Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Wolverhampton 0-1 Manchester United (06.03.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: PL: Wolverhampton - Manchester United (06.03.2010; 17:30)
Już cztery dni po tym spotkaniu, czeka nas arcyważny mecz z Milanem. Zapewne dlatego w meczu tym wystąpi paru zawodników, którzy nie mogą liczyć na regularną grę w pierwszym składzie.

VDS
Neville - Vidic - Brown/Evans - Fabio/de Laet
Valencia - Gibson - Carrick - Nani
Rooney - Berbatov/Diouf


W bramce Edwin, niech się rozrusza troszkę przede meczem w LM.
Od pierwszej minuty zapewne wystąpi Gary i w sumie nie mam nic przeciwko. Neville ostatnio prezentuje się naprawdę dobrze. W środku Vidic, który musi pod szlifować formę przed Milanem. Jego partnerem Brown bądź Evans - szczerze, to jest mi to obojętne. Jeśli chodzi o lewe skrzydło obrony to Fabio bądź de Laet jeśli Brazylijczyk jest kontuzjowany. Evra musi w końcu odpocząć! Jak nie w tym meczu to już chyba nigdy...
Na skrzydłach będący w bardzo wysokiej formie Valencia i wracający po zawieszeniu Nani. W środku na pewno Carrick. Jak wiemy Michael w z Milanem zagrać nie może, także z pewnością zagra w tym spotkaniu. Chciałbym by szanse od pierwszej minuty otrzymał Gibson. Scholesa trzeba oszczędzać na Ligę Mistrzów, Anderson kontuzjowany, a Fletcher mógłby znów sobie odpocząć.
Z przodu oczywiście Rooney i Berbatov. Tylko nie wiem jak tam wygląda kolano Dymitara po meczu z Villą... Jeśli nie jest w stanie to Diouf, bo Michael pewnie odpocznie z powodu kontuzji, mam nadzieję że krótko będzie odpoczywał od piłki.

Pewna wygrana. Nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej. Poza tym mamy tylko jeden punkt straty do Chelsea, także musimy wygrywać, a przy okazji liczyć na kolejne potknięcie The Blues.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
28-02-2010 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Wolverhampton - Manchester United (06.03.2010; 17:30) - Foster - 28-02-2010 20:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości