Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Fulham 3-0 Manchester United (19.12.2009)
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
PL: Fulham 3-0 Manchester United (19.12.2009)
[Obrazek: wlapv.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1zn0jye.png]

Fulham vs Manchester United
Barclays Premier League
19.12.2009; 16:00
Craven Cottage, Londyn


Przed nami kolejne emocje związane ze starciami Czerwonych Diabłów. Już trzy dni po meczu z Wolverhampton, w ramach 18 kolejki Barclays Premier League na Craven Cottage miejscowe Fulham podejmie drużynę Mistrza Anglii - Manchester United.

Nasi przeciwnicy zajmują dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Udało im się wygrać sześć spotkań, pięć zremisowali oraz pięć przegrali. Najlepszym strzelcem w drużynie The Whites jest Clint Dempsey, który ma na swoim koncie 6 strzelonych bramek.

Barwy Fulham reprezentuje dwóch byłych zawodników United: norweski napastnik Erik Nevland, który w latach 1998-2000 jeden raz wystąpił w diabelskim trykocie oraz angielski pomocnik Jonathan Greening, który z kolei rozegrał 14 meczów od 1998 do 2001 roku. Do 2005 w Fulham grał holenderski bramkarz United, Edwin van der Sar.

Będzie to 71. spotkanie obu ekip w historii. 40 razy górą były Diabły, 13 meczów wygrali "Wieśniacy", a 17 razy padł remis. Bilans bramkowy wynosi 133:79. Jeśli chodzi o spotkania ligowe to doszło do nich 58 razy. W 34 meczach górą byli United, Fulham wygrało 11-krotnie, a 13 razy padł remis. Bilans bramkowy wynosi 114:65. źródło: manusite.pl

Bilans bezpośrednich spotkań
Ogółem: 40 zwycięstw United, 13 zwycięstw Fulham, 17 remisów
Ligowe: 34 zwycięstwa United, 11 zwycięstw Fulham, 13 remisów
Premiership: 11 zwycięstw United, 2 zwycięstwa Fulham, 3 remisy

Spotkania obu drużyn:
- w ostatnim spotkaniu Czerwone Diabły uległy Fulham 0:2;

- nie wliczając dwóch ligowych meczów (październik 2003 i marzec 2009) "Wieśniaki" nie wygrały z Manchesterem United w żadnych rozgrywkach od 1965 roku;

- w ubiegłym sezonie 2 spotkania ligowe z Fulham rozegraliśmy w lutym i w marcu, gdyż mecz 3. kolejki został przełożony.

O wszystkim co związane z meczem, dyskutujemy w tym temacie.
Zapraszamy do dyskusji!


Ostatnie spotkanie:
Fulham - Manchester United 2:0 ; 21.03.2009 Barclays Premier League

Ciekawostka o rywalu:
Cytat:Prezesem "The Cottagers" jest egipski biznesmen Mohamed Al-Fayed. Był on ojcem Dodiego Al-Fayeda, ostatniego kochanka księżnej Diany. Dodi zginął z nią w wypadku samochodowym.


Dane pomeczowe:


Składy:

Fulham: Schwarzer - Konchesky, Pantsil, Hangeland, Baird - Hughes, Gera, Murphy (Dikgacoi 80'), Dempsey, Duff (Greening 76') - Zamora (Nevland 90')

Manchester United: Kuszczak - Fletcher, De Laet (Fabio 58'), Carrick, Evra - Valencia, Gibson (Berbatow 57'), Scholes, Anderson - Rooney, Owen (Welbeck 72')

Ławki rezerwowych:

Fulham: Zuberbuhler, Smalling, Riise, Etuhu

Manchester United: Foster, Park, Tosic, Obertan

Gole: Murphy 22', Zamora 46', Duff 75'

Kartki: Scholes (Ż)

Sędzia: Howard Webb

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
15-12-2009 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00)
Spotkanie może okazać się niełatwe. Mam nadzieję, że zagramy lepsza piłkę niż w ostatnich dwóch meczach. Przeciwnik prezentuje się dość solidnie w tym sezonie, a będzie to mecz na wyjeździe.
Berbatov musi sie trochę obudzić albo niech nie zaczyna spotkania. W meczach wyjazdowych sprawdza się ustawienie 4-5-1. Chętnie zobaczę Obertana(chyba, że Giggs wyzdrowieje, choć on może grać w środku...), Fletcha i Andersona i jakąś w miarę spójną obronę, bo Fulham może nas atakować. A bramce zobaczymy Tomka(możecie polegać na tej informacji).
Obyśmy zdobyli 3 punkty, nawet jeżeli ma być wymęczone 1:0!

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
16-12-2009 00:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00)
Mam nadzieję, że w końcu uda nam się sklecić obronę złożoną z czterech obrońców. W środku pola bezwględnie musi zagrać Fletcher z Carrickiem. Inna kombinacja IMO nie wchodzi w grę, chyba że zaczniemy kombinować z 433, ale i w tym ustawieniu wolałbym aby ta dwójka stanowiła o sile drugiej linii.

Będzie trudno, wczorajszy występ nie napawa optymizmem, ale na kolejna wpadkę nie możemy już sobie pozwolić.

Kuszczak(VdS?) - Rafael, Brown, Vidić, Evra - Valencia, Carrick, FLetcher, Giggs - Rooney, Berbatov

ps okazuje się, że Wes wypadł n a kilka tygodni, a jeszcze niewiadomo co z Vidicem. Ja jebu :x De Laet na środku obrony nie jest pewny, wolałbym już Corryego Evansa.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
16-12-2009 10:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #4
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00)
michal85 napisał(a):ps okazuje się, że Wes wypadł n a kilka tygodni, a jeszcze niewiadomo co z Vidicem. Ja jebu :x De Laet na środku obrony nie jest pewny, wolałbym już Corryego Evansa.
albo mi się wydaje, albo gdzieś czytałem, że na środku - w przypadku braku Vidicia i Wesa - zagra De Laet, bo to podobno jego nominalna pozycja. generalnie to chłopak grał w tym sezonie już na każdej opcji w obronie: jeśli dobrze pamiętam, w CC wszedł za Fabio (po czerwonej kartce) na lewą flankę, wczoraj wyszedł na prawej stronie, a po zmianie Vidicia przesunął się na środek. niewykluczone, że w sobotę na środku zobaczymy Carricka i właśnie młodego Belga. Jeśli tak będzie to nie zdziwię się, jak wyjdziemy:

Kuszczak - Fletcher - De Laet - Carrick - Evra - Valencia - Anderson - Gibson - Giggs - Park - Rooney

Osobiście jednak chciałbym ponownie zobaczyć 4-4-2, bo to jest ten moment, gdzie na remisy (nie mówiąc o porażkach) nie możemy sobie pozwolić. Sugerowałbym coś takiego:

Kuszczak (chyba, że VDS będzie zdrów, to wtedy Holender powinien zaczynać mecz)
Fletcher - De Laet - Carrick - Evra
Valencia - Anderson - Giggs - Park
Rooney - Owen

W sumie to jest wersja pesymistyczna tj. uwzględniająca brak Wesa i Vidicia, a tutaj to może być różnie. Przed sobotnim spotkaniem z AV, Ferguson też mówił, że Brown wypada na kilka tygodni a jednak zobaczyliśmy go w wyjściowej 11. Jeśli jednak, któryś z nich by się wykurował, to Fletcher idzie do pomocy obok Andersona, Giggs (który też jest w sumie niepewny) na lewą a Park na ławkę.
W pomocy pole manewru zostaje mocno ograniczone przez kontuzje obrońców: Carrick, który jest ostatnio w bardzo dobrej formie, musi z konieczności grać na środku defensywy. Obertan udowodnił wczoraj, że gra od pierwszych minut to nie jest obecnie jego przeznaczenie, więc na lewej stronie mamy jedynie Parka i Giggsa (Nani chyba przepadł definitywnie). Scholes pewnie nie zagra ze względu na kondycję, podobnie jak Gibson, któremu należy się odpoczynek (chociaż jeśli będzie gotowy, chciałbym go zobaczyć w wyjściowej 11).
W ataku dałbym odpocząć Berbatovowi, bo wczoraj wyraźnie się męczył (szczególnie pod koniec, kiedy po faulu na nim, upadł dość sugestywnie, dając upust swojemu zmęczeniu). Pozostaje więc Rooney i Owen.

Każde zwycięstwo będzie dobre. 1-0, 2-1, 3-2: mało mnie to obchodzi. Obecnie liczą się tylko 3 punkty. Mając na uwadze mecz w ostatnim sezonie, musimy się przygotować na ciężką przeprawę. Dodatkowo, Chelsea w tym samym momencie, będzie przed wyjazdowymi meczami z Birmingham i West Ham United, gdzie również może stracić punkty (szczególnie biorąc pod uwagę ostatnią formę ekipy Birmingham). Pozostaje tylko czekać i nasłuchiwać newsów dotyczących kontuzjowanych graczy...
16-12-2009 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #5
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00)
De Laet po przyjściu do nas grywał na środku w rezerwach i notował kompromitujące występy. Babol za babolem. Odnalazł się na bokach obrony i jeśli miałby grać dla pierwszego zespołu to tylko tam. Chociaż nawiasem mówiąc jestem trochę zawiedziony tym, co pokazują młodzi boczni obrońcy w tym sezonie. Może czas reaktywować Danny'ego Simpsona?

W każdym razie wolę z pewnością na prawej nawet Parka niż Fletchera, który musi zagrać w takim spotkaniu jak ten w sobotę.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
16-12-2009 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #6
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00)
michal85 napisał(a):De Laet po przyjściu do nas grywał na środku w rezerwach i notował kompromitujące występy. Babol za babolem. Odnalazł się na bokach obrony i jeśli miałby grać dla pierwszego zespołu to tylko tam. Chociaż nawiasem mówiąc jestem trochę zawiedziony tym, co pokazują młodzi boczni obrońcy w tym sezonie. Może czas reaktywować Danny'ego Simpsona?
nie widziałem tych spotkań w rezerwach, ale wczoraj po zmianie Vidica radził sobie całkiem dobrze.
pozostaje czekać do soboty, bo obecnie to wróżenie z fusów.
a młodzi, boczni obrońcy niewiele w tym sezonie pokazują, bo praktycznie cały czas są kontuzjowani, albo SAF woli wystawić na boku doświadczonego pomocnika (Fletcher).
myślę, jednak, że nie jest tak źle - Rafael jak wychodził, grał na poziomie (szczególnie jego gra kombinacyjna z Valencią zasługiwała na pochwałę - gorzej było w defensywie), a wczoraj z dobrej strony pokazał się młody De Laet. o lewej stronie nie ma co mówić, bo to sfera niepodzielnej dominacji Evry, który w tym sezonie wymaita jak nigdy.
niestety, kontuzje nie pozwalają obecnie na więcej - Simpsona chyba nie da się reaktywować, przynajmniej z tego, co ostatnio czytałem na serwisach internetowych. pozostaje mieć nadzieję, że plaga kontuzji będzie miała niedługo swój koniec.
16-12-2009 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #7
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00)
Szykuje nam się w sobotę ciężkie spotkanie. Nic nie znalazłem nt. Vidica i jego ewentualnego urazu, co jest pocieszające (physioroom.com nic o jego urazie nie wspomina). Po zwycięstwie nad Wolves pora na kolejne zwycięstwo.

Chelsea pewnie dziś wygra u siebie z Portsmouth, więc strata 3 punktów pozostanie. Rok temu wyjazd do Londynu na mecz z Fulham do udanych nie należał, choć jak w pierwszym poście wspomniał Paolo Fulham ostatnimi czasy rzadko wygrywało z United. Jednak patrząc na wczorajszą grę United w spotkaniu z Wolverhampton to 3 punkty nie wydają się być takie oczywiste. Jeśli faktycznie Vidicowi nic nie jest to sytuacja w defensywie nie wydaje się być taka zła, bardziej martwi mnie atak, bo dwa ostatnie spotkania jakoś mnie nie przekonały. Większość graczy odpowiedzialnych za ofensywę sprawiało wrażenie, jakby zgubili gdzieś formę. Miejmy nadzieję, że w sobotę będzie inaczej.

Kuszczak
De Laet-Carrick-Vidic-Evra
Valencia-Fletcher-Scholes/Anderson-Giggs
Rooney-Owen

A co jeśli Vidic nie będzie zdolny do gry? Pole manewru jest nieduże, od biedy chyba z Carrickiem powinien zagrać Fletcher, tak jak z Wolfsburgiem. Berbatov na ławkę, wczoraj zagrał co najwyżej przeciętnie i wolałbym zobaczyć Owena, choć Rooney też nie rozegrał wspaniałych zawodów, ale Bułgar wydawał mi się gorszy.
16-12-2009 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #8
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00)
Będzie ciężko, jednak mam nadzieję, że damy rady. Jak tak dalej pójdzie to w tym sezonie już nie zagramy 4 nominalnymi obrońcami. Co się jeden wyleczy to kontuzji doznaje inny i tak w kółko...
Vidic raczej z Fulham nie zagra, Brown, Evans, O'Shea, Rio i Gary na pewno nie zagrają. Wczoraj na ławce zasiadł Fabio, także mam nadzieję, że to on zacznie w sobotę na prawej stronie obrony. Fletchera potrzebujemy w środku.
Według mnie zagramy 4-5-1

Kuszczak
Fabio/De Laet - Vidic/De Laet - Carrick - Evra
Valencia - Anderson - Fletcher - Giggs - Obertan
Rooney


Mimo wszystko mam nadzieję, że Nemanja da radę zagrać w sobotę, bo inaczej może być nieciekawie. Jako, że obrona wygląda jak wygląda, a w dodatku gramy na wyjeździe spodziewam się trójki zawodników w środku. Scholes pewnie nie zagra, Gibson niech zasiądzie na ławce. Na skrzydle oczywiście Valencia i? No właśnie... Park w obecnej formie nie chce widzieć w pierwszym składzie, Nani jest na wylocie (chyba), więc pozostaje tylko Obertan. Wprawdzie wczoraj nie zaprezentował się jakoś wyśmienicie, jednak moim zdaniem lepiej wystawić młodego Francuza niż Ji-Sunga... W ataku Rooney.

Mimo wszystko jednak wolałbym klasyczne ustawienie, czyli 4-4-2

Kuszczak
Fabio/De Laet - Vidic/De Laet - Carrick - Evra
Valencia - Fletcher - Anderson - Giggs
Rooney - Berbatov


Wprawdzie Dymitar wczoraj nie zachwycił, jednak ja się nie dziwie, że zagrał tak, a nie inaczej. Przecież ostatnimi czasy to on praktycznie w ogóle nie grał z powodu kontuzji. Gdy już doszedł do pełni sprawności to wchodzi tylko na końcówki... Ewentualnie w jego miejsce Owen.

Obawiam się trudnego spotkania, także jednobramkowe zwycięstwo mnie zadowoli.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-12-2009 18:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #9
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00)
ryszard napisał(a):Rafael jak wychodził, grał na poziomie (szczególnie jego gra kombinacyjna z Valencią zasługiwała na pochwałę - gorzej było w defensywie)
Wydaje mi się, że o grze kombinacyjnej Rafaela z Valencią nie możemy za wiele powiedzieć, bo razem na boisku spędzili tylko 63 minuty.

Foster26 napisał(a):Wprawdzie Dymitar wczoraj nie zachwycił, jednak ja się nie dziwie, że zagrał tak, a nie inaczej. Przecież ostatnimi czasy to on praktycznie w ogóle nie grał z powodu kontuzji.
Podobnie ma się sytuacja z Parkiem. Koreańczyk wprawdzie bywał na boisku trochę dłużej, ale w lidze od początku wystąpił tylko raz - z Villą. Wcześniej zaczynał mecze, ale w Champions League, gdzie waga tych spotkań nie była tak duża, jak w lidze, i to na dodatek raz nie grając na swojej pozycji. Ji - Sung potrzebuje gry aby dojść do formy i jeśli Nani nie zagra, to na pierwszy front posłałbym naszego Azjatę. Podobnie jak Berbe. Bez regularnej gry nigdy nie dojdą do przyzwoitej dyspozycji.

Nie przywiązywałbym zbyt wielkiej wagi do ostatniego spotkania na Craven Cottage. Pamiętajmy, że sytuacja była wtedy troszkę nerwowa, zwłaszcza, że wcześniej wysoko przegraliśmy z looserpoolem. Teraz wszystko wygląda mniej "dramatycznie", aczkolwiek formą nie błyszczymy. Mam tutaj na myśli dwa ostatnie spotkania.

Skład ciężko typować, i tym razem wstrzymam się od tego.
16-12-2009 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #10
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00)
Pozornie spotkanie łatwe, lecz w gruncie rzeczy może okazać się inaczej. Problemów w obronie ciąg dalszy... Jednak moim skromnym zdaniem ta formacja akurat ostatnio spisuje się przyzwoicie. Tylko, aby ona mogła prezentować się tak jak prezentuje musimy przesuwać do niej zawodników z pomocy i potem w tej formacji widać braki.

A tak widzę nasz skład:

Kuszczak/VDS - Rafael, De Laet, Carrick, Evra - Valencia, Anderson, Fletcher, Obertan/Giggs - Berbatow, Rooney

W obronie większego wyboru nie ma. W pomocy - na środku chyba obecnie nasz najlepszy duet na skrzydłach Valencia i... ja bym chciał Obertana, ale znając życie zobaczymy Ryana. W ataku trzeba tak wyjść, jeśli mamy mieć z Berby pożytek, to tak jak pisali poprzednicy trzeba pozwolić mu wejść w rytm meczowy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-12-2009 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #11
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00)
Wszystko zależy od tego czy zagra Vidić.

zagra

Kuszczak
De Laet - Carrick - Vidic - Evra
Valencia - Fletcher - Anderson - Giggs
Rooney - Berbatov

nie zagra

Kuszczak
Fletcher - De Laet - Carrick - Evra
Valencia - Anderson - Giggs - Gibson - Park
Rooney

Spacerek to nie będzie, ale liczę spokojnie na 2:0.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
18-12-2009 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #12
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00)
Cytat:Pozornie spotkanie łatwe, lecz w gruncie rzeczy może okazać się inaczej.
Nie rozumiem. Przegraliśmy tam w ubiegłym sezonie, Fulham od dobrych kilkunastu miesięcy to drużyna, która jest bardzo dobrze zorganizowana i trudno się z nimi wygrywa.

Cytat:ja bym chciał Obertana, ale znając życie zobaczymy Ryana.
A Giggs to jakieś zuoooooo ? Wink Obertan dostał szansę z Wolves i w moim mniemaniu jej nie wykorzystał. Giggs jest znacznie bardziej efektywny.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
18-12-2009 13:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #13
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00)
michal85 napisał(a):Obertan dostał szansę z Wolves i w moim mniemaniu jej nie wykorzystał. Giggs jest znacznie bardziej efektywny.
zgadzam się.
szczególnie daje radę w spotkaniach ze słabszymi/średnimi rywalami. jeśli wszystko będzie szło po naszej myśli tj. 2-0 i kontrola meczu, można wpuścić Obertana na ostatnie 20 minut.

trzeba to po prostu wygrać i znów umieścić pod presją Chelsea, która gra swój mecz w niedzielę.

aha, i po ostatniej kolejce znów wróciliśmy na 1 miejsce pod względem najskuteczniejszej obrony w lidze Wink tyle samo straconych bramek ma tylko Chelsea i Aston Villa.
18-12-2009 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #14
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00)
michal85 napisał(a):
Cytat:ja bym chciał Obertana, ale znając życie zobaczymy Ryana.
A Giggs to jakieś zuoooooo ? Wink Obertan dostał szansę z Wolves i w moim mniemaniu jej nie wykorzystał. Giggs jest znacznie bardziej efektywny.

No oczywiście, że nie Wink Jednak Ryanowi ostatnio zdarzało się być kompletnie bezproduktywnym przez dłuższe części meczu, a Obertan... kto wie, może akurat tym razem zachwycić wszystko, lecz z drugiej strony może rozczarować. Sam już nie wiem, na kogo postawić. To może dla odmiany Nani :lol:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-12-2009 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #15
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00)
Nani nie zagra przez najbliższe dwa tygodnie, bo w meczu z Wolfsburgiem odniósł kontuzje łydki. Wink

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-12-2009 21:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości