Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #20
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
Pierwszy puchar w tym sezonie zdobyty i co najważniejsze jak najbardziej zasłużenie z drużyną bardzo silną.
Jedyne zastrzeżenia do naszej gry można mieć, już zostało to wspomniane, w pierwszych 10 minutach i w końcówce gdzie niebezpiecznie cofnęliśmy się pod własne pole karne i mogło skończyć się różnie...
Cały zespół zaprezentował się naprawdę dobrze. Pretensje można mieć nieco co Vidica i Evansa, ewentualnie w początkowej fazy spotkania do Fletchera z Carrickiem, ale na szczęście z każdą minutą prezentowali coraz lepiej.
Na największe słowa uznania zasługuje Berbatow i Park. Pierwszy z nich miał znaczący udział w obu bramkach i cały czas starał się wypracowywać kolejne sytuacje kolegom. Po raz kolejny pokazał dzisiaj to co umie najlepiej: utrzymywać się przy piłce, grać tyłem do bramki i magicznie podawać. Do pełni szczęścia zabrakło jedynie gola.
Za to Ji zaskoczył mnie pozytywnie, bo oprócz zwykłego biegania pokazał coś więcej. Kilka niezwykłych rajdów, strzały na bramkę no i niezwykłą harówa w obronie- brawo.
Warto podkreślić dobry mecz Valencii- chłopak się u nas nieźle wyrobił Smile jak również kolejny gol Roo i dobrą postawę Tomka.

Te zwycięstwo doda nam skrzydeł w walce o kolejne trofea :twisted:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
28-02-2010 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010) - Lukas - 28-02-2010 21:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości