Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Jak spisują się byłe Diabły?
W tym temacie będziemy rozmawiać o byłych zawodnikach Manchesteru United.

Rossi, Beckham, Smith i spółka; jak się chłopakom powodzi w nowych klubach?

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
27-01-2008 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shaman Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Rossi- strzela w hiszpanii Smile ma juz pare bramek. mysle ze napewno tam jego talent bedzie sie bardziej rozwijal Smile
beckham- powoli schodzi z pilkarskiej areny. LA galaxy to nie szczyt jego mozliwosci...
van Nisterlooy - gra znakomicie w realu. strzela duzo bramek. szkoda ze nie zostal na old trafford

o reszcie zbyt duzo nie wiem... POZDRO
27-01-2008 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Aron Burns ostatnio w pucharze Anglii 2 bramki strzelił. Chyba 2-2 było o ile się nie mylę.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
27-01-2008 15:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Giggsy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Rossi vs Real Madryt na 1:1.
27-01-2008 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
JWestQ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Kojarzycie może takie go piłkarza - Quinton Fortune? Grał u nas przez jakiś czas. Wie ktoś może co się z nim teraz dzieje? Gdzie i czy w ogóle gra?
30-01-2008 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
McLaren Offline
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Trudno nie pamiętać Fortune'a, który widniał w klubowej kadrze aż przez 7 lat. Po nieudanej przygodzie z Boltonem, bardzo oddalił się od wielkiej piki. Raptem po 6 występach na Reebok Stadium został zwolniony w maju minionego roku. Później dołączył już do nieznanego na świecie Western Province United w RPA, czyli drużyny, do której już niejednokrotnie przykładał rękę w przeszłości. Mianowicie, zespół uformowany w 1998 nosił nazwę FC Fortune, a założycielem był były reprezentant Republiki Południowej Afryki. Wygląda na to, że Quinton gra już tylko dla samej przyjemności lub po prostu, w wieku 30-lat (wiek wciąż na jego korzyść) nie jest już w stanie wiele zaoferować dobrym lub przynajmniej przeciętnym europejskim klubom.
30-01-2008 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #7
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Z tego co wiem czytałem na którymś angielskim forum, to Fortune obecnie trenuje z Sunderlandem i wcale niewykluczone, że dołączy jeszcze w tym okienku transferowym do drużyny Keano.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-01-2008 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #8
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat: David Beckham, który w reprezentacji Anglii rozegrał 99. meczów, swojego jubileuszowego, setnego występu może się nigdy nie doczekać. Nowy selekcjoner "dumnych synów Albionu" Fabio Capello nie widzi bowiem dla niego miejsca w składzie.

Pomocnik Los Angeles Galaxy nie otrzymał powołania na mecz towarzyski ze Szwajcarią, który Anglicy rozegrają 6 lutego. Capello zaznaczył jednak, że nie zamyka drzwi do reprezentacji przed Beckhamem.

"Becks" , który z Capello współpracował już w Realu Madryt, nie kryje rozczarowania decyzją nowego selekcjoner, ale na razie zachowuje spokój. "Nie planuję rozmowy z Capello. Mam nadzieję, że dojdzie do niej kiedy otrzymam powołanie" - stwierdził 32-letni piłkarz.

Heh, trening z Arsenalem nie pomógł, trzeba było przyjść do Carrington, a nie do Wegnera... Ma chłopak za swoje, ale z drugiej strony kilka razy (i to całkiem niedawno) ratował tyłki Anglikom

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
31-01-2008 17:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
McLaren Offline
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Zgadzam się z tym, że został pokarany. Smile

Mi osobiście spory ból sprawiły jego treningi z Arsenalem, bądź co bądź, uznawany jest za wielu za legendę United. A tu proszę, mieszka niedaleko Ashburton Grove, to mu sie zachciało treningów z Kanonierami. Najgorszą rzeczą jaką widziałem to jego pobyt na meczach ligowych na ich stadionie, a nie Old Trafford. Czyżby go już tak naprawdę nic nie wiązało z klubem? Zapomniał o nim?

Ja mu nadal życzę jak najlepiej, spodziewałem się, że zostanie powołany. Capello nie był do końca swoich dni przekonany do niego w Madrycie, ale w końcu uległ presji. Ciekawe jak będzie teraz.
31-01-2008 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
unitedgirl Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Alan Smith w Newcastle - wg mnie, spisuje sie dobrze Wink gra w miarę regularnie, został kapitanem, napewno ten transfer wyszedł mu na dobre Smile
01-02-2008 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NiLok Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
co do niepowołania Becksa - powód był prosty. to nie kara za treningi z Arsenalem Wink, tylko zwyczajny brak ogrania. MLS startuje dopiero w kwietniu, o ile się nie mylę, więc same treningi, nieważne czy z Arsenalem, Manchesterem czy Kozią Wólką FC, nie dadzą mu tego, co granie na serio przez 90 minut co tydzień. ogólnie ja nie mam mu za złe tych kilku treningów z "Kanonierami". dla mnie również jest legendą, dlatego właśnie szanuję jego decyzję. to dzięki niemu zacząłem kibicować MU.

a jeżeli chodzi o Smitha... wygląda na to, że faktycznie przejście do Newcastle wyszło na dobre, ale Alan znów gra na różnych pozycjach, a w dodatku żadną z nich nie jest atak. z perspektywy czasu nie żałuję, że odszedł - jego rola w zespole nie byłaby niczym więcej, jak tylko grzaniem ławy. i to nie dlatego, że United ma lepszych napastników, to Smith jest słaby jako napastnik.
02-02-2008 05:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #12
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
unitedgirl napisał(a):Alan Smith w Newcastle - wg mnie, spisuje sie dobrze Wink gra w miarę regularnie, został kapitanem, napewno ten transfer wyszedł mu na dobre Smile
zgadzam się. w United to nadawał się jedynie na ławę, a w Newcastle radzi sobie dobrze i może przede wszystkim cały czas grać, co na Old Trafford było dla niego rzadkością. To był dobry ruch zarówno dla niego jak i dla Red Devils Big Grin

Cytat:Robert Pires, pomocnik Villarreal, a niegdyś gracz Arsenalu Londyn, jest pewien, że jego kolega z hiszpańskiej drużyny, Giuseppe Rossi, w przyszłości znów zagra w barwach Manchesteru United.
Sir Alex Ferguson zabezpieczył się jednak na przyszłość i w umowie piłkarza została wpisana klauzula, która daje "Czerwonym Diabłom" prawo wykupienia zawodnika
Spodziewałem się tego, ponieważ znam podejście Fergusona i wiem, że zawsze chce zatrzymać dobrych piłkarzy" - mówił Francuz - "Manchester United nie może sobie pozwolić na stratę utalentowanych, młodych graczy. Bez wątpienia Giuseppe wróci do Anglii.
No cóż przyznaje że odejście Rossiego z Manchester United bardzo mnie zasmuciło... Teraz gra w Hiszpanii i bardzo dobrze się spisuje Big Grin Chciałbym go kiedyś jeszcze zobaczyć z Diabłem na piersi... Tylko trzeba być realistą- na razie to się na to nie zanosi. Tevez z Rooneyem tworzą bardzo zgrany duet, a samemu Rossiemu na pewno nie spodoba się że musi być 3 napastnikiem (bo właśnie dlatego odszedł). Chyba że, nie daj Boże, któremuś z nich przytrafiła by się kontuzja która mogłaby wyeliminować na długi okres czasu... ale moze lepiej o tym nie myśleć

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
15-02-2008 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dyezly Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
...lub gdyby West Ham nie chciał sprzedać Teveza :o o tym też nie mówmy
15-02-2008 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #14
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Dyezly napisał(a):...lub gdyby West Ham nie chciał sprzedać Teveza
A młoty mają w ogóle coś do powiedzenia w prawach do argentyńczyka? Nie jest własnością Media Sports Investment?
Co do Rossiego bardzo bym go chciał, ale czy będzie znów chciał wracać. Na wyspach raczej średnio się czuł, mimo iż w rezerwach strzelał. Przede wszystkim nie dostawał szansy gry. We Włoszech czy w Hiszpanii jak tylko na niego stawiano wykorzystywał szansę. U nas na tą chwilę już dwóch niewysokich napastników mamy w składzie. Teraz bardziej by ktoś taki jak Berbatov się przydał niż włoch.


Fan United od 1992 roku
15-02-2008 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #15
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
sebos_krk napisał(a):Co do Rossiego bardzo bym go chciał, ale czy będzie znów chciał wracać. Na wyspach raczej średnio się czuł, mimo iż w rezerwach strzelał. Przede wszystkim nie dostawał szansy gry. We Włoszech czy w Hiszpanii jak tylko na niego stawiano wykorzystywał szansę. U nas na tą chwilę już dwóch niewysokich napastników mamy w składzie. Teraz bardziej by ktoś taki jak Berbatov się przydał niż włoch.
właśnie- otrzymywał szanse gry- tam mu zaufano, postawiono na niego i on się odwdzięcza strzelając gole. A co do tego wzrostu to faktycznie jest mały problem, bo trzeba mieć napadziora dobrze grającego w powietrzu... Gdyby Saha byłby w pełni zdrów to na siłę on z Rossim stanowiłby siłę ataku Red Devils:roll: osobiście uważałbym to za bardzo ciekawą mieszankę Big Grin , ale pamiętajmy o Rooney'u (nasz talizman) i naszym Apaczu z Argentyny...

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
15-02-2008 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości