Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #24
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
Sadze, że lepiej podyskutować i wymienic zdania i poglądy niż co mecz wrzucać bez sensowne siódemki i ósemki dla zawodników i opisywac mecz od 1 do 90 minuty Wink Każdy kto widział mecz wie co sie działo wiec po co te recenzje i opisy niczym z poezji wzięte - niewiem. A jak ktos nie widział to i tak czyta newsy na necie. Szkoda, że nie można tu liczyc w większosci na coś w stylu redcafe.net - czyli konkretne dyskusje. Powyżej paolo i pan_opticum udowodnili, że można coś ciekawego i konkretnego tutaj napisać i pokazać.
Czary napisał(a):Pierwszy dobry występ od meczu z Arsenalem chciałeś powiedzieć?
Trzeba przyznać, że właśnie od tamtego spotkania forma Parka się jakby ustabilizowała na wysokim poziomie. Potwierdził to meczem z Milanem, dobrym spotkaniem z WHU i świetnym meczem z AV
Taak tak.. faktycznie, z Arsenalem też zagrał świetny mecz. Chodziło mi o to, że w ostatnich spotkaniach nie licząc tego na Emirates głownie walczył i biegał, a dziś dołożył też do tego dobrę gre piłką.
pan_opticum napisał(a):Kuszczak świetnie na bramce, rok temu się bałem jak stał między słupkami, a teraz jakoś mnie nie przeraża.

Szczerze mowiąc Kuszi zrobił naprawde duży postęp i widać u niego wiecej pewnosci siebie. Aczkolwiek nad grą nogami i tak jeszcze musi troche popracować Big Grin
28-02-2010 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010) - marouane - 28-02-2010 23:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości