Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 1-3 Manchester United (31.01.2010)
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #28
Re: PL: Arsenal FC - Manchester United (31.01.2010; 17:00)
Ja bym chciał taki skład:

v.der Sar

Rafael,Evans,Vidic,Evra,Fletch Carrick Scholes,Nani,Rooney,Valencia

Można też spróbować z Giggsem zamiast jednego ze skrzydłowych, ale myślę, że Nani jest w całkiem niezłej formie, a Valencia potrafi jednak zakręcić niejednym obrońcą, więc daje to spory zastrzyk energii z przodu. Z tyłu Fletch i Carrick jako ludzie od brudnej roboty oraz Scholesy, który wg mnie zagrał wyśmienicie z Shitty - świetnie rozprowadzał piłki, potrafił uspokoić grę, i dobrze by było, gdyby uczynił to samo w meczu z Arsenalem. O wynik nieco się obawiam, gdyż Arsenal jest w sztosie, gra ładną, efektywną i efektowną piłkę. Jednak liczę, że Fabregas i Arshavin to nie wszystko, a ponadto strata Vermaelana, Eduardo i Diaby'ego daje nam nieco większe szanse. Sol Campbell ma już jednak swoje lata i liczę, że Roo będzie potrafił to wykorzystać. Ponadto, jeśli nie wystąpi Eduardo,a patrząc na kontuzje v.Persiego to Arsenal zostaje tylko z jednym nominalnym napastnikiem - Nicklasem "Drewno" Bendtnerem. Liczę, że remis uda nam się wygryźć, bo w Premiership na Emirates jeszcze nie wygraliśmy.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
31-01-2010 07:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Arsenal FC - Manchester United (31.01.2010; 17:00) - truered - 31-01-2010 07:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości