Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Wolverhampton 0-1 Manchester United (06.03.2010)
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #29
Re: PL: Wolverhampton 0-1 Manchester United (06.03.2010)
Foster napisał(a):Brown - zastanawiam się dlaczego Wes został zdjęty z boiska? Czyżby jakiś uraz? Anglik rozegrał dobre spotkanie. W defensywie bez większych błędów, w ofensywie bez rewelacji.

Mi to na żaden uraz nie wyglądało. Wydaje mi się, że ostatnio Wes jest oszczędzany przed meczem z Milanem. Ostatnio zagrał 90 minut w kadrze, dlatego wydaje mi się, że SAF nie chciał do przemęczać i właśnie dlatego zdjął go w przerwie z boiska.

Słaby mecz w naszym wykonaniu. W drugiej połowie zacząłem realnie obawiać się o wynik, gdyż nie widziałem zawodnika, który mógłby strzelić bramkę. Całe szczęście, że mamy Antka i Scholesa, którzy wczoraj pokazali wielką chęć do gry i konstruowali nasze akcje. Najważniejsze jest jednak, że 3 punkty i fotel lidera pojechały do Manchesteru.

No i sędzia nam trochę naprzeszkadzał przy wyprowadzaniu piłek. :lol:

Van der Sar - dobry występ. Jeden zły wyrzut, ale ogólnie ok. Trochę miał szczęścia bo rywale strzelali prosto w jego rękawice. - 7
Brown - udany powrót na prawą obronę, choć kilka razy nie zdążył wrócić do tyłu, na szczęście bardzo dobrze asekurował go Rio i gdy on zbiegał do zawodnika będącego przy linii to Wes wbiegał na jego miejsce na środku obrony. Bardzo dobra współpraca. - 7
Rio - wrócił w bardzo dobrym stylu. Większość pojedynków główkowych wygranych. Miło znów go widzieć razem z Vidicem. - 7
Nema - jw. tyle że miał trochę więcej pracy. - 7
Pat - ok. Solidnie w defensywie, przeciętnie z przodu. - 6,5
Carrick - słaby mecz. Ostatnio trochę spuścił z tonu, do tego zaliczył aż 11 niecelnych podań. Mam nadzieję, że do meczu z Liverpoolem odbuduje swoją formę. - 6
Gibson - bez większego błysku, chociaż wydawało mi się, że za to przytrzymywanie powinien być podyktowany rzut karny. Solidny występ. - 6,5
Scholes - MOTM. Ładny i jakże ważny gol, świetnie kreował grę. Pokazał, że nadal potrafi. Bardzo dobry występ. - 8
Valencia - razem ze Scholesem byli motorami napędowymi naszych akcji. Jeden raz uderzył groźnie, choć kilka razy podawał, mimo że piłka była idealnie ustawiona dla niego na strzał. Jedna z najlepszych postaci wczorajszego meczu. - 7,5
Nani - najsłabszy na boisku. Nic mu nie wychodziło. Obecnie wolę zdecydowanie Ji w pierwszym składzie.
Berbatov - nie grał jako ostatni napastnik. Szukał gry, cofał się po piłkę. Występ na plus, choć szkoda, że nie strzelił bramki. - 7

Neville - bardzo dobra zmiana. Potwierdził, że ostatnio jest w wysokiej formie. - 7
Park - również ok. Na chwilę obecną on powinien grać na lewym skrzydle. - 7
Diouf - nie wykorzystana setka. Musi solidnie popracować. - 6

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-03-2010 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Wolverhampton 0-1 Manchester United (06.03.2010) - Czary - 07-03-2010 11:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości