Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
[Obrazek: wolfs.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1zn0jye.png]

VfL Wolfsburg vs Manchester United
UEFA Champions League
08.12.2009; 20:45
Volkswagen-Arena, Wolfsburg


Ósmego grudnia rozegrana zostanie 6. kolejka Ligi Mistrzów. W Wolfsburgu zmierzą się dwie najlepsze drużyny z grupy B - miejscowy VfL oraz zeszłoroczny finalista Manchester United. W drugim meczu grupowym Besiktas podejmie u siebie CSKA Moskwa.

Nasi wtorkowi przeciwnicy mają do nas trzy punkty straty, podobnie jak CSKA. O drugim miejscu dla Niemców zadecydował bilans bezpośredni (3:1 w Wolfsburgu i 1:2 w Moskwie). Mistrz Niemiec zanotował jak dotąd 2 zwycięstwa, remis oraz 2 porażki.

Do największych gwiazd Vfl należą dwaj Bośniacy, Edin Dzeko którym w ostatnim okienku transferowym interesował się AC Milan, Zvjezdan Misimović który jest "mózgiem drużyny" oraz Brazylijczyk, Grafite - król strzelców i najlepszy piłkarz Bundesligi w poprzednim sezonie.

W pierwszym spotkaniu na Old Trafford padł wynik 2:1 dla United, dzięki golom Ryana Giggsa i Michaela Carricka. Jedyną bramkę dla Wilków zdobył wspomniany już Edin Dzeko.

Na trzy dni przed tym meczem Manchester United zagra wyjazdowe spotkanie z West Hamem w ramach rozgrywek Premier Leauge. Czy w związku z tym sir Alex Ferguson da kolejną szansę rezerwowym zawodnikom? Przekonamy się już w drugi wtorek grudnia.

Czy Manchester United zdobędzie kolejne trzy punkty?
Zapraszam do dyskusji na temat tego spotkania!


Ostatnie spotkanie:
Manchester United - VfL Wolfsburg 2:1 ; 30.09.2009 UEFA Champions League

Ciekawostka o rywalu:
Cytat:Klub VfL Wolfsburg posiada 29 sekcji sportowych.


Dane pomeczowe:


Składy:

VfL Wolfsburg: Benaglio - Riether, Ricardo Costa, Barzagli, Schafer - Josué, Hasebe (Ziani 72'), Gentner, Misimovic - Grafite (Dejagah 72'), Dzeko

Manchester United: Kuszczak - Park, Fletcher, Carrick, Evra - Nani (Valencia 73'), Anderson, Scholes, Gibson - Welbeck (Obertan 73'), Owen

Ławki rezerwowych:

VfL Wolfsburg: Lenz, Simunek, Johnson, Madlung, Pekarik

Manchester United: Foster, Eikrem, James, Gill, Stewart

Gole:
Dzeko 55' - Owen 44', 83', 91'

Kartki: ---

Sędzia: Bjorn Kuipers

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
28-11-2009 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: CL: VfL Wolfsburg vs Manchester United (08.12.2009; 20:45)
Na chwile obecną nasza sytuacja kadrowa nie wygląda najlepiej... Mamy tylko dwóch obrońców, którzy na dzień dzisiejszy są w stanie grać. Z tymże, niepewny jeszcze jest Nemanja, który był/jest chory....

Kuszczak
Fletcher - Vidic - Carrick - Evra


Jeśli żaden z obrońców nie wyzdrowieje do wtorku, a nie zanosi się na to by ktoś miał wyzdrowieć to tak będzie wyglądać nasza obrona w tym meczu.



Mój Blog: Pod presją czasu
06-12-2009 11:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #3
Re: CL: VfL Wolfsburg vs Manchester United (08.12.2009; 20:45)
Jak tak zagramy, to nie powinno być najgorzej. Niech się reszta na ligę kuruje, bo jak dla mnie to zupełnie niepotrzebne by było wystawianie nie do końca wyleczonych zawodników do gry. Michael i Darren zagrali wczoraj dobrze w defensywie i tym razem nie powinni zawieść.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
06-12-2009 14:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #4
Re: CL: VfL Wolfsburg vs Manchester United (08.12.2009; 20:45)
Z tą obroną to naprawdę nizele jaja. Najbardziej prawdopodobny jest występ Nemanji, który, jak wiadomo, jest chory, a nie cierpi na jakiś uraz... Szkoda gadać. Dobrze, że ten mecz jest prawie o nic, bo nie było by za ciekawie, ale patrząc na to, jak spisali się, mimo że na tle słabego w ofensywie West Hamu, Carrick i Fletch, możemy być spokojni. Ładnie wszystko czyścili, byli opanowani, pewni w swoich interwencjach, wygrywali pojedynki jeden na jeden.

Gra jest o pierwsze miejsce, ale nie ma sensu wystawiać teoretycznie najsilniejszego składu. Ja bym to widział tak:

Kuszczak - A co, może Foster ? Nie ma tematu, nawet jeśli Edwin byłby w pełni zdrów, to Tomek powinien stanąć między słupkami - Rafael/Fletch - tak naprawdę nie wiemy, co dzieję się z da Silvą, jednak gdyby był gotowy, to ten mecz, byłby dobrym przetarciem dla niego przed spotkaniami ligowymi - Carrick, Vidić, Fabio - Nani [ :? :| ], Gibson, Anderson, Obertan - Welbeck, Owen.
06-12-2009 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #5
Re: CL: VfL Wolfsburg vs Manchester United (08.12.2009; 20:45)
Gdy przesuniemy Fletchera i Carricka do obrony cholernie ciężko jest mi zmontować linię środkową mając przed sobą sobotni/niedzielny mecz z AV.
Kwas dobre spostrzeżenie z Fabio, czas najwyższy czas aby odpoczął choć trochę Evra, gra mecz w mecz praktycznie w każdych rozgrywkach. Co za ostatnie dni - zdecydowanie najlepsze w jakże krótkiej karierze przeżywa Gibson, po ostatnich spotkaniach, to głowa mała. Aczkolwiek nie wystawiałbym go na Wolfsburg. Czas najwyższy postanowić coś z Nanim, liczę , że zagra na skrzydle i zaprezentuje się przede wszystkim dobrze, aby SAF bez wahania wystawił go na AV. W środku pola Giggs z Andersonem, w ataku Wazza i Berbatov.

Reasumując

Kuściak
Fletch- Carrick - Vida - Fabio
Obertan - Giggs - Ando - Nani
Berba - Wazza

Giggs ostatnio gra bardzo często, myślę, że odpocznie w weekend na rzecz Naniego. Tak by mniej więcej byto wyglądało Big Grin

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
06-12-2009 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: CL: VfL Wolfsburg vs Manchester United (08.12.2009; 20:45)
Dla mnie ten mecz szczególnie ważny nie jest, bo z grupy wyszliśmy, ale zawsze lepiej awansować z pierwszego miejsca. i z tego co mi wiadomo zagramy mocno eksperymentalnie więc młodzi będą chcieli się pokazać.

Myślę że zobaczymy mniej więcej taką formację:

Tomek
Fletch- Carrick - Vida(o ile zdowy)- De Leat/Evra
Nani/Valencia - Ando - Gibson - Obertan
Berba - Owen/Macheda

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
06-12-2009 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #7
Re: CL: VfL Wolfsburg vs Manchester United (08.12.2009; 20:45)
branka napisał(a):Myślę że zobaczymy mniej więcej taką formację:

Tomek
Fletch- Carrick - Vida(o ile zdowy)- De Leat/Evra
Nani/Valencia - Ando - Gibson - Obertan
Berba - Owen/Macheda

Popieram. Masakrycznie wygląda ta obrona :roll: W sumie Rooney mogłby zagrac, ostatnio duzo odpoczywał (jak na niego). Miło gdybyśmy byli na pierwszy miejscu, ale trzeba myśleć o meczu z AV, który jest 100razy ważniejszy.
UNITED!

LUHG
07-12-2009 00:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #8
Re: CL: VfL Wolfsburg vs Manchester United (08.12.2009; 20:45)
Za manutd.com

Ben Foster, Gabriel Obertan, Magnus Eikrem, Paul Scholes, Darron Gibson, Antonio Valencia, Oliver Gill, Michael Carrick, Matty James, Michael Owen, Darren Fletcher, Danny Welbeck, Ji-sung Park, Anderson, Patrice Evra, Cameron Stewart, Tomasz Kuszczak, Nani, Oliver Norwood.

Uaaaa :lol: Będzie się działo :lol:

Kuszczak/Foster - Fletcher, Carrick, Evra, Gill - Scholes, Gibson, Anderson - Welbeck, Owen, Park

Chociaż wcale bym się nie zdziwił gdyby w defensywie zagrał Matty James.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-12-2009 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #9
Re: CL: VfL Wolfsburg vs Manchester United (08.12.2009; 20:45)
Skład poleciał do Niemiec niezły. Big Grin .Ciekawe czy Nani sobie zagra biorąc pod uwagę jak okrojona ekipa ruszyła.Jeżeli znów cały przesiedzi na ławce to widocznie musi być na chwilę obecną w tragicznej formie bo nie umiem znalezć innego wytłumaczenia.
07-12-2009 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #10
Re: CL: VfL Wolfsburg vs Manchester United (08.12.2009; 20:45)
Jestem coraz bardziej przekonany o tym, że możemy solidnie beknąć za tak lajtowe potraktowanie dwóch ostatnich spotkań z CSKA i Besiktasem. :/ Teraz, nie mając zagwarantowanego pierwszego miejsca w grupie, jedziemy właściwie bez obrony, na mecz z zespołem który ciągle walczy o awans i nie będzie czekał aż łaskawie sklepiemy im dupska. Tym bardziej, że nasze rezerwy w LM nie radziły sobie za dobrze, grając na Old Trafford.

I zamiast Unirei czy innego Olympiakosu w 1/8 zafundujemy sobie w Marcu wycieczkę do Hiszpanii.
Tak wiem, jeśli chcemy wygrać ten puchar, to trzeba ogrywać wszystkich jak leci. Ale po co to sobie na siłę utrudniać, zważywszy na to jak ciężka zapowiada się w tym sezonie walka na krajowym podwórku.
07-12-2009 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #11
Re: CL: VfL Wolfsburg vs Manchester United (08.12.2009; 20:45)
Kadra bardzo okrojona, ale ciekawa. Ciekaw jestem co wykombinuje SAF na jutrzejszy mecz. Według mnie niemal pewne jest że zagramy 4-5-1. Nasza defensywa nie wygląda najlepiej, dlatego też zagramy 3 pomocnikami w środku.

Skład? Ciężko wytypować, no ale spróbujemy Smile

Kuszczak
Fletcher - Carrick - Gill/Gibson - Evra
Obertan - Anderson - Scholes - Gibson/James/Eikrem - Nani/Park
Welbeck/Owen


E: Przed chwila przeczytałem, że Gibson kiedyś grywał na pozycji stopera i możliwe jest, że to on jutro będzie partnerem Michaela.

E2: Scholes ostatnio dostał 5 żółtą kartkę w lidze i nie będzie mógł zagrać z Villa. Dlatego też, moim zdaniem jutro wyjdzie w pierwszym składzie, co patrząc na nasz skład będzie bardzo wskazane.



Mój Blog: Pod presją czasu
07-12-2009 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #12
Re: CL: VfL Wolfsburg vs Manchester United (08.12.2009; 20:45)
No to nieźle...Nie obejdzie się bez kilku debiutów w składzie. Ciekawy jestem zestawienia defensywy, ale chciałbym, żeby to wyglądało tak:

Kuszczak
Fletcher - Carrick - Gibson/Gill - Evra
Park - Ando - Scholes - Eikrem - Nani/Obertan
Welbeck


Znając życie SAF nas czymś zaskoczy w ustawianiu składu, ale jedno jest pewne, muszą zagrać pomocnicy, którzy dobrze wspomagają obronę, dlatego chciałbym Parka od pierwszych minut.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-12-2009 16:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #13
Re: CL: VfL Wolfsburg vs Manchester United (08.12.2009; 20:45)
Jako, że mecz rozgrywany jest w Niemczech, a skład (w szczególności obrona) jest w rozsypce to może być ciężko o te pierwsze miejsce w grupie. Dużo zależy od Wolfsburga, jak odpuści mecz i nie zagrają na maksa to o remis jestem spokojny, gorzej jak wyjdą sami podstawowi gracze i będą chcieli wygrać, żeby skończyć grupę na 1. miejscu.

Tomek
Fletcher-Carrick-Evra/Gill-Evra/Gill
Park-Anderson-Gibson-Nani
Welbeck-Owen

I oby (odpukać) nikt więcej nie doznał urazu, w sobotę mecz z Villą i szkoda by było gdyby strata do Chelsea znowu się zwiększyła. Poza tym tylko dwa zespoły w CL mają zapewnione 1. miejsca w swoich grupach, więc nawet wychodząc z 2. pozycji można trafić na teoretycznie niezbyt mocnego rywala. Wink
07-12-2009 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: CL: VfL Wolfsburg vs Manchester United (08.12.2009; 20:45)
Przecież Wolfsburg walczy o awans, będą grali na maksa.

Aha, myślałam o De Leat'cie na lewej obronie ale zapomniałam, że on nie jest zgłoszony do LM. No to pewnie zagra Evra...

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
07-12-2009 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #15
Re: CL: VfL Wolfsburg vs Manchester United (08.12.2009; 20:45)
Ten Olivier Gill, to się okazuje, że synem Davida Gilla jest Smile Tatuś załatwił czy faktycznie dobry?

Chciałbym dzisiaj zobaczyć kogoś z dwójki Eikrem, James. Tak ich chwalicie, to bym chętnie zobaczył, co oni tam umiom.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
08-12-2009 11:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości