Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Green & Gold szaliki
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #16
Re: Green & Gold szaliki
Możecie mnie dopisać do listy chętnych.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
25-01-2010 19:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pharell Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Green & Gold szaliki
Ja również jestem zainteresowany kupnem szalika. Czekam na rozwój sytuacji i info. Pozdrawiam
25-01-2010 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Piootrek Offline
Member
***

Liczba postów: 78
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Green & Gold szaliki
Nic nie stoi na przeszkodze aby z jednej strony szalika napisać LUFC, a z drugiej hasło które nam przyświeca czyli Green & Gold 'till they die or fold! Jakąś czcionką fajna. Złoty, nieduży napis na zielonym tle. Trzeba by to zaprojektować. Sprostałby ktoś temu? Ją mogę jutro coś wykombinować bo aktualnie jestem poza domem.

Jutro chętnych dopisze do listy i postaram się napisać więcej szczegółów.
25-01-2010 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ShadowWinter Offline
Member
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Green & Gold szaliki
Piootrek napisał(a):Mogę napisać do ShadowWinter (jeżeli źle napisałem to przepraszam). On się już tym zajmował i może nam coś podpowiedzieć. Z tego co się orientuje będzie to już 3 zamówienie w tej samej firmie(?). Więc może byłaby jakaś zniżka. Ja jestem w 100% za. :twisted: :twisted: :twisted:

Witam! Smile

Dostałem link do tematu, więc jestem Smile

Mogę Wam pomóc ogarnąć tę akcję, żaden problem. Szale możemy zamówić w firmie, która robiła dla nas pasiaki lub też bezpośrednio z: http://www.sportingkicks.co.uk/shop.php ... ar%20Scarf

Ale to już musicie sami zdecydować skąd i wg. jakiego projektu Smile

Niestety nie mam na tyle czasu by zająć się dystrybucją szalików - to mówię otwarcie. Nie chciałbym by ktoś z powodu mojego braku czasu czekał na szal 3 tyg dłużej...
Mogę pomóc w przygotowaniu projektu (chyba, że zamówimy ze strony spotingkiks) oraz w zamówieniu, ale ktoś będzie musiał zająć się rozesłaniem szali. Sama wysyłka to ogrom pracy, trzeba wszystko popakować, wypisać, no i spędzić trochę czasu na poczcie Wink

Wasza wola, ja jestem do dyspozycji Smile

Pozdr!
LUHG!

Then raise United's banner high,
Beneath it's shade we'll live and die,
So keep the faith and never fear,
We'll keep the Red Flag flying here.
---
<!-- w -->http://www.musc.pl<!-- w --> / <!-- w -->http://www.musc.cdx.pl<!-- w -->
Zapraszamy już w kwietniu 2010!
25-01-2010 20:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
grzesiek32p Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Green & Gold szaliki
no no widze ze akcja szybko sie rozkrecaBig Grin miejmy nadzieje ze wszystko uda sie doprowadzic do koncaBig Grin

Piootrek - jak dla mnie narazie 3 szt, ale popytam jeszcze jutro znajomych kibicujacych MU, moze bedzie wiecejBig Grin.
Biore na swoj login dla kumpli bo bedzie mniej pracy dla osoby ktora bedzie to rozsylac Smile szybciej chyba wyslac kilka szt na jeden adres niz kazdemu z osobnaBig Grin
25-01-2010 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #21
Re: Green & Gold szaliki
Nie omieszkałbym dołożyć "trzech groszy" do jakiejś zorganizowanej akcji prowadzonej przez kibiców w Manchesterze. Gdyby tam był sam chętnie zaopatrzyłbym się w podobne szaliki, ale kupowanie ich tutaj to tak jakby pielęgniarka urządzała głodówkę w swoim domu i nikomu o tym nie mówiła :lol:

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-01-2010 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Piootrek Offline
Member
***

Liczba postów: 78
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Green & Gold szaliki
Dzięki za pomoc Shadow. Ją mogę zająć się dystrybucja itp. Trzeba teraz podjąć decyzję co do sposobu zamówienia. Czy zamawiamy gotowe ze stronki czy może w firmie szyjace takowe. Myślę, że w tej sytuacji największe znaczenie na strona finansową.

Michał kibicem jesteś wszędzie i zawsze. Akcja trwa i fajnie być solidarnym z kibicami chodzącymi regularnie na old trafford. Pokażmy że jest na naprawdę wielu i jesteśmy wszędzie. W końcu we are United.
25-01-2010 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ShadowWinter Offline
Member
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Green & Gold szaliki
Organizatorem akcji jest MUST, w oparciu o sportingkicks, więc MOŻE jakaś część tej kwoty 7 GBP wpada na cele statutowe MUST - przynajmniej chcę w to wierzyć. Dlatego ja osobiście byłbym zwolennikiem zakupu przez angielską stronę.

Then raise United's banner high,
Beneath it's shade we'll live and die,
So keep the faith and never fear,
We'll keep the Red Flag flying here.
---
<!-- w -->http://www.musc.pl<!-- w --> / <!-- w -->http://www.musc.cdx.pl<!-- w -->
Zapraszamy już w kwietniu 2010!
25-01-2010 21:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Green & Gold szaliki
michal85 napisał(a):Nie omieszkałbym dołożyć "trzech groszy" do jakiejś zorganizowanej akcji prowadzonej przez kibiców w Manchesterze. Gdyby tam był sam chętnie zaopatrzyłbym się w podobne szaliki, ale kupowanie ich tutaj to tak jakby pielęgniarka urządzała głodówkę w swoim domu i nikomu o tym nie mówiła :lol:

Piwko dla Ciebie Michał! Takie samo zdanie mam.
No offence dla wszystkich, ale chcecie wesprzeć akcje, czy zaszpanować kumplom w pubie podczas meczu?

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
25-01-2010 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #25
Re: Green & Gold szaliki
michal85 napisał(a):Gdyby tam był sam chętnie zaopatrzyłbym się w podobne szaliki, ale kupowanie ich tutaj to tak jakby pielęgniarka urządzała głodówkę w swoim domu i nikomu o tym nie mówiła :lol:
Ha! Moje pierwsza myśl o tym pomyśle była identyczna jak Twoja. Ale za 10 lat będzie zajebiście taki szal odkopać gdzieś ze spodu szafy i pomyśleć, że w jakimś tam małym stopniu(biernym bo biernym, ale zawsze) się solidaryzowałem z tymi Mancsami, którzy wszelkimi siłami chcieli wykopać Glazerów z United. Ja to kupuje dla siebie, bo wiem, że będę miał jakąś małą satysfakcję z tego pasiaka.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
25-01-2010 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ShadowWinter Offline
Member
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Green & Gold szaliki
Tak samo można szpanować koszulką jankeskiego gówna tj. AIG. Myślę, że ciężko jest szpanować żółto-zielonym szalem.

Ale zawsze zamiast tego wszystkiego można dołączyć do MUST. A można jedno i drugie.

Then raise United's banner high,
Beneath it's shade we'll live and die,
So keep the faith and never fear,
We'll keep the Red Flag flying here.
---
<!-- w -->http://www.musc.pl<!-- w --> / <!-- w -->http://www.musc.cdx.pl<!-- w -->
Zapraszamy już w kwietniu 2010!
25-01-2010 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #27
Re: Green & Gold szaliki
ShadowWinter napisał(a):Organizatorem akcji jest MUST, w oparciu o sportingkicks, więc MOŻE jakaś część tej kwoty 7 GBP wpada na cele statutowe MUST - przynajmniej chcę w to wierzyć. Dlatego ja osobiście byłbym zwolennikiem zakupu przez angielską stronę.
Jeśli chłopaki z Manchesteru walczący z jankesami będą coś z tego mieli to ja w to wchodzę 8-)

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-01-2010 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Piootrek Offline
Member
***

Liczba postów: 78
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Green & Gold szaliki
Dokładnie matys. Mam takie samo zdanie. Zawsze zostanie ta pamiątka dla potomnośći. No i jednak solidaryzujemy się z innymi kibicami. Kiedy akcja się skończy szalik wyląduje na ścianie i zawsze będzie przypominał że united to więcej niż zwykły klub. A takie akcje dodają tylko kolorytu kibicowaniu i w jakimś stopniu pomagają się łączyć z innymi.
25-01-2010 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rooney77 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Green & Gold szaliki
Chciałbym wspomóc w akcji, chociażby w minimalny sposób. Tutaj mam pytanie, czy posiadacie dobry wzór "vlepki" (chodzi o to - http://www.loveunitedhateglazer.com/vmc ... &Itemid=54). Jestem w stanie wydrukować kilka takich, a może coś więcej niż kilka i wykleić co nieco.
25-01-2010 22:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Green & Gold szaliki
Piszcie też mnie.

matys napisał(a):Ha! Moje pierwsza myśl o tym pomyśle była identyczna jak Twoja. Ale za 10 lat będzie zajebiście taki szal odkopać gdzieś ze spodu szafy i pomyśleć, że w jakimś tam małym stopniu(biernym bo biernym, ale zawsze) się solidaryzowałem z tymi Mancsami, którzy wszelkimi siłami chcieli wykopać Glazerów z United. Ja to kupuje dla siebie, bo wiem, że będę miał jakąś małą satysfakcję z tego pasiaka.

Nic dodać, nic ująć.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
26-01-2010 00:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości