Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 1-3 Manchester United (31.01.2010)
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #39
Re: PL: Arsenal FC 1-3 Manchester United (31.01.2010)
Nie podobała mi się w tym meczu jedna rzecz. Kiedy prowadzi się 3-0 to nie można w przeciągu 10 minut dopuszczać przeciwnika do 4-5 dobrych sytuacji bramkowych. Strasznie nerwowo broniliśmy w końcówce. Gdybyśmy mieli trochę mniej szczęścia to mogło się skończyć 3-3 albo nawet gorzej. Za to w pomocy i z przodu fenomenalnie! Gdyby to Arsenal miał mniej szczęścia to by było 6-1.

VdS - przy bramce nie miał nic do powiedzenia, poza tym dobrze wychodził do piłek - 6,5

Rafael - ładny mecz Brazylijczyka pewnie z tyłu, widoczny z przodu. Chociaż parę strat zanotował. - 7
Brown - dość niepewnie. Dał sobą parę razy poobracać - 6
Evans - bardzo pewnie, wychodzi na prostą - 7,5
Evra - z przodu jak na niego bardzo słabo ale z tyłu pewnie jak zawsze - 6,5

Fletcher - super! Takiego Fletchera chcę oglądać. Oby to był powrót do dobrej formy - 7,5
Scholes - ech... już go skreślałem a tu proszę, któryś świetny mecz z rzędu - 7,5
Carrick - równie dobrze jak jego partnerzy ze środka pola - 7,5

Nani - super wszedł w mecz, pierwsze 30 minut ekstra. Akcja po której padł pierwszy gol - majstersztyk. Asysta też niczego sobie. W drugiej połówce zaczął jednak niestety irytować. 2 niewykorzystane okazje, sporo strat i niecelnych wrzutek - 7,5
Park - jak na niego to dobrze z przodu, z tyłu ładnie pomagał jak zwykle - 7,5

Rooney - MOTM! Ależ on kręcił obroną Arsenalu, w 90 minucie wyglądał jak w pierwszej, zero zmęczenia. Fenomenalny występ, gdyby trochę podreperował celownik to by miał szansę dopisać na konto więcej niż jedną bramkę - 9,5

Giggs - słabo, nic nie wniósł do drużyny, dużo strat - 5
Valencia - ładnie - 6,5
Berbatov - mógł strzelić bramkę ale zdecydował się podać. Wyszło też nie najgorzej ale wolałbym żeby czasem zaryzykował strzał Wink - 6,5

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
31-01-2010 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Arsenal FC 1-3 Manchester United (31.01.2010) - Lasq - 31-01-2010 19:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości