Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #10
Re: CC: Aston Villa - Manchester United (28.02.2010; 16:00)
Tomek91 napisał(a):Mam nadzieję, że nie będzie trzeba grać dogrywki, bo kilka dni później rewanż z Milanem, a wielu graczy zagra zapewne w obu spotkaniach
Tomek, rewanż z Milanem dopiero 10 marca Wink Także spokojnie, dogrywka naszym krzywdy strasznej nie zrobi, ale wiadomo, lepiej jej uniknąć, oczywiście pod warunkiem zwycięstwa naszego klubu.

Zmiany na pewno będą w porównaniu do meczu wtorkowego.

Liczę na występ Edwina od początku. Foster zagrał we wtorek i jeśli już to pewnie SAF postawił by na niego, no bo jaki sens miałaby w czasie sezonu rotacja bramkarzami ? Najpierw Ben, a za 5 dni Tomek ? Obrońcom na pewno by ta sytuacja nie sprzyjała.

Tomek, pisałeś wczoraj, że Ferguson chciał przygotować Gibsona do rywalizacji z Milanem. Mi się tam wydaje, że chciał mu dać jakieś przetarcie przed finałem na Wembley. I ja bym takiego Darrona z chęcią zobaczył w niedzielę. Obok niego dyrygujący drugą linią, kreujący Scholesy. Liczę że tak będzie, ale z drugiej strony ostatnio Fletch odpoczywał, także jego występ także trzeba brać pod uwagę. Podobnie Carricka, którego nie było nawet na ławce. Czuć w powietrzu 4-5-1. Cóż, jeśli tak to obok Paula i Gibbo ustawić Fletchera i jedziemy.

4-4-2: Valencia, Obertan - Rooney, Berbatov (?)
4-5-1: Valencia, Obertan - Rooney

Tak se myślę o tym drugim napastniku i... osobiście Bułgara bym wystawił od początku, a za tydzień posadził na ławkę z Wolves, ale, że jest to Carling Cup, a więc młodzi gracze i Ci, którzy rzadziej grywają w pierwszym składzie, to opcja Owen/Diouf, jest tą, na która raczej zdecyduje się sir Alex.

Jeszcze sprawa obrony. Ritchie jest w kadrze i kto wie czy właśnie on nie zastąpi Evry. Chociaż Pat odpocząć mógłby dopiero za tydzień.

Rafael, Vidić, Evans, Evra.
26-02-2010 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Aston Villa - Manchester United (28.02.2010; 16:00) - Kwas - 26-02-2010 14:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości