Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 1-3 Manchester United (31.01.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #20
Re: PL: Arsenal FC - Manchester United (31.01.2010; 17:00)
@ryszard

Co do wypowiedzi piłkarzy, to Scholes również mówił o tym, że ma już swoje lata i nie jest w stanie tak jak młodzi grać w każdym meczu.
Ryan swoje lata ma, jednak nie wierzę, że nie będzie w stanie rozegrać 60 min w niedziele. Tak jak już pisałem wcześniej, ze względu na formę Rudego, bardzo chciałbym by zagrał z Kanonierami, jednak trzy mecze w ciągu tygodnia dla zawodnika, który ma już więcej niż 30 wiosen na karku to zbyt dużo. Ogromna szkoda, bo w Scholes z formą z meczu z Hull czy City mógłby się okazać kluczowym zawodnikiem w tym arcyważnym spotkaniu.

Tak myślałem o tym ustawieniu z Berbatovem. Darren i Michael robili by swoje, czyli przerywali akcje, spokojnie prowadzili grę, a Bułgar mógłby być tym, który rozrzuca piłki na skrzydła, czy szuka luki w obronie by stworzyć dogodną szanse Rooneyowi. Dymitar bogiem szybkości nie jest, jednak potrafi posłać piłkę, która może okazać się tą kluczową. Do tego jak wiemy Bułgar dobrze potrafi się zastawiać, co stwarza nam kolejną możliwość. Piłka od obrońcy dochodzi do Berbatova, ten przyjmuje ją, czeka na podejście Carricka, podaje mu piłkę, Michael posyła idealną co do cm piłkę na skrzydło czy to do Antka czy do Naniego, ten ogrywa w pojedynku jeden na jeden bocznego obrońce, po czym szuka Wayne w polu karnym, podaje do niego, a ten pakuje piłkę do siatki Big Grin
Kurwa jaki taktyk ze mnie <hahaha>

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
28-01-2010 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Arsenal FC - Manchester United (31.01.2010; 17:00) - Foster - 28-01-2010 20:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości