Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 1-3 Manchester United (31.01.2010)
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #18
Re: PL: Arsenal FC - Manchester United (31.01.2010; 17:00)
Ok, ale myślałem, że skoro wspomniałem o pomocy Evry, to jest jasne, że chodzi o rajdy skrzydłami. Ryan miał w tym sezonie już kilka spotkań, gdzie człowiek, który nie ma pojęcia o składzie United, mógłby pomyśleć, że to Evra jest skrzydłowym (vide przegrane spotkanie z Aston Villa).

Wracając jeszcze do Paula: on, w przeciwieństwie do Giggsa, nie mówił nic o konieczności odpoczynku. Co więcej, przed meczem z West Ham United, udzielił wywiadu, gdzie narzekał, że nie gra, że chciałby dostawać więcej szans, pomóc drużynie, zdobywać bramki etc. Wyglądało to więc na to, że Paul nie grał z powodu obecności Fletchera, Carricka i Andersona (status tego ostatniego jest dziś wielką niewiadomą, stąd kolejny powód do dyskusji nt. obecności Scholesa). Giggs zaś otwarcie przyznawał, że odpoczynek jest dla niego konieczny. Mam świadomość wieku Scholesa, jednak rola jaką odgrywa na boisku różni się diametralnie od tego, czego oczekujemy od Giggsa, więc nie wykluczam jego obecności w niedzielnym meczu od pierwszych minut. Jeszcze tydzień temu byłbym przekonany na 100%, że nie zagra. Po tym jak zagrał świetne 70 minut w meczu z Hull, po czym rozdawał karty we wczorajszym meczu z City, już taki pewien tego nie jestem.
28-01-2010 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Arsenal FC - Manchester United (31.01.2010; 17:00) - ryszard - 28-01-2010 19:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości