Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #27
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010)
Cytat:Jak chcesz na przyszłość być mistrzem ciętej riposty, to najpierw zasięgnij wiedzy Wink Na redcafe.net jest zawsze osobny temat z ocenami i osobny z komentarzami po meczu.
A tutaj jest jeden temat i wszystko piszemy w nim. Tak te forum działa od początku i tutejszym userom najwidoczniej taka konwencja się podoba.

Cytat:Pierdu pierdu? Wg. mnie o człowieku swiadczy to czy ma cos konkretnego i mądrego do powiedzenia, oczywiscie że najłatwiej walnąć ósemke i po dyskusji
Najłatwiej to jest napisać - super/źle było itd. Najtrudniej jest oglądać na tyle uważnie mecz, żeby ocenić każdego z zawodników. Zresztą rzadko kiedy uświadczysz tutaj same noty - przeważnie jest zdanie komentarza.

Co można mieć mądrego do powiedzenia o meczu? Zauważy ktoś coś ciekawego w taktyce - pisze o tym. Zaglądnij chociażby do topicu o naszej formacji. Futbol to prosta gra - o czym tutaj więcej gadać? Układać rymowanki? Wtedy to pewnie zabrzmi bardzo elokwentnie.

Cytat:tylko czy to coś wnosi i jest wtedy o czym pisać? Chodzi mi tylko i wyłącznie o to, żeby istniała tutaj fajna dyskusja, o to chyba chodzi na forum, dobrze jest wymienic zdania i poznac opinie innych kibiców United na forum
Nie rozumiem czemu ocena danego zawodnika jest zamknięciem tematu. Jak dla mnie wprost przeciwnie - tak samo jak recenzja filmu/gry aktorów. Jednym się podoba, innym nie, a niby oglądali to samo.

Chyba się powtarzam, a to oznaka, że pora kończyć temat.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-03-2010 13:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Aston Villa 1-2 Manchester United (28.02.2010) - michal85 - 01-03-2010 13:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości