Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 3-1 Manchester City (27.01.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
CC: Manchester United 3-1 Manchester City (27.01.2010)
[Obrazek: 1zn0jye.png] [Obrazek: m9rm0p.png] [Obrazek: 2uhmtjq.png]



Manchester United vs Manchester City
Carling Cup
27.01.2010; 20:45
Old Trafford, Manchester


Już 27 stycznia 2010 roku w rewanżowym meczu półfinału Carling Cup Manchester United na Old Trafford podejmować będzie rywala zza między, czyli Manchester City.

W pierwszym meczu, który rozgrywany był na City of Manchester Stadium gospodarze wygrali 2-1, po bramkach Carlosa Teveza. Bramkę dla Czerwonych Diabłów strzelił Ryan Giggs.

Czy United są w stanie awansować do finału tych rozgrywek? Czy Sir Alex Ferguson mając w głowie bardzo ważny mecz z Arsenalem, który zostanie rozegrany 4 dni po tym spotkaniu znów zdecyduje desygnować do gry zawodników z podstawowej "11"?
O tym i o wszystkim co związane z tym meczem dyskutujemy w tym temacie.
Zapraszam do dyskusji.



Dane pomeczowe:


Składy:

Manchester United:
Edwin - Rafael(Brown), Ferdinand, Evans, Evra - Fletcher, Scholes, Carrick - Nani(Valencia), Giggs - Rooney


Manchester City:
Given - Richards, Kompany, Boyata, Garrido(Ireland) - De Jong, Barry, Zabaleta - Wright-Phillips(Adebyor), Bellamy - Tevez

Ławki rezerwowych:

United: Kuszczak, Vidic, Park, Owen, Berbatov

City: Taylor, Onuoha, Petrov, Ibrahim

Gole:
Scholes, Carrick, Rooney - Tevez

Kartki:
Nani (ż), Scholes (ż) - Tevez (ż)


Sędzia:



Mój Blog: Pod presją czasu
21-01-2010 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #2
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45)
To trzeba wygrac, i wierze ze tak bedzie. Atmosfera na pewno bedzie elektryzujaca, tevez szykuj sie Tongue

Bramka: VdS
Obrona: Rafael Rio Evans Evra
Pomoc: Valencia Fletcher Giggs Nani
Atak: Rooney(na pewno bedzie ultra zmotywowany) Berbatov/Owen

Wszystko przemawia na nasza korzyść, w pierwszym meczu bylismy lepsi wiec nic tylko rozjechac ich.

LUHG
23-01-2010 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #3
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45)
Ja bym w końcu chciał Browna zobaczyć na prawej. Rafael wątpię, że zagra 3-ci mecz w odstępie tygodnia, już prędzej Neville, czego bym nie chciał za żadne skarby. Jak Bellamy odstawiał momentami Rafaela, to co dopiero Gaza, zresztą miałbym poważne wątpliwości czy byśmy mecz skończyli w komplecie.

Pedro, czemu posadziłeś Carricka na ławie, skoro we wtorek zagrał swój najlepszy mecz od jakiegoś już czasu? Fletch z Carrickiem w środku i jazda. Giggs ewentualnie może wejść w drugiej połowie.

W ataku miliard razy od nieskutecznego Owena wolę Berbatova, który może sam coś wypracuje kolegom, a jak mu wystawią łatwą piłkę, to wepchnie do siatki.

Co do reszty to się zgadzam.

Kto by pomyślał, że się nie będę mógł doczekać półfinału śmiesznego CC.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
23-01-2010 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #4
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45)
Racja - Neville nie wchodzi w gre, mysle ze obecnie malo kto mialby problemy z przejsciem go, niestety...
- zgodze sie ze to byl dobry mecz Carricka, ale kurde, nie byl czasami za anemiczny? Giggs tez zagral dobry mecz, w pamietnym 4:3 zagral kosmos, wiec mecze z city chyba mu sluza w tym sezonie Wink
- w tym meczu wole nieskutecznego Owena ktory a nuz jakos trafi i pozycje zawsze sobie wypracuje (kwestia dostrzezenia go przez partnerow), niz Berbatova ktory moze zagrac bardzo dobrze, albo byc statysta Wink

LUHG
23-01-2010 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #5
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45)
Jeśli chodzi o Carricka, to nie wiem jak mógł być anemiczny jak po pierwszej połowie był naszym najlepszym graczem, a w drugiej wciąż jednym z lepszych Smile W pierwszej połowie cała gra kręciła się wokół niego.

No, czyli ani jeden ani drugi niczego nie gwarantuje, ale, że Berba lepszym grajkiem jest i więcej zespołowi ma do zaoferowania, to wolę jego. Od strzelania mamy ostatnio Rooney'a, Bułgar może trochę porozrzucać piłki na boki.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
23-01-2010 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #6
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45)
Ciężka sprawa... tu mecz z rywalem zza między, a już w niedziele arcyważny mecz w lidze z Arsenalem. Na całe szczęście Kanonierzy podobnie jak my grają teraz co 3 dni. Dziś odpadli z FA CUP, wprawdzie grali nieco rezerwowym składem, ale np. Fabregas grał od początku. W środku tygodnia grają trudny i ważny mecz z Villa, którego na pewno nie odpuszczą.
Co do spotkania. Bardzo chciałbym byśmy dokopali City i awansowali do finał rozgrywek CC. Jednak dla mnie ważniejsze jest niedzielne spotkanie.
Co do składu:

Mimo, że to CC w bramce pewnie zobaczymy Holendra, choć nie obraziłbym się gdyby naszej bramki w tym meczu strzegł Tomek.
W obronie mam nadzieję, że bez Nevilla. Na prawej ktoś z dwójki Rafael/Brown, ale nie chce mi się wierzyć by SAF znów zaczął wystawiać Wesa na prawej stronie obrony. Po przeciwnej stronie Fabio, chłopak kiedyś musi grać, a Pat w sobotę jakiś taki trochę niemrawy wyglądał. W środku Rio i Evans.
I teraz jest pytanie, jaki systemem zagramy w środę? 4-4-2 czy 4-5-1? Wydaje mi się, że możemy się spodziewać 4-4-2, bo na Emirate w niedziele na pewno zagramy 4-5-1. W drugiej linii na pewno Carrick, Valencia,Giggsa, a kto do nich? Jeśli grać będziemy z jednym napastnikiem to pewnie dojdzie do tej paczki Fletcher i Anderson, a jeśli nie, to może Giggs do środka i Nani na skrzydło?
Z przodu oczywiście Rooney, tylko sam czy z kimś? SAF wystawił w sobotę Berbatova tylko na 15 min. Wydaje mi się, że oszczędzał go na to spotkania, gdyż z Arsenalem Bułgar raczej na pewno zacznie na ławce.

Edwin
Rafael/Brown - Rio - Evans - Fabio
Valencia - Carrick - Fletcher - Giggs
Berbatov - Rooney



Mój Blog: Pod presją czasu
24-01-2010 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #7
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45)
Już dawno tak bardzo nie czekałem na żaden mecz, jak na ten dzisiejszy rewanż z City. Niby to "tylko" Carling Cup, ale ja bardzo chciałbym, żebyśmy obronili to trofeum. Nie zniosę kolejnej porażki z szejkami.

VDS
Neville - Rio - Evans - Evra
Valencia - Carrick - Flecza - Giggs
Berbatov - Rooney


Gramy u siebie, dlatego chciałbym widzieć w składzie 2 napastników, a nie osamotnionego Rooneya. W pomocy para Carrick - Fletcher, która powinna zdominować środek boiska. Na skrzydłach Antek i Giggs. Oby dwaj nie zagrali w sobotę tak więc będą gotowi w pełni sił na City.

Manchester United 2-0 Manchester City.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
27-01-2010 01:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #8
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45)
Toć Neville w dzisiejszym meczu to samobójstwo! Nie dość, że będą nim kręcić jak małym dzieckiem, to z pewnością jeszcze otrzyma czerwoną kartkę...



Mój Blog: Pod presją czasu
27-01-2010 11:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #9
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45)
mecz na niemieckim DSF (satelita astra) Smile

Pozdrawiam
27-01-2010 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #10
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45)
Foster26 napisał(a):Toć Neville w dzisiejszym meczu to samobójstwo! Nie dość, że będą nim kręcić jak małym dzieckiem, to z pewnością jeszcze otrzyma czerwoną kartkę...

Mimo wszystko uważam, że dostanie dzisiaj szanse od SAFa. Rafael najprawdopodobniej będzie potrzebny na Arsenal, szczególnie gdy Rio nie będzie mógł zagrać i Brown z Evansem będą mieli tworzyć duet środkowych obrońców.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
27-01-2010 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #11
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45)
Rafael jest młodym zawodnikiem, więc gra co trzy dni raczej nie będzie stanowiła dla niego problemu.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-01-2010 12:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #12
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45)
Powiem tak: czekam na ten mecz bardziej, niż na spotkanie z Milanem w CL. To coś więcej, niż tylko spotkanie półfinałowe - trzeba to absolutnie wygrać w regulaminowych 90 minutach bo przed nami arcyważny mecz z Arsenalem w niedzielę. Nie wyobrażam sobie porażki dzisiejszego wieczora. Musimy wyjść 2 napastnikami, bo gołym okiem widać, że takie rozwiązanie służy naszemu, najlepszemu strzelcowi tj. Rooneyowi. Niezbyt ciekawie zapowiada się jednak sytuacja Rio, który wciąż jest niewiadomą przed meczem, przez swoje głupie zachowanie w meczu z Hull. Jeśli jednak nic nie stanie na przeszkodzie to widziałbym taki skład:

VDS
Rafael - Rio - Evans - Evra
Valencia - Fletcher - Carrick - Giggs
Rooney - Berbatov

Na ławce koniecznie Owen, Diouf i Scholes - ci gracze mogą być kluczowi w sytuacji, kiedy spotkanie nie będzie toczyło się po naszej myśli.

Co do prawej strony obrony to jednak obstawiam wyjście Rafaela. Powodów jest kilka. Niektóre z nich, w postaci słabej formy Neville'a i jego gorącego temperamentu, zostały już wymienione, jednak wg mnie, najbardziej istotne będzie danie szansy na rewanż Rafaelowi - posadzenie go na ławce w takim meczu byłoby swoistym wotum nieufności po "karnym", którego był "winowajcą" w poprzednim meczu. Musi dziś udowodnić, że jego dobre występu to nie przypadek: incydent z poprzedniego meczu powinien go skutecznie zmotywować.

Wracając jeszcze do ustawienia: nie zdziwię się jednak jak wyjdziemy znów 4-5-1, biorąc pod uwagę to, że (w gruncie rzeczy) wystarczy nam 1-0. Bardzo możliwe, że Giggs wyjdzie w środku obok Carricka i Fletchera a na skrzydle zobaczymy Valencię i Naniego.

Jakbyśmy jednak nie wyszli, oczekuję świetnego widowiska i pokazania naszemu rywalowi, gdzie jego miejsce w szeregu. Sprawę Teveza oczywiście przemilczę, bo jest oczywistym, że zamknięcie jego mordy będzie wisienką na torcie w przypadku naszej wygranej.
27-01-2010 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #13
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45)
Niezwykle interesujące spotkanie nam się dzisiaj zapowiada. Niby jest to tylko CC ale z racji tego, że to już półfinał, a co ważniejsze że gramy z przeciwnikiem zza miedzy gdzie występuje twat to na samą myśl nie mogę się doczekać początku spotkania.
W pierwszym meczu zagraliśmy dobrze i nie zasłużyliśmy na porażkę, później był mecz z Hull gdzie również zaprezentowaliśmy się poprawnie, dlatego jestem optymistą i uważam, że dzisiaj Diabły wygrają i pokażą miejsce w szyku The Citizens.
Jak pokazał pierwszy mecz SAF traktuje sprawę bardzo poważnie i na murawie pojawi się silny skład i optowałbym za ustawieniem jakie przedstawił kolega wyżej.

Po zwycięstwo!

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
27-01-2010 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #14
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45)
Mam nadzieję, że Tevez zostanie solidnie wybuczonySmile.
BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
27-01-2010 17:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #15
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45)
BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!

Who's that twat from Argentina...

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
27-01-2010 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości