wolałbym obejrzeć coś trochę lepszego.

W dzisiejszych czasach trudno o takie rzeczy... Wink Takie seriale jak "Przyjaciele" to ewenementy. Rzadko można spotkać serial, przy którym będzie się rwało boki ze śmiechu. Big Grin

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
21-08-2008 00:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Które seriale oglądacie?
Jeszcze do niedawna po Przyjacielach na TVN siedem pokazywali Dwóch i pół. To IMO 10x lepsze niż przyjaciele, ale nie wiem, czy na jakimś kanale jaszcze puszczają ;/

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
21-08-2008 08:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #51
Re: Które seriale oglądacie?
Ja polecam:
House
Dexter
Grey's Anatomy
The 4400
Stargate

no i klasycznego Star Treka Big Grin

Dextera mam już całego na kompie i czekam na ciut wolnego to sobie zrobię ze znajomymi jakiś dłuuuuugi seans (ze 10 - 15 godzin Dextera non stop Big Grin) to będzie jazda Big Grin

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
21-08-2008 08:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #52
Re: Które seriale oglądacie?
Ja nie trybię tego całego "Dextera". Obejrzałem jakieś trzy odcinki i żaden mnie nie wciągnął. Co więcej irytuje mnie gra aktorska, zwłaszcza siostry psycholka. W ogóle mnie nie przekonuje ten gość, niby ma być taki obcy i w ogóle, ale to taki Batman, który kroi ludzi (z całym szacunkiem dla Nietoperza). O wiele lepiej seryjnego mordercę pokazano w "Boston Legal", chociaż nie był on główną postacią i pojawił się w zaledwie paru odcinkach. Właśnie "Boston Legal" teraz oglądam, to serial o prawnikach, dobry. Ma "to coś" co sprawiło że po obejrzeniu pierwszego odcinka natychmiast chciałem obczaić drugi, a przy takim "Dexterze" zmuszałem się, bo chciałem zobaczyć o co ten cały szum, okazało się że nic wielkiego.

Oprócz tego oglądam "Supernatural" i House`a. Tylko że czekam aż będą nowe odcinki, a do tego czasu, łoję "Boston Legal".

Mateksa
Jakby co to polecam "Czarną Żmiję" z Atkinsonem i Hugh Lauriem (dr House właśnie, tylko młody). Kapitalna komedia, jeden z moich ulubionych seriali.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-08-2008 10:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #53
Re: Które seriale oglądacie?
Dexter jest fenomenalny i tu nie ma o cym dyskutować. Ludzie, klimat, klimat i jeszcze raz KLIMAT!!! Jak mi ktoś znajdzie równie mocny serial(czyt. thriller albo horror), z tak zbudowanym klimatem to wstawię Ronaldo do awatara. Opticum, ten serial sie rozkręca gdzieś koło 6-7 odcinka, jak pewne rzeczy wychodzą na jaw. Pierwsze seria kopie dupsko, od 10 odcinka oglądałem z ryjem przy ziemi, a 40 minut leciało, ze nawet się nie wiedziało kiedy.

Nie znam, osoby która serial uznałaby za słaby, jednym podobał się mniej innym bardziej, ale każdy oglądał z zainteresowaniem. Pochłonąłem 2 sezony w tydzień. Charakterystyka postaci jest kapitalna, Dexter, Debra, Doakes czy (nie czytaj radzio, bo ta postać pojawia się później dopiero.) Rudy.

I pokażcie mi serial z tyloma przekleństwami. Ktoś powie, że żadna zaleta, ale to nie jest bajka dla dzieci, gdzie są same kurki wodne i cholery. Tak jak w Prisonie, niby akcja dzieje sie w więzieniu, a skurwysyn to było wszystko co można było usłyszeć. Radzio jak ja ci zazdroszczę :cry: 15 godzin z Dexterem :oops: Drugi sezon co prawda słabszy, ale i tak na wysokim poziomie!

pan_opticum napisał(a):Jakby co to polecam "Czarną Żmiję" z Atkinsonem i Hugh Lauriem (dr House właśnie, tylko młody). Kapitalna komedia, jeden z moich ulubionych seriali.

Widziałem kilka odcinków. Potwierdzam serial przedni, angielski humor i Atkinson.

Ale wymyślilem coś lepszego, wstyd sie przyznać ale nie oglądałem jeszcze Twin Peaks :oops: . Ściagam Pilota na razie i już się nie mogę doczekać godzin poświęconych na rozkminaniu o co do cholery chodzi Lynchowi. Kocham tego reżysera, jak serial będzie taki jak Mulholland czy Zagubiona Autostrada to już się boje Wink

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
21-08-2008 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Które seriale oglądacie?
Dexter jest nielicznym przykładem, gdzie drugi sezon jest lepszy od pierwszego. A trzeci od drugiego. Big Grin

Polecam Ci mój drogi matekso Weeds (czarna komedia, znakomici aktorzy, mocne teksty). Ostatnio również oglądałem Chucka. Nowy serial, dopiero co się pierwszy sezon zakończył. Interesujący nawet o bystrzaku, który pojął wszystkie sekrety i tajemnice rządowe Stanów Zjednoczonych i nie tylko. Przyjemnie się ogląda. Jakieś pół roku temu skończyłem oglądać wszystkie pięć sezonów Nip/Tuck, bardziej znanego jako Bez skazy, który swoimi czasy leciał na TVNie. Dosyć ciekawy serial o dwóch przyjaciołach, którzy specjalizują się w chirurgii plastycznej. Różne perypetie seksualne, religijne, patologiczne, życiowe, estetyczne.
21-08-2008 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #55
Re: Które seriale oglądacie?
:* No nareszcie jest trochę pozycji, którymi się warto zainteresować. Choć na pierwszy ogień idzie Twin Peaks, a potem chyba 'Weeds', bo jak czarna komedia to nic ino oglądać. Takim czymś to nie pogardzę.

E:Jeszcze dwa party i będzie Pilot TP. Już sie nie mogę doczekać wieczora.

Another edit: A Soprano ktoś oglądał? Jak dla mnie niezłe.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
21-08-2008 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olcia937 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #56
Re: Które seriale oglądacie?
Lost, DR House, 4400, Na wysokej fali, Szkoła złamanych serc". I polskie telenowele. Big Grin
21-08-2008 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Które seriale oglądacie?
Do tych co poprzednio wymieniłem (Rome, Dexter) dołożyłem ostatnio:

-Band of Brothers, aż się zdziwiłem, że coś takiego mnie ominęło, pozycja obowiązkowa. Co prawda 10 odcinków ale to najlepszy serial jaki do tej pory widziałem.

-Deadwood, dziki zachód te klimaty, serial "wysokobudżetowy" , co aktor to znana twarz, każdy szczegół dopracowany....dużo przekleństw Big Grin

Czekam na Lost, PB po dobrym pierwszym sezonie, poleciał na ryj.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
21-08-2008 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #58
Re: Które seriale oglądacie?
Z uwagi na to, że cierpię na chroniczny brak czasu seriali prawie w ogóle nie oglądam. Pisze prawie, bo kiedyś przez przypadek na TVN-ie obejrzałem Supernatural i jakoś staram się śledzić losy braci. Czemu? Mroczny, niepowtarzalny klimat, humor, rockowe kawałki, ciekawy scenariusz plus zajebista bryka i fajne żeńskie buźki od czasu do czasu Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
21-08-2008 23:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #59
Re: Które seriale oglądacie?
Ja ogólnie też oglądam mało filmów, a seriali jeszcze mniej. W roku szkolnym jak mi się nudziło wieczorem, to lukałem na Na Wspólnej. A tak to oglądam tylko Prison Breaka. Pierwszy sezon genialny, drugie gorsze - ciekaw jestem czwartego, bo trzeci się zakończył na 13 odcinkach :|

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
22-08-2008 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #60
Re: Które seriale oglądacie?
Ja tam rzadko kiedy oglądam TV ale jestem wielkim fanem Lostów ;] Oprócz nich wciągnął mnie prison i to chyba by było na tyle.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
22-08-2008 09:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości