Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 1-3 Manchester United (31.01.2010)
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: PL: Arsenal FC 1-3 Manchester United (31.01.2010)
Jeden z ważniejszych meczów w sezonie, co by nie mówić wypadł znakomicie. Obawiałem się o wynik nawet ze świadomością, że zagra Vidic z Valencią, a gdy przed pierwszym gwizdkiem zobaczyłem nasz skład, to aż mnie strach obleciał. Ale po raz kolejny się przekonałem, że warto ufać SAFowi, który codziennie ma okazję widzieć w jakiej dyspozycji jest dany zawodnik i kogo wystawić w pierwszej jedenastce. W pierwszej połowie Kanonierzy zmarnowali kilka dogodnych sytuacji i Nani to pomścił. Smile Po zdobyciu pierwszego gola było już z górki. Wyraźnie zaczęliśmy przeważać nad słabym Arsenalem. Dobra kontra i rozpędzony od własnego pola karnego Rooney pakuje z pierwszej piłkę do siatki. Trzecie trafienie to znowu kontra i samotny rajd Parka, który ogólnie nie wypadł tak tragicznie jak to przewidywaliśmy. Ze środkowych pomocników najlepiej dziś Carrick, który wypracował gola Koreańczyka. Już w poprzednim meczu popisał się ładną asystą i golem, więc jest good. W defensywie solidnie, najbardziej wyróżniał się Evans. No i King Rooney. <cwaniak>

Luty nadchodzi, coraz bliżej do pojedynku z Milanem. Moje słowa sprzed kilku tygodni się spełniły. Nabraliśmy wiatru w żagle i stanowimy ogromne zagrożenie dla Chelsea. IMO przełomowy był remis z Birmingham 9 stycznia, po którym chłopaki ostro wzięli się za robotę, czego efekty były natychmiastowe: 3:0 z Burnley, 4:0 z Hull, 3:1 z Arsenalem oraz porażka i zwycięstwo w CC. Z każdym meczem nabieraliśmy pewności siebie, skuteczność stawała się coraz lepsza itd. Będzie jeszcze lepiej. UNITED!

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
31-01-2010 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Arsenal FC 1-3 Manchester United (31.01.2010) - paolo - 31-01-2010 22:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości