Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 1-3 Manchester United (31.01.2010)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #26
Re: PL: Arsenal FC - Manchester United (31.01.2010; 17:00)
Lukas napisał(a):a na prawej zapewne pojawi się Brown.
Dlaczego zapewne ? Bo Wesley zagrał ostatnie 15 minut ? Ktoś tutaj wspominał, że zmiana Rafaela mogłaby być podyktowana możliwością odpoczynku Brazylijczyka przed starciem z Arsenalem, ale ja co do tego mam pewne wątpliwości. W moim odczuciu za bardzo sobie nie radził w środę, także z tego powodu sir Alex postanowił go zmienić. Aczkolwiek liczę na występ Brown'a na prawej flance, pomimo słabej gry z city. Niech Wes wreszcie zagra na boku, bo od czasu tego urazu pod koniec 2008 roku, gdy wracał to nie miał możliwości tam grywać. Liczne urazy jego i całej obrony miały na to wpływ. Teraz kiedy są i Vida i Jonny okazja ku jego grze na tej pozycji jest bardzo dobra.

Sziet, Chelsea wygrała, remis nie wchodzi w rachubę. Sytuacja w przypadku remisu stanie się coraz bardziej skomplikowana. Patrzę na Arsenal i widzę zespół bardzo groźny, z Arshavinem i Fabregasem na czele. Właśnie, Fabregas. Piszecie o indywidualnym kryciu Cesca. Wątpię aby tak było. Owszem, Darren mu tam życie będzie uprzykrzać, ale nie będzie tak, że on będzie tym, który głownie będzie siedział na nim podczas niedzielnego meczu. Anderson raczej nie ma szans na występ, choć kto wie ? Wcale bym się nie zdziwił, gdyby był chociaż w kadrze meczowej. A może nawet wyjdzie w "11". W końcu znając życie SAF postawi na trzech pomocników, a więc miejsce dla Ando by się znalazło. Wiadomo, że wolałbym Paul'a, lecz... wiadomo o co biega. Aczkolwiek jestem mimo wszystko optymistą, jeśli idzie o jego występ od początku.

Skrzydła - wiadomo, Valencia, Nani.

Atak - Rooney.

Tyle ode mnie.
30-01-2010 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Arsenal FC - Manchester United (31.01.2010; 17:00) - Kwas - 30-01-2010 23:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości