Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009)
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009)
[Obrazek: b8kzes.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1zn0jye.png]

West Ham United vs Manchester United
Barclays Premier League
05.12.2009; 16:00
Upton Park, Londyn


Przed nami kolejne emocje związane ze starciami Czerwonych Diabłów. W ramach 15 kolejki Barclays Premier League na Upton Park West Ham podejmie Manchester United.

Nasi przeciwnicy zajmują siedemnaste miejsce w tabeli z dorobkiem czternastu punktów. Udało im się wygrać 3 spotkania, pięć zremisować, a pozostałe 6 przegrali. Najlepszym strzelcem w drużynie Młotów jest Carlton Cole, który ma na swoim koncie 6 strzelonych bramek. W ostatniej kolejce pokonali Burnley 5-3 mimo, że do 68. minuty prowadzili 5-0.

Będzie to 118. spotkanie obu drużyn w historii. Jak dotąd United wygrało 52 spotkania, a Młoty 41. W 24 meczach padł remis. Bilans bramkowy wynosi 213:156. Jeśli chodzi o spotkania ligowe to doszło do nich 108 razy (28 w Premiership). Diabły wygrały 48 meczów, 37 razy górą był West Ham. W 23 meczach padł remis. Bilans bramkowy wynosi 197:45. źródło: manusite.pl

Spotkania obu drużyn:
- w ostatnich pięciu wyjazdowych potyczkach z WHU, tylko dwa zakończyły się zwycięstwem United;

- West Ham w meczach Premier League z Manchesterem United stracił najwięcej punktów (65).

O wszystkim co związane z meczem, dyskutujemy w tym temacie.
Zapraszamy do dyskusji!


Ostatnie spotkanie:
West Ham United - Manchester United 0:1 ; 08.02.2009 Barclays Premier League

Ciekawostka o rywalu:
Cytat:W WHU karierę rozpoczynali tacy zawodnicy jak Frank Lampard czy Rio Ferdinand. Jest to również pierwszy europejski klub Carlosa Teveza.


Dane pomeczowe:


Składy:

West Ham: Green (72' Kurucz) - Spector, Gabbidon, Tomkins, Ilunga - Collison, Parker, Kováč (67' Dyer), Stanislas - Franco, Hines (Diamanti 46')

Manchester United: Kuszczak - Fletcher, Neville (Carrick 34'), Brown, Evra - Valencia, Anderson, Gibson (67' Berbatov), Scholes, Giggs - Rooney (72' Owen)

Ławki rezerwowych:

West Ham: da Costa, Faubert, Payne, Nouble

Manchester United: Foster, De Laet, Park, Nani

Gole:
Scholes 46', Gibson 61', Valencia 71', Rooney 72'

Kartki:
Scholes (Ż)

Sędzia:
Peter Walton

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
28-11-2009 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #2
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00)
Nie lubię tych wyjazdów na Boleyn Ground. Ostatnimi czasy nam na tym stadionie idzie bardzo ciężko. A Młoty powoli łapią formę, po bardzo słabym początku sezonu.
W pięciu ostatnich spotkaniach zdobyli 8 punktów, czyli o 2 więcej niż w pierwszych dziewięciu grach.
Stawiam wymęczone zwycięstwo jedną bramką.


Fan United od 1992 roku
28-11-2009 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #3
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00)
O ile się nie mylę, to pod wodzą Zoli jeszcze nie zdobyli punktu z zespołem z Big4, więc dobry prognostyk.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
28-11-2009 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jakobos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00)
No to tak na samym początku chciałbym powiedzieć , że poprzedni mecz Naszego Manchesteru był fenomenalny. Ale to już historia i powinniśmy się skupić na najbliższym rywalem. Jak wiemy Młoty w tym sezonie nie radzą sobie najlepiej , ale ich poprzedni mecz pokazał , że ich forma zwyżkuje ale w ofensywie bo jeśli chodzi o defensywę to jeszcze muszą sporo poprawić. Wyjazdy naszych zawodników na spotkanie z Londyńskimi Młotami nie zawsze należą do najłatwiejszych właśnie wręcz przeciwnie ostatnie spotkanie wygraliśmy różnicą jednej bramki, dlatego liczę na zwycięstwo chociaż nie zdziwię się jeśli będzie ono wymęczone.Jak się dowiedziałem na innych forach , kontuzji nabawił się kapitan zespołu Matthew Upson co poniekąd powinno nam pomóc odnieść zwycięstwo.
Co do składu to przewiduję następujący:
-Kuszczak- Myślę , że pokazał Fergusonowi kto powinien bronić w bramce Manchesteru.
-Neville-Vidić-Brown-Evra-
-Giggs-Carrick-Fletcher-Valencia-
-Rooney-Berbatov*/Owen
Co do Berbatova to nie jestem pewien czy nie leczy jakieś kontuzji , dlatego bądźcie wyrozumiali.
Uważam , że wygramy 1:0 a strzelcem będzie Rooney i liczę na następny świetny mecz Tomka.
GLORY GLORY MANCHESTER UNITED Big Grin
29-11-2009 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00)
Wiadomo kto wypada przez kontuzje? Czy Saar już wraca czy nie? Jak Evans i Rafael?

Mecz zapewne jak zwykle na Upton Park, będzie ciężki, ale wierze że go wygramy, wrócił Berba, Roo ostatnio strzelił hat-tricka, Valek, Ando i Fletch są w formie, Vidic też wreszcie zagrał super mecz. Jedyne co mnie martwi to lewe skrzydło, nie wiem kto zagra.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
02-12-2009 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #6
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00)
matys napisał(a):O ile się nie mylę, to pod wodzą Zoli jeszcze nie zdobyli punktu z zespołem z Big4, więc dobry prognostyk.
25/10-09 1. liga West Ham vs. Arsenal 2:2
02-12-2009 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00)
W sobotę przekonamy się, czy podtrzymamy dobrą formę z ostatnich bardzo udanych meczów. Ja osobiście dałbym szansę naniemu. Tą ostatnią. Zagrał ze Spurs, a więc czucia piłki po trochu nabrał, więc czemu nie pójść za ciosem i nie dać mu pograć z przeciętnym WHU? Na drugim skrzydle oczywiście Obertan. Ale nie mam zamiaru się rozwodzić nad składem. Bo to nei ma większego sensu. Mam tylko nadzieję, że nie damy odejść CFC na astronomiczną odlęgłość.

Saar napisał(a):Saar
Czemu tak piszesz? Van der Saar to co prawda trzyczłonowe nazwisko i takei w Polsce nie występują, ale to tak jakbyś zamiast Kowalski pisała 'ski'. Van der Saar to jedno nazwisko i nie wypada go ucinać. Gdyby jego nazwisko brzmiało Saar a 'van der' byłyby jakimiś zbędnymi słowami to na koszulce miałby 'Saar', a tak nie jest. Piszę o tym, bo z uporem maniaka robisz błąd w tym nazwisku. Kiedyś pamiętałem, czemu jest to 'van der', ale wypadło mi z pamięci. I czy zamiast Venegoor of Hesselink piszesz tylko Hesselink? Jeśli tak to kolejny błąd bo jego nazwiso powstało poprzez połączenie siędwóch rodów kiedyś tam dawniej...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
02-12-2009 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #8
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00)
maju napisał(a):Ja osobiście dałbym szansę naniemu. Tą ostatnią. Zagrał ze Spurs, a więc czucia piłki po trochu nabrał, więc czemu nie pójść za ciosem i nie dać mu pograć z przeciętnym WHU?
Gdzieś ty Naniego wczoraj widział?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
02-12-2009 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #9
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00)
Skrzydła United bez Valencii? Nie wyobrażam sobie.

VdS - Rafael, Vidic, Brown, Evra - Valencia, Carrick, Fletcher, Giggs - Berba, Roo

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-12-2009 17:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00)
maju - na takiej samej zasadzie piszę Roo, Berba, Valek itd.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
02-12-2009 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #11
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00)
Ale i tak robisz błąd, bo nie pisze się Saar tylko Sar Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-12-2009 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00)
Aha no fakt, nie wiem czemu pisze Saar zawsze, chyba mi się wciskają 2 'a' tak mechanicznie i jakoś nie zwróciłam uwagi na to nigdy Wink

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
02-12-2009 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #13
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00)
Bramka: VdS
Obrona: Rafael Vidic Brown Evra
Pomoc: Valencia Anderson Fletcher Giggs
Atak: Berbatov Rooney

Niewygodny dla nas teren, ale nic nie bedzie nas tlumaczyc jesli nie wywieziemy stamtad 3pkt.
UNITED!

LUHG
02-12-2009 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #14
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00)
Jestem ciekaw, jakie ustawienie zaserwuje nam Ferguson. Ciężki teren, więc podejrzewam, że wyjdziemy z piątką w pomocy. A więc, aż 3 ludzi w środku, i chciałbym, aby wśród nich znalazł się Giggs. Ostatnio tylko skrzydło, skrzydło i skrzydło, co mu nie za bardzo wychodzi. I nie zmienię zdania, tylko dlatego, że dobrze się spisał w drugich 45 z Portsmouth. Centrum pomocy to jego miejsce, nawet zaliczył asystę w ubiegłą sobotę, wbiegając ze środka pola do przodu Smile

Giggs, Fletcher, Carrick. Takie coś by mi pasowało. Na skrzydłach Valencia i... Kto ?
maju napisał(a):Na drugim skrzydle oczywiście Obertan.
Nie chce go w podstawie na Młoty, i myślę, że sir Alex myśli podobnie. Z tego co tu czytam, jest troszkę nerwowości w jego grze, także zbyt dużym ryzykiem wydaje się wystawianie Francuza na taki mecz. Choć jeśli popatrzymy na drugą stronę medalu, to występy od początku mogą mu tylko pomóc... Ale... nie. Wolałbym tam Naniego. Ile on już spotkań z rzędu przesiedział na ławie, bądź trybunach ? Trochę za dużo. Tak więc, niech wreszcie do cholery dostanie tą szansę. No chyba, że nasz coach pamięta to, co Portugalczyk powiedział o nim, używając nieprzychylnych określeń w jego kierunku, wtedy sprawa wygląda inaczej. Jest skreślony i wypierdziela z klubu.

Jeden napastnik - Rooney.

Gaz raczej nie da rady wystąpić 4 raz z rzędu, ale mimo wszystko wolałbym zobaczyć jego na boisku, niż Rafaela. Lecz po tym, kto grał na prawej flance z Kogutami, łatwo wywnioskować, na kogo postawi SAF od pierwszych minut.

A Rafael w lidze zagrał tylko z Evertonem, prawda ?

VDS - Neville/Rafael, Brown, Vidić, Evra.


4-4-2
VDS - Neville/Rafael, Brown, Vidić, Evra - Valencia, Fletcher, Giggs, Nani - Rooney, Berbatov.
03-12-2009 00:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #15
Re: PL: West Ham United vs Manchester United (05.12.2009; 16:00)
A ja skłaniałbym się bardziej ku 4-4-2. Obrona West Hamu do najsolidniejszych nie należy, w ostatnich 5 meczach tracili przynajmniej 2 bramki i warto by było to wykorzystać do poprawy bilansu bramkowego Wink

Obrona United będzie musiała uważać na Cole'a, który strzelił w tych rozgrywkach już 7 bramek, choć Franco też nie można zlekceważyć.

michal85 napisał(a):VdS - Rafael, Vidic, Brown, Evra - Valencia, Carrick, Fletcher, Giggs - Berba, Roo

Podpisuję się pod tym Wink
03-12-2009 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości