Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 1-3 Manchester United (31.01.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #47
Re: PL: Arsenal FC 1-3 Manchester United (31.01.2010)
Cóż to był za mecz! Liczyłem na ciekawe spotkanie, ale nie aż tak. Dawno nie widziałem tak otwartego meczu. Na dobrą sprawę wynik mógł być dużo wyższy, gdyby swoje szanse wykorzystali jeszcze Roo czy Nani, a po drugiej stronie Arszawin.

Cieszy zwycięstwo, poziom jaki zaprezentowaliśmy i zabójcze kontry jakie wyprowadzaliśmy; martwi to o czym już wspomniał fidain, a mianowicie o tych przestojach w grze, kiedy prowadziliśmy już 3-0 i pozwalaliśmy Arsenalowi na łatwe konstruowanie i dochodzenie do sytuacji podbramkowych, niepotrzebna nam taka nerwówka.

Co do graczy to nie mam zastrzeżeń do nikogo oprócz Parka- niewiele dobrego pokazał Koreańczyk, ale udało mu się jakoś strzelić gola Tongue. Przyznam się, że jak widziałem go biegnącego na bramkę Almunii to darłem ryja by komuś podał, bo byłem przekonany, że zwali. Słabą zmianę zanotował też Giggs, ale trzeba było odciążyć Scholesa.

Co do najlepszych zawodników to wielkie brawa dla Naniego i Roo. Pierwszy z nich po raz kolejny zanotował świetne spotkanie: 80% pierwszej bramki + wspaniała asysta, dodatkowo doskonale śmigał na skrzydle. Do pełni szczęścia zabrakło bramki, a była ku temu ogromna szansa. Dobrze go widzieć w takiej formie i oby tak dalej.
Co do Anglika to już czasami brak słów (w pozytywnym znaczeniu) co wyczynia na boisku. Jest w gazie, strzela bramki, męczy obrońców, generalnie miażdży wszystkich w chwili obecnej :twisted:

Mając takich pomocników i grając 433(451) nie straszna nam żadna drużyna.
Brawo i jeszcze raz brawo. Chyba maszynka Fergiego wreszcie zaskoczyła 8-)
mucha napisał(a):Scholes - nie obyło się bez kartki
Ja kartki nie widziałem

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
31-01-2010 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Arsenal FC 1-3 Manchester United (31.01.2010) - Lukas - 31-01-2010 20:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości