Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Wolverhampton 0-1 Manchester United (06.03.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #24
Re: PL: Wolverhampton 0-1 Manchester United (06.03.2010)
Tak jak przypuszczałem, było to ciężkie spotkanie. Typowy mecz walki. Wolves pokazali, że nie bez przyczyny Chelsea miała tutaj ciężką przeprawę. Gospodarze nie zamierzali się jedynie bronić, a przeprowadzane przez nich ataki były naprawdę groźne. Na nasze szczęście skończyło się dobrze, a przecież mogło być różnie.
Dobrze było widzieć z powrotem duet Vidic- Ferdinand- mam nadzieję, że zostanie tak już do końca sezonu. Grali poprawnie, choć w jednej sytuacji nie przypilnowali dobrze gracza Wilków- skończyło się na obronie van der Sara. Fajnie na obronie również Brown- a jego zmiennik Gary chyba jeszcze lepiej :shock: bardzo aktywnie z przodu. Szacun
Tak jak ryszard uważam, że słowa uznania należą się dla Scholesa i Valencii. Bardzo się starali by rozruszać te spotkanie i byli wyróżniającymi się postaciami. Co do Carricka to nie uważam jednak by zagrał gorzej od Gibsona. Co prawda nie był to ten Michael co ostatnio, ale zaliczył wg mnie dobre spotkanie. Gorzej Nani- widać, że bardzo chciał, pełen determinacji i zaangażowania, ale niewiele dobrego z tego wynikło...niestety. Marnie funkcjonowało to skrzydło.

Jeśli chodzi o Berbatowa to zagrał dobry mecz, ale przy okazji pokazał że jako osamotniony napastnik nie czuje się najlepiej. On woli dogrywać piłkę, cofnąć się po nią i przerzucić akcję a że demonem szybkości nie jest to później próżno go szukać w polu karnym. Drugi napastnik daje mu większy komfort.
Diouf powinien strzelić przynajmniej jedną bramkę z tych 3 akcji co miał! Całe szczęście, że zawodnik Wolves w końcówce meczu poszedł w jego ślady.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-03-2010 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Wolverhampton 0-1 Manchester United (06.03.2010) - Lukas - 06-03-2010 21:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości