Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #19
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
Zastanawia mnie jedna rzecz.. skąd ta mania wystawiania ocen przez kazdą osobe po kolei? I torobienie recenzji meczu opisując to co każdy widział i to co każdy moze przeczytać na onecie czy jakiejkolwiek innej stronie ze sportem. Raczej powinnismy tutaj wyrażać jakies swoje poglądy na temat spotkania i pisać ciekawe posty, potem to wygląda tak jakby tu był jakis ranking typu "kto zrobi lepszą recenzje i ocene piłkarzy". Nie lepiej napisac cos ciekawego i konkretnego w związku z meczem? Wink Naprawde, potem aż sie nie chce wchodzic na tematy pomeczowe, bo wiadomo, że nic ciekawego tutaj sie nie znajdzie, wliczając w to szóstki piątki i siódemki wystawiane przez ludzi dla zawodników.

Odnośnie spotkania, pierwsza połowa raczej dla Villi. Na szczescie w drugiej zaczelismy bardziej dominować gre.. w głownej mierze dzięki Valenci który w drugiej połowie był momentami naprawde świetny i utwierdził mnie w przekonaniu, że jest zawodnikiem jednak lepszym niż Milner i zwłaszcza Young, który dzisiaj blado wypadł przy naszym skrzydłowym Wink Owen podobno uszkodził ścięgno podkolanowe, czyli to co mu doskwierało od zawsze. To nie dobrze dla nas bo w decydującej fazie sezonu jednak dobrze by było mieć go na ławce zdrowego, w razie czego mógłby wejsc i moze coś ukuć. Oby także Rafael wyszedł cało z tego urazu. Aaa i naprawde dobrze zagrał dziś Park, to był chyba pierwszy jego dobry mecz od niepamietnych czasów, oprócz biegania piłkarsko dzis też był swietny Wink Warto dodac też ze dzisiejszy puchar jest 26-tym trofeum dla Fergusona w United - LEGEND Smile

Forum jest po to, by dzielić się spostrzeżeniami dotyczącymi meczu i poszczególnych zawodników. Co do ocen, każdy ma prawo ocenić występ poszczególnego zawodnika, nie wiem co w tym złego. Poza tym nikt Ci tego nie każe czytać. Nie podoba się? Nie czytaj, proste. / Foster
28-02-2010 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010) - marouane - 28-02-2010 20:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości