Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-1 Leeds United (03.01.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
FA: Manchester United 0-1 Leeds United (03.01.2010)
[Obrazek: 1zn0jye.png] [Obrazek: m9rm0p.png] [Obrazek: 5xvbr8.png]



Manchester United vs Leeds United
FA Cup
03.01.2010; 14:00
Old Trafford, Manchester


Pierwszym rywalem Manchesteru United w roku 2010 będzie Leeds United. Mecz odbędzie się 3 stycznia na Old Trafford w ramach III rundy Pucharu Anglii, FA CUP.

Dla Czerwonych Diabłów będzie to pierwszy mecz w tym pucharze, w tym sezonie. Dla the Peacocks będzie to już drugie spotkanie, gdyż w tym pucharze rywalizację rozpoczęli od II rundy, w której pokonali Kettering. By odprawić z kwitkiem V-ligowych amatorów Pawie potrzebowały aż 210 minut i dogrywki.

Czy będziemy świadkami emocjonującego widowiska jak za dawnych lat? Czy Ferguson da szanse paru młodym zawodnikom?
O tym i o wszystkim co związane z tym meczem dyskutujemy w tym temacie.
Zapraszam do dyskusji.




Dane pomeczowe:


Składy:

Manchester United: Kuszczak - Neville, Evans, Brown, Fabio - Obertan (Giggs 58'), Gibson, Anderson (Owen 69'), Welbeck (Valencia 58') - Berbatov, Rooney

Leeds United : Ankergren - Crowe, Naylor, Kisnorbo, Hughes (White 90') - Howson (Snodgrass 76'), Kilkenny, Doyle, Johnson - Beckford, Becchio (Michalik 86')

Ławki rezerwowych:

Manchester: Amos, Rafael, Carrick, Tosić

Leeds: Martin, Prutton, Grella, Capaldi

Gole:
Beckford 19'

Kartki:
Brown (Ż), Gibson (Ż) - Naylor (Ż), Johnson (Ż)

Sędzia: Chris Foy



Mój Blog: Pod presją czasu
20-12-2009 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: FA: Manchester United - Leeds United (03.01.2010; 14:00)
W obecnych czasach Leeds to niezbyt wymagający przeciwnik, także wydaje mi się, że w tym meczu SAF da zagrać kilku młodym zawodnikom. Szkoda, że w tym meczu nie będzie mógł zagrać Diouf...

Kuszczak/Foster
Rafael - Vidic/Brown - Evans - Fabio
Obertan - Anderson - Gibson - Tosić/Park
Owen - Welbeck


Tak bym to widział.
W bramce być może zobaczymy Fostera, gdyż obecnie nr 1 jest Tomek, a jak wiemy SAF często w pucharach daję pograć rezerwowym bramkarzom.
W obronie chciałbym ujrzeć braci da Silva. Na ten mecz gotowy ma być już Evans, a do pary z nim ktoś z dwójki Wes/Nemanja.
Na skrzydłach Obertan i chciałbym by szanse otrzymał Tosić. W środku Anderson i Gibson. Takie mecz są odpowiednie dla nich.
W ataku Owen i Welbeck.

Wydaje mi się, że bez problemu powinniśmy ich pyknąć, nawet rezerwowym składem. To już nie to samo Leeds co kilka lat temu.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-12-2009 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #3
Re: FA: Manchester United - Leeds United (03.01.2010; 14:00)
Co nie zmienia faktu, że ten mecz TRZEBA wygrac. To mecz o honor i dume, i chyba ekspoloduje jesli tego nie wygramy.
leeds - fani wiecznie wspominajacy dawne czasy,uwazajacych sie za najlepszych pod słońcem. Co wiecej, spiewaja o tragedii w Monachium.
http://www.youtube.com/watch?v=zFw5a2_2xK4
Scum!

LUHG
30-12-2009 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4
Re: FA: Manchester United - Leeds United (03.01.2010; 14:00)
Zapowiada się naprawdę gorące popołudnie na Old Trafford 8-)

Foster - Fabio, Neville, Vidić, De Laet - Park, Anderson, Gibson, Obertan - Welbeck, Owen

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
31-12-2009 08:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #5
Re: FA: Manchester United - Leeds United (03.01.2010; 14:00)
Mecz, na który czekam z niecierpliwością. Leeds na chwilę obecną nie powinno być wymagającym rywalem, dlatego szansę powinni dostać zmiennicy. Wink

Foster
Fabio-Brown-Neville-Da Laet
Nani-Anderson-Gibson-Tosic
Owen-Welbeck

Chciałbym zobaczyć na skrzydłach Naniego i Tosica, bo mówi się ostatnio, że mieliby opuścić OT. Niech Portugalczyk dostanie ostatnią szansę, a Serb szansę w ogóle.

Gdyby na mecz byłby już gotowy Evans to zamiast Nevilla niech zagra Johnny Wink
31-12-2009 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #6
Re: FA: Manchester United - Leeds United (03.01.2010; 14:00)
Ja jestem młody stażem i spotkań z Leeds nie pamiętam, ale zacieram ręce na myśl o meczu z Leeds. Oczywiście lider League One nie popuści, ale na Old Trafford spokojnie można wystawić młodych gniewnych.

Amos - De Laet; Evans; Neville; Favio - Nani; Anderson; Gibson; Tosić - Welbeck/Macheda; Owen

Na bramce Amos. Foster nie znalazł się na ławce z Wigan, więc SAF coś szykuje. W obronie De Laet i Fabio na bokach, a na środku Evans z Nevillem. Obydwaj mają ponoć w sobotę odzyskać pełną sprawność. W pomocy Nani - jeśli nawali, to definitywnie out. W środku zagrałbym Gibsonem i Andersonem, a na lewym skrzydle wystawiłbym Zorana, który może pożegnać się z Manchesterem. Moze z nożem na gardle nasi skrzydłowi zagrają dobre spotkania? W ataku oczywiście Owen, który ma strzelić hat-tricka, a jego partnerem niech będzie Welbeck. Oczywiście szansę powinien otrzymać Macheda, tak przed ewentualnym wypożyczeniem do Saragossy. Może pokaże, że jest w stanie znów podarować nam mistrzostwo?

Okosić Leeds Scum!

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
31-12-2009 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: FA: Manchester United - Leeds United (03.01.2010; 14:00)
Foster ma chyba kontuzje z tego co mi wiadomo, więc zagra albo Amos albo Tomek - ja Amosa chętnie zobacze, ale Tomka tez zawsze chętnie oglądam, więc mi wszystko jedno. Nani tez ma chyba kontuzje w dalszym ciągu.
Mecz TRZEBA wygrać, ale myślę że zagramy rezerwami - nasze rezerwy są lepsze od Leeds, nie wyobrażam sobie przegranej.
Ale na ławce potrzeba żeby siedział Roo i kilku innych dobrych piłkarzy w razie jakby mecz przybrał niekorzystny obrót.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
02-01-2010 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #8
Re: FA: Manchester United - Leeds United (03.01.2010; 14:00)
Cytat:MANCHESTER UNITED

Bramkarze: Kuszczak, Foster, Amos, Zieler
Obrońcy: Evra, Vidić, Brown, Rafael, Fábio, Neville, De Laet
Pomocnicy: Fletcher, Giggs, Park, Carrick, Valencia, Scholes, Obertan, Gibson, Anderson, Nani, Tošić
Napastnicy:Owen, Berbatov, Rooney, Welbeck.

Evans jednak nie znalazł się w kadrze na jutrzejsze spotkanie.
Do zdrowia wrócił Nani, ciekaw jestem czy dostanie szansę. W kadrze znalazł się też Tosić, myślę że warto było by dać mu tak ok 30 min na pokazanie umiejętności.
Mam nadzieję, że Evra, Rooney, Valencia, Fletcher dostaną wolne.
Carrick i Berbatov na ławkę, w razie jakiś problemów. Giggsa wpuścić w II połowie, żeby się rozruszał.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-01-2010 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Camilo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #9
Re: FA: Manchester United - Leeds United (03.01.2010)
Nie wygląda to fatalnie, choć nie jest cudownie. Bramka to brak zrozumienia pomiędzy Brownem i Kuszczakiem. Tomek nie mógł wiele zrobić bo Wes mu przeszkodził. Później Pawie wybiły w ostatniej chwili z linii bramkowej. Widać, że Rooney chce dizś strzelić gola. Bezproduktywny Obertan jak na razie.
03-01-2010 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #10
Re: FA: Manchester United - Leeds United (03.01.2010)
Kompromitacja, wstyd i hanba.
plus dla Valencii i maly dla Rooneya za 3/4 meczu.

Kuszczak - bramka na jego konto i Browna.
teraz do rzeczy: Neville - czas zawiesic buty na kołku, czemu do ciezkiej cholery Rafael nie zagrał w tym meczu...
Brown - bardzo słabo, ale tylko(o dziwo) on z Rooneyem dzis wiedział co to znaczy mecz z leeds.
Evans - dobry mecz po kontuzji.
Fabio - namieszal i wyroznil sie na tle reszty.

Obertan - tragedia, grał dzis jakby ważył 150kg.
Gibson - dobry strzał to za malo na United. Fatalnie.
Anderson - cos tam rwał, tragiczne strzały, masa nieporozumien.
Welbeck - okrutnie zle. Bierz sie chlopie do roboty.

Berbatov - 30mln :shock: . Jakbym dzis widział go po raz pierwszy nie dałbym 3mln. Beznadziejny.

Owen - slabo, nie trafil takiej okazji...
Giggs - nic.

Przegrac z leeds...u siebie, takim skladem. Nic tylko isc sie uchlać.

LUHG
03-01-2010 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Camilo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #11
Re: FA: Manchester United - Leeds United (03.01.2010)
Cytat:Fabio - nawet ujdzie.

spieprzył dwie okazie w końcówce, mogliśmy chociaż zremisować. I nie mów, że to obrońca bo chyba kopnąć od bramki umie?
03-01-2010 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #12
Re: FA: Manchester United - Leeds United (03.01.2010)
Kuszczak - trochę zawinił przy bramce, poza tym raczej bezrobotny, bo akcje Leeds szczęśliwie nie leciały w światło bramki [6]

Neville - przez 90% meczu fatalnie, przez 10% jakieś tam przebłyski miał [5]
Brown - kompletnie sobie nie radził z Beckfordem, bardzo słabo [5]
Evans - lepiej od Browna [6]
Fabio - to samo co u Neville'a [5]

Welbeck - dobrze zaczął, później było już tylko gorzej [6]
Gibson - tragicznie nie było, ale i tak słabiutko [5,5]
Anderson - w ofensywie gówno, w defensywie troszkę lepiej, ale i tak duże braki w ustawianiu się [5,5]
Obertan - w wielu sytuacjach spisał się fatalnie, ale miał też dobre momenty [6]

Rooney - brał na siebie ciężar gry, ale w kluczowych momentach zawodził [5,5]
Berbatow - bezbarwnie, ale potrafił od czasu do czasu w 'szesnastce' dobrze zastawić piłkę, ogólnie jednak słabo [5,5]

Valencia - przez pół godziny zrobił więcej niż nasi obaj skrzydłowi razem wzięci [6,5]
Giggs - po jego wejściu widać było poprawę w grze [6]
Owen - nic nie wniósł do gry [5]

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
03-01-2010 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #13
Re: FA: Manchester United - Leeds United (03.01.2010)
Kiepsciutko się ten Nowy Roczek zaczął. Porażka już na tym etapie walki o Puchar Anglii to spore zaskoczenie. Widząc skład obawiałem się o drugą linię i moje obawy się potwierdziły. Anderson z Gibsonem i młodzież na bokach niezbyt dawała radę. Brazylijczyk jest zupełnie bezproduktywny, Gibson niby walczy ale żeby pociągnąć akcję, nadać jej tempa to już poza jego zasięgiem. Obertan próbował schodzić czasem do środka ale niewiele z tego wynikało, plus ode mnie że chociaż próbował zawiązać jakąś kombinacyjną akcję. Natomiast wykonanie było juz gorsze.
W obronie średnio, sporo problemów sprawiał ten napadzior z 9 - Bentford czy jakoś tak. Szczególnie Wes nie dawał sobie dziś rady. Evans jak na czas przez który nie grał prezentował się dobrze, podobnie Fabio. Natomiast grę Neville'a powiedzmy, że przemilczę bo nie chcę się wkurwiać. Niech da już grać młodzieży i zajmie się trenerką lub poradami dla młodszych kolegów. Takie moje zyczenie noworoczne Big Grin Kuszczak przy bramce nie wiem czy nie powinien zostać bliżej bramki. Jakoś tak zerwał do przodu po czym stanął. Trzeba dodać, że bardzo sprytnie posłał piłkę zawodnik Leeds.
Rooney chyba zagrał dziś najlepiej w naszych szeregach, nie siadło dziś nic. Szkoda. Tak sobie tylko pomyślałem parę razy, że czasem mógłby uderzać trochę lżej i technicznie a nie z każdej piłki pizgać ile fabryka dała. Berba bezbarwny, podobnie Owen. Valencia parę razy fajnie porajdował po prawej flance ale zmasowana obrona Leeds nie pozwalała na wiele dzisiaj. Trudno.
03-01-2010 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #14
Re: FA: Manchester United - Leeds United (03.01.2010)
Wiele się o tym meczu pisac nie chce. Stworzyliśmy sobie pewnie wystarczająco dużo sytuacji, żeby ten mecz wygrać, ale ani jednej nie wykorzystaliśmy. Zagraliśmy słabo i dobrze zorganizowane Leeds (zdecydowanie lepsi w defensywie niz takie Wigan) nas skarciło. Wstyd.

Kuszcza- niepewny, współwinowajca bramki [ 5 ]

Neville - fatalnie, ale po kontuzji ostatnio zawsze tak wygląda [ 4.5 ]
Brown - kilka fajnych interwencji, ale ogólnie słabiutko [ 4.5 ]
Evans - ponizej swojego poziomu [ 5 ]
Fabio - szarpał, walczył, ale średnio to wychodziło. Słabe wrzutki [ 6 ]

Obertan - powiem to po raz kolejny, ale to nie jest na obecną chwilę zawodnik, który powinien grać w pierwszej "11" [ 4.5 ]
Anderson - tyle już w niego zainwestowaliśmy, a on dalej nie potrafi sobie poradzić w środku [ 4.5 ]
Gibson - kilka ładnych zagrań, świetne podanie do Roo, ale poza ty trochę chaotycznie. Z Ando nie powinien już nigdy zagrać w środku [ 5.5 ]
Welbeck - gdy na początku drugiej części raz po raz nękał obronę rywala...został zmieniony. [ 5 ]

Berbatov - 2,3 udane zagrania z trzecioligowcem [ 4 ]
Rooney - walczył, ale kilka okazji spartaczył [ 6 ]

Owen - 3
Giggs - 5
Valencia - szarpał, powinien mieć dwie asysty [ 6.5 ]

PS kupmy skrzydłowego póki nie jest jeszcze za późno!

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-01-2010 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #15
Re: FA: Manchester United - Leeds United (03.01.2010)
Camilo napisał(a):
Cytat:Fabio - nawet ujdzie.

spieprzył dwie okazie w końcówce, mogliśmy chociaż zremisować. I nie mów, że to obrońca bo chyba kopnąć od bramki umie?

wtf?

ps - chcialem sie poprawic, troche za surowo w przyplywie emocji ocenilem dzis Fabio, zagrał dobrze na tle innych.

LUHG
03-01-2010 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości