Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 1-3 Manchester United (31.01.2010)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4
Re: PL: Arsenal FC - Manchester United (31.01.2010; 17:00)
Ale to nie wina FA, wypada po prostu pogratulować panu Ferdinandowi, strasznie mnie facet zdenerwował. Przed nami ciężkie i arcyważne spotkanie, prawdopodobnie jedno z najważniejszych w sezonie. Musimy to wygrać, nawet nie chcę myśleć, co by było w razie porażki... Chelsea jest w niezłym gazie.

Jestem niemal pewny, że wyjdziemy 4-5-1 i chyba dobrze:

VDS
Rafael Vidić Evans Evra
Valencia Fletcher Carrick Anderson Nani
Rooney

Myślę, że to obecnie nasze najmocniejsze zestawienie. W obronie wielkiego wyboru nie ma, a Browna na prawej stronie w takim meczu nie chciałbym zobaczyć. W pomocy - Nani i Valencia to chyba pewniacy, tak samo, jak Fletch i Carrick, za to nie wiem, kto zagra, jako trzeci. Scholes na pewno nie, a szkoda... A jeśli to prawda, że Andi nie stawił się na treningu i jest skłócony z SAFem, to też raczej nie. Nie wiem, może będziemy musieli zagrać 442, wtedy pewnie od pierwszych minut zobaczymy Berbatowa. W ataku oczywiście Roo.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-01-2010 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Arsenal FC - Manchester United (31.01.2010; 17:00) - RedLucas - 28-01-2010 16:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości