Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #21
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
marouane napisał(a):Naprawde, potem aż sie nie chce wchodzic na tematy pomeczowe, bo wiadomo, że nic ciekawego tutaj sie nie znajdzie,

Co kto lubi...

marouane napisał(a):Aaa i naprawde dobrze zagrał dziś Park, to był chyba pierwszy jego dobry mecz od niepamietnych czasów,

Pierwszy dobry występ od meczu z Arsenalem chciałeś powiedzieć?
Trzeba przyznać, że właśnie od tamtego spotkania forma Parka się jakby ustabilizowała na wysokim poziomie. Potwierdził to meczem z Milanem, dobrym spotkaniem z WHU i świetnym meczem z AV.

Jest, jest, jest! To pierwsze słowa, które pchają mi się na usta. Pierwsze (mam nadzieje, że nie ostatnie) trofeum w tym sezonie zdobyte! Jako pierwszy zespół w historii obroniliśmy Carling Cup. Bardzo pozytywnie wyglądała dzisiaj nasza gra. Szczególnie skrzydła wyglądały fajnie. Widać było "świeżość". Dużo szybkich akcji. Ciężko się czegoś uczepić. Szkoda jedynie kontuzji Michaela, który byłby dużym wzmocnieniem obecnie.

To napisze jeszcze nieciekawe oceny zawodników:

Kuszczak - pewnie. To co miał to wyłapał. Jak dla mnie namber tu wśród naszych GK. - 7
Rafael - całkiem fajnie. Początek jak zawsze gorszy, ale w miarę upływu meczu było coraz lepiej. - 6,5
Vidic - niepotrzebne łapanie za koszulkę zakończone rzutem karnym. Mógł dostać za to kartkę. Później już było całkiem ok. - 7
Evans - dzisiaj dobry występ, choć nie ustrzegł się błędu. - 7
Evra - błąd w ustawieniu przy tej akcji z karnym. Kilka razy Young ładnie nim zakręcił. Pat czas odpocząć. - 6
Valencia - świetnie. Kolejny super mecz Ekwadorczyka. Ładna asysta. - 7,5
Fletcher - dobry mecz Darrena. - 7
Carrick - jw - 7
Park - zadziwił mnie dzisiaj kompletnie. Kilka świetnych akcji na pełnej szybkości. Szkoda trochę tego słupka.MOTM. - 7,5
Berbatov - bardzo dobre spotkanie. Kilka zagrań światowej klasy. Cudowne podanie piętką do asystującego Rooneyowi, Valencii. - 7,5
Owen - ładny gol. Szukał gry. Szkoda tej kontuzji... - 7

Rooney - niby chodzi sobie po boisku, ale dobrze wie, w którym momencie musi się zerwać i przeprowadzić świetną akcję. Ładny gol. - 7,5
Neville - ok
Gibson - ok

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
28-02-2010 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010) - Czary - 28-02-2010 21:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości