Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chris Smalling
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #46
Re: Chris Smalling
To co mnie straszą? Łajzy.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-12-2011 12:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #47
RE: Chris Smalling
Kiedy Chris ma wrócić do gry?
16-09-2012 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #48
RE: Chris Smalling
W październiku, ale dokładnie kiedy to wie tylko nasz sztab medyczny. Tongue

E: nawet gdzieś chyba kiedyś były dokładniejsze informacje nt. części października, w której ma być gotowy. Ale, tak jak napisałem, nasz sztab medyczny jest szalony i nigdy nie wiesz, kiedy który zawodnik powróci (vide Rooney na Bayern w sezonie 2009/2010).

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2012 12:47 przez Mubinio.)
16-09-2012 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #49
RE: Chris Smalling
Na konferencji przede meczem z Wigan SAF powiedział, że Chris pod koniec miesiąca wróci do treningów, także gra najwcześniej w październiku.

E: Mubinio uprzedził

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2012 12:13 przez Adis.)
16-09-2012 12:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #50
RE: Chris Smalling
Chris jest już całkowicie zdrów i już normalnie trenuje. Jest to bardzo dobra wiadomość, na chwilę obecną mamy trzech zdrowych stoperów z pierwszego składu i dwóch młodych, w razie jakiś problemów.
Mam tylko nadzieję, że Ferguson nie zechce wystawiać Smallinga kosztem Rafaela na prawej stronie, bo to będzie dla mnie decyzja zupełnie niezrozumiała.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-10-2012 11:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #51
RE: Chris Smalling
Jesteśmy wcale nierzadko miażdżeni fizycznie, więc jeśli w co niektórych meczach Fergie będzie chciał się temu przeciwstawić poprzez wystawienie Smallinga zamiast Rafaela, to będę w stanie to zrozumieć.

Najważniejsze jednak, żeby Chris wrócił do optymalnej formy, bo już dawno nie widzieliśmy go na boisku.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
16-10-2012 12:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #52
RE: Chris Smalling
Jasne, w jakiś wyjątkowych sytuacjach, gdzie rywal ma pełno wież w składzie to nie będę miał nic przeciwko. Rafael nie we wszystkich meczach musi grać, jednak już ma ktoś zastępować Brazylijczyka to tylko Jones, bo Chris średnio się na bok nadaje.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-10-2012 12:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #53
RE: Chris Smalling
Zastanawiam się jak wielkim ignorantem trzeba być by nie zauważyć jak wielki postęp pod wodzą LVG poczynił Smalling? A już pisanie, że Chris jest zwykłym średniakiem jest jakimś wielkim nieporozumieniem...

Smalling pod wodzą LVG systematycznie robi postępy. Zdecydowanie poprawił się w wyprowadzaniu piłki (choć i tak jeszcze nie jest idealnie), a co najważniejsze w chwili obecnej stał się naturalnym liderem defensywy. To on przejął kontrolę z tyłu i wszystkim dyryguje - wziął odpowiedzialność na swoje barki. Po fatalnym występie z City, Chris wskoczył na poziom, którego już dawno nie prezentował. A co najważniejsze, poziom ten utrzymuje (z małym wyjątkami).

W przyszłym sezonie Anglik będzie miał 26 lat, także jest w najlepszym wieku dla obrońcy. Stoperzy bardzo często w tym wieku osiągają swoją najlepszą dyspozycję i z Chrisem może być podobnie. Jeśli tylko zdrowie pozwoli - a wydaje się, że po zmianach wprowadzonych przez LVG wszystko ze zdrowiem układa się dobrze - to będziemy mieli z Anglika jeszcze wiele pociechy. Jeszcze jakby udało się w lecie ściągnąć jakiegoś naprawdę klasowego stopera to problem ze środkiem defensywy zostałby rozwiązany. Tym bardziej że w odwodzie pozostają jeszcze Rojo i Jones, którzy są naprawdę niezłymi grajkami.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2015 11:47 przez Foster.)
27-04-2015 11:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #54
RE: Chris Smalling



Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-05-2015 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Patryk Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 2
Post: #55
RE: Chris Smalling
A większość i tak powie, że to Jonesowi trzeba znaleźć jakiegoś partnera do środka a Chris ma być tylko zmiennikiem.
28-05-2015 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #56
RE: Chris Smalling
Patryk napisał(a):A większość i tak powie, że to Jonesowi trzeba znaleźć jakiegoś partnera do środka a Chris ma być tylko zmiennikiem.

Większość znaczy kto?... Jakoś nie byłem światkiem gloryfikowania Jonesa, raczej standardowo wypomina mu się dziwne błędy i szklane nogi. Smalling jest zdecydowanie liderem obrony United i trzeba mieć nadzieję, że kontuzje będą go omijały. Wygląda na to, że teraz klub raczej szuka jemu jakiegoś klasowego partnera.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
29-05-2015 07:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Patryk Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 2
Post: #57
RE: Chris Smalling
Może nie na tym forum, ale ogólnie Jones tymi swoimi zrywami ofensywmi czy heroicznymi czasem obronami wyrobił sobie opinie przebojowego chłopa, który miał być liderem obrony podczas gdy Smalling po prostu robił swoje i właśnie czasami nie było go widać, bo połowy akcji z tej kompilacji podczas oglądania meczu w tv większośc ludzi nie widzi, dopiero podczas takich filmików wychodzi to jaką robote wykonują ludzie tacy jak Smalling czy Carrick.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2015 18:19 przez Patryk.)
29-05-2015 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #58
RE: Chris Smalling
Można mieć i wielu z nas ma jakieś aneksje co do pracy van Gaala ale za to co zrobił ze Smallingiem to wieeeelki props.
Ja mam w pamięci gdy Smalling miał na początku kariery świetne meczy z jeszcze nie tak potężnym City i później już z trochę lepszym gdy realnie się włączali do gry o mistrza i miewał mecze kapitalne, dlatego tak się upierałem, że gość może być kozakiem. W tym momencie to jest jak dla mnie top. Ten cudowny Hummels tragicznie wręcz siadł po Mistrzostwach, Godin też po sezonie życia nie utrzymał poziomu. Varanowi ciężko się przebić do gry przy Pepe i można by tak wymieniać. Absolutnie jestem bardzo zadowolony, że Chris udowadnia, że ciężka praca i przede wszystkim CIERPLIWOŚĆ popłaca a jestem przekonany, że to nie jest szczyt dla tego gracza.

Mam tylko nadzieję, że kontuzje nie sprawią, że straci szanse na jeszcze większą karierę tak jak Evans. Mam też nadzieję, że przykładem Smallinga także i Jones po zwyciężeniu kontuzji będzie w stanie wejść chociaż na taki poziom jak Chris.

Jednakże trzeba tutaj pochwalić van Gaala. Z resztą efekty pracy z Shawem widoczne przez te kilka meczy oraz dyspozycja Smallinga to niewątpliwie ogromne plusy w pracy Holendra u nas. Trzeba przyznać, że mimo paru rzeczy, które niezbyt się podobają przy ODBIORZE pracy Ludwiczka to jednak broni się i wynikami póki co oraz tym jaki progres pod jego wodzą potrafili odnieść niektórzy zawodnicy.
01-10-2015 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości