Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #16
Re: CC: Aston Villa - Manchester United (28.02.2010; 16:00)
Uwielbiam takie mecze. Niesamowite tempo - typowa, dobra brytyjska piłka. Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu i naprawdę nie można się do wielu rzeczy przyczepić.

Kuszczak - pewny [ 7 ]

Rafael - radził sobie co najmniej przyzwoicie [ 6.5 ]
Evans - dużo lepiej niż ostatnio [ 7 ]
Vidić - może martwić to, że Nemanja po raz kolejny łatwo daje się ogrywać szybkiemu rywalowi [ 6 ]
Evra - błąd przy golu, ale ogólnie nieźle [ 6.5 ]

Valencia - świetny zawodnik. Niesamowicie silny, szybki, a do tego pracujący jak mrówka. Kolejna asysta, a powinien mieć dwie [ 7.5 ]
Fletcher/Carrick - nie zdominowali od początku rywali, ale z minuty na minutę narzucali swój rytm [ 6.5 ]
Park - swoją robotę tradycyjnie wykonał świetnie. Niezmordowany, ładnie "kombinował" i wyprowadzał kontry [ 7 ]

Owen - szkoda, że tak szybko opuścił plac [ 6.5 ]
Berbatov - udział przy dwóch bramkach [ 7.5 ]

Rooney - szkoda tej drugiej "bańki" [ 8 ]
Gibson/Neville - [6]

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-02-2010 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #17
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
Brawo! W koncu Villa pokonana i to w tak waznym meczu. Jeszcze 'tylko' 2 trofea do zdobycia Tongue

Kuszczak - good - 7

Rafael - pewny punkt - 7
Evans - suszarka podziałała - 7
Vidic - za latwo dał sie ograc, pozniej lepiej - 6
Evra - oky, ale mam nadzieje ze w meczu z Wilkami odpocznie - 7

Valencia - rzadził prawa strona, nic tylko klaskac - 7,5
Carrick - sredni mecz - 6,5
Fletcher - jw
Park - stwarzał zagroznie, rozkrecił sie koreanczyk, powinien zdobyc bramke - 7,5 MoTM

Owen - powinnien czesciej grac - 7
Berbatov - kilka magicznych zagrań, widac bylo ze zalezy mu na zwyciestwie - 7,5

Rooney - magia - 7,5
Gibson - oky - 6
Neville - jw - 6

LUHG
28-02-2010 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #18
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
Pierwsze w tym sezonie trofeum zdobyte! Mam nadzieję, że nie ostatnie. Po raz kolejny przechodzimy do historii, bowiem jako pierwsza drużyna dwa razy z rzędu zdobyliśmy Carling Cup, brawo!
Meczy był bardzo fajny, szybkie akcje, niesamowite tempo, ostra gra, walka o każdy centymetr boiska. United poza pierwszymi 10 minutami pierwszej połowy i ostatnimi 10 minutami drugiej połowy było zespołem lepszym. Trzeba też jednak przyznać, że na samym początku mieliśmy sporo szczęścia. Oczywiście nie mówię tu o karny dla rywali. Chodzi mi to, że Vidic powinien obejrzeć czerwoną kartkę, a już na pewno żółtą. Na szczęście sędzia "tylko" wskazał na wapno.
Jeśli chodzi o straconą bramkę, to w pierwszej kolejności winiłbym Evre, który nie trzymał linii razem z Serbem, przez co Agbonlahor nam uciekł. Vidic wszystko zrobił dobrze, tylko nie wiem po jaką cholerę ciągnął Anglika za koszulkę... Nemanja dogonił rywala, wybił go z rytmu, no ale później nie zachował się najlepiej.
Co do naszych bramek. Pierwsza bramka dość szczęśliwa. Berbatov bardzo ładnie wyłuskał piłkę obrońcy, po czym głupio ją stracił, na szczęście obrońca wybił piłkę wprost pod nogi Owena, a ten dobrze wiedział co musi z nią zrobić. Druga bramka to kolejna już świetna akcja ostatnio naszego wspaniałego trio Berbatov-Valencia-Rooney. Antoś ładnie pociągnął skrzydłem, Berbatov świetnie załatwił obrońców, po czym Ekwadorczyk świetnie zacentrował do Rooneya, a ten świetnie wykończył tą bardzo ładną akcję.
Wynik mógł być wyższy, ale w aluminium trafili zarówno Park i Rooney. Swoją sytuację miał też Carrick, jednak świetnie spisał się Friedel.
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. W naprawdę dobrym stylu pokonaliśmy silny zespół, jakim niewątpliwie jest Aston Villa.

Co do poszczególnych zawodników:

Kuszczak - niezwykle pewny co cieszy

Rafael - na początku nie najlepiej, jednak później było już dobrze, jeśli chodzi o defensywę. Rzadko da Silva ostatnio podłącza się do ataku...

Vidic - Gabi sprawił mu trochę problemów, jednak na ogół wychodził zwycięsko z pojedynków. Oczywiście minus za sytuację z 5 min, jednak nie doszłoby do niej gdyby nie błąd Evry

Evans - w końcu rozegrał dobre spotkanie. Mam nadzieję, iż następnych meczach będzie grał podobnie bądź jeszcze lepiej.

Evra - jak pisałem wcześniej, nie trzymał linii z Serbem, przez co nie było spalonego. Young parę razy go "objechał". Może z Wolves w końcu odpocznie?

Valencia - jeden z najlepszych w dzisiejszym spotkaniu. Bardzo ładnie śmigał prawym skrzydłem, sprawiając obrońcom Villi sporo problemów. Świetna asysta przy bramce Rooneya.

Carrick - na początku spotkania słabo, jednak z każdą minutą było lepiej. Tak na dobre zaskoczył dopiero w drugiej połowie.

Fletcher - wydaje mi się, że nieco lepiej niż Michael, jednak podobnie jak jego partner w pierwszych minutach nie najlepiej

Park - bardzo dobre spotkanie Ji-Sunga. W dzisiejszym spotkaniu wykonał kawał dobrej roboty. Powinien był strzelić przynajmniej jedną bramkę, jednak raz trafił w słupek, a raz fatalnie przestrzelił po wspaniałej asyście Bułgara. Dwa czy trzy świetne rajdy z piłką

Owen - ogromna szkoda, że musiał zejść z powodu kontuzji, bo wyglądał na boisku naprawdę dobrze. Miał jedną sytuację i ją wykorzystał, brawo.

Berbatov - kolejne naprawdę dobre spotkanie. Mimo że od 15 minuty miał problemy z kolanem grał dobrze. Ładnie wywalczył piłkę przy pierwszej bramce, świetnie rozegrał akcję z Valencią przy drugiej bramce, a do tego zaliczył wiele udanych akcji. Szkoda tylko, że znów nie miał żadnej klarownej sytuacji bramkowej.


Rooney - bardzo dobre wejście, jednak ma u mnie spory minus za dwie głupie straty blisko naszego pola karnego

Neville - dobrze się spisał

Gibson - za krótko grał, by ocenić



Mój Blog: Pod presją czasu
28-02-2010 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #19
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
Zastanawia mnie jedna rzecz.. skąd ta mania wystawiania ocen przez kazdą osobe po kolei? I torobienie recenzji meczu opisując to co każdy widział i to co każdy moze przeczytać na onecie czy jakiejkolwiek innej stronie ze sportem. Raczej powinnismy tutaj wyrażać jakies swoje poglądy na temat spotkania i pisać ciekawe posty, potem to wygląda tak jakby tu był jakis ranking typu "kto zrobi lepszą recenzje i ocene piłkarzy". Nie lepiej napisac cos ciekawego i konkretnego w związku z meczem? Wink Naprawde, potem aż sie nie chce wchodzic na tematy pomeczowe, bo wiadomo, że nic ciekawego tutaj sie nie znajdzie, wliczając w to szóstki piątki i siódemki wystawiane przez ludzi dla zawodników.

Odnośnie spotkania, pierwsza połowa raczej dla Villi. Na szczescie w drugiej zaczelismy bardziej dominować gre.. w głownej mierze dzięki Valenci który w drugiej połowie był momentami naprawde świetny i utwierdził mnie w przekonaniu, że jest zawodnikiem jednak lepszym niż Milner i zwłaszcza Young, który dzisiaj blado wypadł przy naszym skrzydłowym Wink Owen podobno uszkodził ścięgno podkolanowe, czyli to co mu doskwierało od zawsze. To nie dobrze dla nas bo w decydującej fazie sezonu jednak dobrze by było mieć go na ławce zdrowego, w razie czego mógłby wejsc i moze coś ukuć. Oby także Rafael wyszedł cało z tego urazu. Aaa i naprawde dobrze zagrał dziś Park, to był chyba pierwszy jego dobry mecz od niepamietnych czasów, oprócz biegania piłkarsko dzis też był swietny Wink Warto dodac też ze dzisiejszy puchar jest 26-tym trofeum dla Fergusona w United - LEGEND Smile

Forum jest po to, by dzielić się spostrzeżeniami dotyczącymi meczu i poszczególnych zawodników. Co do ocen, każdy ma prawo ocenić występ poszczególnego zawodnika, nie wiem co w tym złego. Poza tym nikt Ci tego nie każe czytać. Nie podoba się? Nie czytaj, proste. / Foster
28-02-2010 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #20
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
Pierwszy puchar w tym sezonie zdobyty i co najważniejsze jak najbardziej zasłużenie z drużyną bardzo silną.
Jedyne zastrzeżenia do naszej gry można mieć, już zostało to wspomniane, w pierwszych 10 minutach i w końcówce gdzie niebezpiecznie cofnęliśmy się pod własne pole karne i mogło skończyć się różnie...
Cały zespół zaprezentował się naprawdę dobrze. Pretensje można mieć nieco co Vidica i Evansa, ewentualnie w początkowej fazy spotkania do Fletchera z Carrickiem, ale na szczęście z każdą minutą prezentowali coraz lepiej.
Na największe słowa uznania zasługuje Berbatow i Park. Pierwszy z nich miał znaczący udział w obu bramkach i cały czas starał się wypracowywać kolejne sytuacje kolegom. Po raz kolejny pokazał dzisiaj to co umie najlepiej: utrzymywać się przy piłce, grać tyłem do bramki i magicznie podawać. Do pełni szczęścia zabrakło jedynie gola.
Za to Ji zaskoczył mnie pozytywnie, bo oprócz zwykłego biegania pokazał coś więcej. Kilka niezwykłych rajdów, strzały na bramkę no i niezwykłą harówa w obronie- brawo.
Warto podkreślić dobry mecz Valencii- chłopak się u nas nieźle wyrobił Smile jak również kolejny gol Roo i dobrą postawę Tomka.

Te zwycięstwo doda nam skrzydeł w walce o kolejne trofea :twisted:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
28-02-2010 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #21
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
marouane napisał(a):Naprawde, potem aż sie nie chce wchodzic na tematy pomeczowe, bo wiadomo, że nic ciekawego tutaj sie nie znajdzie,

Co kto lubi...

marouane napisał(a):Aaa i naprawde dobrze zagrał dziś Park, to był chyba pierwszy jego dobry mecz od niepamietnych czasów,

Pierwszy dobry występ od meczu z Arsenalem chciałeś powiedzieć?
Trzeba przyznać, że właśnie od tamtego spotkania forma Parka się jakby ustabilizowała na wysokim poziomie. Potwierdził to meczem z Milanem, dobrym spotkaniem z WHU i świetnym meczem z AV.

Jest, jest, jest! To pierwsze słowa, które pchają mi się na usta. Pierwsze (mam nadzieje, że nie ostatnie) trofeum w tym sezonie zdobyte! Jako pierwszy zespół w historii obroniliśmy Carling Cup. Bardzo pozytywnie wyglądała dzisiaj nasza gra. Szczególnie skrzydła wyglądały fajnie. Widać było "świeżość". Dużo szybkich akcji. Ciężko się czegoś uczepić. Szkoda jedynie kontuzji Michaela, który byłby dużym wzmocnieniem obecnie.

To napisze jeszcze nieciekawe oceny zawodników:

Kuszczak - pewnie. To co miał to wyłapał. Jak dla mnie namber tu wśród naszych GK. - 7
Rafael - całkiem fajnie. Początek jak zawsze gorszy, ale w miarę upływu meczu było coraz lepiej. - 6,5
Vidic - niepotrzebne łapanie za koszulkę zakończone rzutem karnym. Mógł dostać za to kartkę. Później już było całkiem ok. - 7
Evans - dzisiaj dobry występ, choć nie ustrzegł się błędu. - 7
Evra - błąd w ustawieniu przy tej akcji z karnym. Kilka razy Young ładnie nim zakręcił. Pat czas odpocząć. - 6
Valencia - świetnie. Kolejny super mecz Ekwadorczyka. Ładna asysta. - 7,5
Fletcher - dobry mecz Darrena. - 7
Carrick - jw - 7
Park - zadziwił mnie dzisiaj kompletnie. Kilka świetnych akcji na pełnej szybkości. Szkoda trochę tego słupka.MOTM. - 7,5
Berbatov - bardzo dobre spotkanie. Kilka zagrań światowej klasy. Cudowne podanie piętką do asystującego Rooneyowi, Valencii. - 7,5
Owen - ładny gol. Szukał gry. Szkoda tej kontuzji... - 7

Rooney - niby chodzi sobie po boisku, ale dobrze wie, w którym momencie musi się zerwać i przeprowadzić świetną akcję. Ładny gol. - 7,5
Neville - ok
Gibson - ok

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
28-02-2010 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
Dzisiejszy finał w fotograficznym skrócie Smile

[Obrazek: gal_b0f20517af6a57c4eec2696a3309f742.jpg]
[Obrazek: gal_69cc91d27940cc520a26528f29dcf8d2.jpg]
[Obrazek: gal_dc10cc55827f479707ec4dbbc086850e.jpg]
[Obrazek: gal_7e630545a359e5cda53d4601426d2768.jpg]
[Obrazek: gal_e82911aa8ff7b89a25556eeb9646e8bc.jpg]
[Obrazek: gal_243f5e6669134487c5e6577ba7796cd2.jpg]
[Obrazek: gal_37e042238d8581bd5e504fd582dae74d.jpg]

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
28-02-2010 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #23
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
Berba się rozkręca, miał nawet parę okazji do gola. Szkoda, że Park jak w jednej akcji biegł z piłką, to za bardzo się podjarał, że pędzi z piłką, by zobaczyć Berbę obok. Byłoby groźniej niż kiedy rozbił się o jakiś trzech Villans. Szkoda też jednej sytuacji, kiedy Valencia mógł wyłożyć piłkę Gibsonowi, który był na wprost pola karnego i mógłby pierdolnąć kopytem. Ale sama akcja świetna, Antonio pozazdrościł Rooney`owi mega sprintów przez całe boisko chybaWink.

Evans po raz kolejny się ojebał, ta wymiana piłek z Kuszczakiem, bałem się jak na "Shutter" kiedy oglądałem pierwszy raz, a ten duch nagle wypierdala. Tyle rzeczy mogło pójść nie tak, nie można się bawić piłką w takiej sytuacji. No, ale mieliśmy szczęście. Znowu. Ale kiedyś fart się skończy.

Podsumowując, świetny mecz. Gdyby nie pech to byłoby jakieś 4-1. Wystarczyłoby, żeby te piłki się inaczej od słupków odbiły. Kuszczak świetnie na bramce, rok temu się bałem jak stał między słupkami, a teraz jakoś mnie nie przeraża.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
28-02-2010 22:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #24
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
Sadze, że lepiej podyskutować i wymienic zdania i poglądy niż co mecz wrzucać bez sensowne siódemki i ósemki dla zawodników i opisywac mecz od 1 do 90 minuty Wink Każdy kto widział mecz wie co sie działo wiec po co te recenzje i opisy niczym z poezji wzięte - niewiem. A jak ktos nie widział to i tak czyta newsy na necie. Szkoda, że nie można tu liczyc w większosci na coś w stylu redcafe.net - czyli konkretne dyskusje. Powyżej paolo i pan_opticum udowodnili, że można coś ciekawego i konkretnego tutaj napisać i pokazać.
Czary napisał(a):Pierwszy dobry występ od meczu z Arsenalem chciałeś powiedzieć?
Trzeba przyznać, że właśnie od tamtego spotkania forma Parka się jakby ustabilizowała na wysokim poziomie. Potwierdził to meczem z Milanem, dobrym spotkaniem z WHU i świetnym meczem z AV
Taak tak.. faktycznie, z Arsenalem też zagrał świetny mecz. Chodziło mi o to, że w ostatnich spotkaniach nie licząc tego na Emirates głownie walczył i biegał, a dziś dołożył też do tego dobrę gre piłką.
pan_opticum napisał(a):Kuszczak świetnie na bramce, rok temu się bałem jak stał między słupkami, a teraz jakoś mnie nie przeraża.

Szczerze mowiąc Kuszi zrobił naprawde duży postęp i widać u niego wiecej pewnosci siebie. Aczkolwiek nad grą nogami i tak jeszcze musi troche popracować Big Grin
28-02-2010 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #25
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
Ta, a na redcafe.net not nie uświadczysz :lol:

Futbol to gra bardzo prosta, ale wielu potrafi mieć zupełnie inne zdanie na temat danego zawodnika. Oceny dają jak najbardziej czytelny obraz tego, co się sądzi o wystpie drużyny. Jeśli ktoś zauważył coś ponad to, to również nie omieszka dodać.

Dla ciebie ciekawe są jakieś pierd pierdu o niczym, a inni wolą sobie szybko poczytać recenzje danych zawodników. To tak jak z filmami, książkami i innymi - każdy niby ogląda/czyta to samo, ale nie oznacza to, że każdy ocenia to w identyczny sposób.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-02-2010 23:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #26
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
michal85 napisał(a):Ta, a na redcafe.net not nie uświadczysz
Jak chcesz na przyszłość być mistrzem ciętej riposty, to najpierw zasięgnij wiedzy Wink Na redcafe.net jest zawsze osobny temat z ocenami i osobny z komentarzami po meczu.
michal85 napisał(a):Dla ciebie ciekawe są jakieś pierd pierdu o niczym, a inni wolą sobie szybko poczytać recenzje danych zawodników. To tak jak z filmami, książkami i innymi - każdy niby ogląda/czyta to samo, ale nie oznacza to, że każdy ocenia to w identyczny sposób.
Pierdu pierdu? Wg. mnie o człowieku swiadczy to czy ma cos konkretnego i mądrego do powiedzenia, oczywiscie że najłatwiej walnąć ósemke i po dyskusji, tylko czy to coś wnosi i jest wtedy o czym pisać? Chodzi mi tylko i wyłącznie o to, żeby istniała tutaj fajna dyskusja, o to chyba chodzi na forum, dobrze jest wymienic zdania i poznac opinie innych kibiców United na forum Wink
01-03-2010 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #27
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
Cytat:Jak chcesz na przyszłość być mistrzem ciętej riposty, to najpierw zasięgnij wiedzy Wink Na redcafe.net jest zawsze osobny temat z ocenami i osobny z komentarzami po meczu.
A tutaj jest jeden temat i wszystko piszemy w nim. Tak te forum działa od początku i tutejszym userom najwidoczniej taka konwencja się podoba.

Cytat:Pierdu pierdu? Wg. mnie o człowieku swiadczy to czy ma cos konkretnego i mądrego do powiedzenia, oczywiscie że najłatwiej walnąć ósemke i po dyskusji
Najłatwiej to jest napisać - super/źle było itd. Najtrudniej jest oglądać na tyle uważnie mecz, żeby ocenić każdego z zawodników. Zresztą rzadko kiedy uświadczysz tutaj same noty - przeważnie jest zdanie komentarza.

Co można mieć mądrego do powiedzenia o meczu? Zauważy ktoś coś ciekawego w taktyce - pisze o tym. Zaglądnij chociażby do topicu o naszej formacji. Futbol to prosta gra - o czym tutaj więcej gadać? Układać rymowanki? Wtedy to pewnie zabrzmi bardzo elokwentnie.

Cytat:tylko czy to coś wnosi i jest wtedy o czym pisać? Chodzi mi tylko i wyłącznie o to, żeby istniała tutaj fajna dyskusja, o to chyba chodzi na forum, dobrze jest wymienic zdania i poznac opinie innych kibiców United na forum
Nie rozumiem czemu ocena danego zawodnika jest zamknięciem tematu. Jak dla mnie wprost przeciwnie - tak samo jak recenzja filmu/gry aktorów. Jednym się podoba, innym nie, a niby oglądali to samo.

Chyba się powtarzam, a to oznaka, że pora kończyć temat.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-03-2010 13:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #28
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
Jeśli ktoś chciałby się wypowiedzieć na temat tego forum, co się nie podoba, co trzeba zmienić, czy może w ogóle zlikwidować, zapraszam do tematu
RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje.

Tutaj piszemy o finale Carling Cup.


Fan United od 1992 roku
01-03-2010 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #29
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
Pierwsze trofeum w tym sezonie zdobyte. Czekamy na kolejne... Smile
05-03-2010 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości