Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 1-3 Manchester United (31.01.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #24
Re: PL: Arsenal FC - Manchester United (31.01.2010; 17:00)
Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć jak ważne jest jutrzejsze spotkanie. Nie dość, że sama potyczka z Arsenalem jest zawsze bardzo istotna i zacięta to do tego dochodzi również walka o pierwsze miejsce w lidze.
Po ostatnich meczach, gdzie nasze Diabłu pokazały kawał dobrego futbolu trzeba mieć nadzieję, że podobnie zaprezentują się w niedziele.
W kwestii ustawienia to nie pozostaje nam nic innego jak tylko 451(433) które sprawdza się z silnymi przeciwnikami i pozawala nam na skuteczne opanowanie środkowej części boiska.

Szkoda tylko, że ze składu wyleciał Rio, bo widać jaką robi różnicę ten zawodnik. Jednak na nasze szczęście do gry wraca inny podstawowy obrońca Vidic i pewnie u jego boku zobaczymy Evansa. Na lewej tradycyjnie Evra a na prawej zapewne pojawi się Brown.

W pomocy tak jak koledzy wyżej mam mały dylemat: naturalnie w środku Carrick i pewnie Fletcher, na skrzydłach Nani wraz z Valencią a w ataku Roo, ale pozostaje jeszcze wolne miejsce: najchętniej widziałbym tam Scholesa, ale nie jestem pewien czy byłby w stanie być w pełni sił by zagrać. Jest jeszcze opcja z Berbatowem, tak jak przedstawił to Foster, ale SAF swego czasu (po pierwszym sezonie Dimitara) mówił, że wystawienie tutaj Bułgara nie jest najlepszym pomysłem na wykorzystanie jego umiejętności. Zobaczymy co Ferguson wymyśli...

Jeśli chodzi o przeciwnika to szczególną uwagę trzeba zwrócić, poza Fabregasem rzecz jasna, na Arszawina- ten Rusek jest nieobliczalny.
Liczę na ciężki, zacięty, ale i ładny dla oka mecz, który kończy się dopisaniem 3 punktów dla Diabłów.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
30-01-2010 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Arsenal FC - Manchester United (31.01.2010; 17:00) - Lukas - 30-01-2010 19:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości