Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chris Smalling
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Chris Smalling
12. CHRIS SMALLING

Data urodzenia: 22 listopada 1989
Miejsce urodzenia: Londyn, Anglia
Narodowość: Anglik
Pozycja: obrońca
Wzrost: 192 cm

Poprzedni klub: Fulham
Debiut w MU: 8 sierpnia 2010 v Chelsea (N)

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2017 16:45 przez Intel.)
26-01-2010 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #2
Re: Chris Smalling
Cytat:08.17 Defender Chris Smalling was at Old Trafford on Wednesday night amid widespread reports he has completed a £12million move to Manchester United before being loaned back to Fulham for the remainder of the season.

To jakaś pomyłka dziennikarska, prawda?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
28-01-2010 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Chris Smalling
Hmm, dziwne, skąd jest to info? Bo na OT on rzeczywiscie wczoraj był, świętował w szatni z resztą zespołu.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
28-01-2010 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4
Re: Chris Smalling
A co w tym dziwnego branka?

Matysowi rozbiega się pewnie o cenę. Być może przekona go skysports Wink

http://www.skysports.com/football/transfers/scout/

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-01-2010 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #5
Re: Chris Smalling
Na Sky Sports w Transfer Clockwatchu rano przeczytałem. O tutaj.

E: No o cenę mi chodzi Wink Pierw miało być 7 mln Ł, a teraz już 12?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
28-01-2010 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #6
Re: Chris Smalling
Nie wierzyłem i nadal ciężko mi uwierzyć w plotki o konflikcie Vidića z Fergusonem i jego chęci opuszczenia drużyny. Jednak transfer Smallinga zasiewa spore ziarno wątpliwości. No bo jak tłumaczyć ten ruch? Fakt, że ostatnio mieliśmy taką plagę kontuzji obrońców, że każdy dodatkowy to skarb. Ale SAF chyba jest na tyle doświadczonym trenerem, żeby zdawać sobie sprawę, że taka plaga przytrafia się raz na bardzo długi czas (nie wiem czy mieliśmy coś podobnego w historii - może w 2007 przed meczem z Milanem ale wtedy nie graliśmy pomocnikami w obronie jednak) i nie sądzę, żeby wydawał 7 albo nawet 12 milionów funtów na obrońcę, który przy dobrej dyspozycji Rio, Vidića i Evansa oraz braku kontuzji zagra co najwyżej w CC (chociaż i tu ostatnio gramy podstawowym składem ^^ ).

No chyba, że intencją SAFa jest aby Evans poczuł na plecach oddech konkurencji bo faktycznie można odnieść wrażenie, ze ostatnio trochę jakby oklapł.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
28-01-2010 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Chris Smalling
Ale ja wiem, ze matysowi chodzi o cenę. Tylko mówię, ze Smalling rzeczywiscie był na OT, ale cena mnie też dziwi.
I mam szeczerą nadzieję, że żadnego konflktu z Vidicem nie ma... chyba, że Fergie planuje cos jeszcze innego.


Swoja drogą przystojniaczek z tego Smallinga :mrgreen:

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
28-01-2010 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Chris Smalling
fidain napisał(a):i nie sądzę, żeby wydawał 7 albo nawet 12 milionów funtów na obrońcę, który przy dobrej dyspozycji Rio, Vidića i Evansa oraz braku kontuzji zagra co najwyżej w CC

Na Tosica też wydał 7 mln i ile minut łącznie w United w meczach oficjalnych zagrał?

Mi się wydaję, że kupiliśmy go z myślą o przyszłości. Ferdinandowi często w ostatnim czasie przytrafiają się kontuzję, Vidzie zresztą też. Smalling ma szansę być 4 (w hierarchii) środkowym naszym obrońcą (o ile Brown zacznie grać na prawej obronie). Nie wierzę w żadne odejście Vidica. Jakby miał odejść to kupilibyśmy kogoś zdecydowanie lepszego i bardziej doświadczonego na jego miejsce.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
28-01-2010 15:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #9
Re: Chris Smalling
Jakbyśmy kupili tego Kjaera, to bym się zastanowił, czy nie będzie rewolucji w szyku obronnym. 20-letni Anglik nijak się ma do takiego transferu. Pokopie w rezerwach, pogra na wypożyczeniu i wróci jako podstawowy obrońca. Albo i nie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
28-01-2010 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #10
Re: Chris Smalling
Chris Smalling's giant leap: A call from Sir Alex Ferguson and the journey from Maidstone United to Manchester United - via Fulham - is complete

Kilka zdań o Smallingu, polecam.

Cytat:‘I couldn’t believe it when Chris said about Manchester United, although I wish it was the Arsenal. I’m an Arsenal fan and Chris was when he was little. But I’m so proud.’
8-)

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
29-01-2010 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #11
Re: Chris Smalling
Kurde, dlaczego żaden ze sprowadzanych młodych nie jest naszym fanem?
EDIT

Ok, na republicofmancunia przeczytałem, że mógł wybrać Arsenal, ale chce grać dla największego klubu na świecie. Fulham zaakceptowało również ofertę Gunners.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
29-01-2010 16:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #12
Re: Chris Smalling
Cytat:"Podpisaliśmy kontrakt ze Smallingiem ponieważ, to zawodnik o wprost wybitnym potencjale." - wyznał Alex Ferguson.

"To jest jedyny powód tego transferu. Poznaliśmy się na jego umiejętnościach i postanowiliśmy działać."

"To jest przyczyna sprowadzenia go na Old Trafford."

"Ma świetne warunki fizyczne, jest szybki, ma zaledwie 20 lat i już w tym wieku wyjątkowo dobrze odnalazł się w profesjonalnym futbolu. Nie widzę żadnych innych powodów, ani podtekstów, dla których tutaj trafił." - zakończył Szkot.
Rio i Vidic - trzon
Smalling i Evans - zmiennicy
Brown - przesuwamy znów na prawą obronę?

pan_opticum napisał(a):Jakbyśmy kupili tego Kjaera, to bym się zastanowił, czy nie będzie rewolucji w szyku obronnym. 20-letni Anglik nijak się ma do takiego transferu. Pokopie w rezerwach, pogra na wypożyczeniu i wróci jako podstawowy obrońca. Albo i nie.
Gdyby Vidic rzeczywiście odszedł to w jego miejsce wskoczyłby Evans, a Smalling pełnił by taką rolę, jaką teraz pełni Jonny.
Jednak na razie na odejście Serba się nie zanosi i bardzo dobrze.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-02-2010 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Chris Smalling
mufc.pl napisał(a):To było dla mnie wielkie zaskoczenie. To wszystko wydarzyło się tak szybko. To jest bardzo ekscytujące. Temat moich przenosin do United pojawił się nagle. Byłem wtedy tylko skoncentrowany na dobrej grze w Fulham oraz w reprezentacji Anglii do lat 21. Aż tu nagle pojawiła się ogromna szansa dla mnie. Kiedy jeden z największych klubów na świecie uważa, że jesteś na tyle dobry, żeby zagrać u nich, to zawsze jest to wielki komplement dla ciebie. Sądzę, że kiedyś zostanę tam prawdziwą gwiazdą. Z drugiej strony cały czas zachowuję spokój. Muszę przyznać, że na początku mojej przygody w Fulham byłem trochę zdenerwowany. Jednak rozegrałem już kilka meczów i przyzwyczaiłem się do tego - powiedział Smalling.

Jakoś nie widzi mi się on jako zastępca Ferdinanda, no ale ufajmy Fergusonowi.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
04-03-2010 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #14
Re: Chris Smalling
Chris strzelił dziś wyrównującego gola w meczu z Evertonem. Co prawda, wcześniej jego zespół prowadził, a gol był samobójczy, ale chłopak dopiero się uczy.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
25-04-2010 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Chris Smalling
Świetnie podane info

LUHG
25-04-2010 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości