Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #646
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
https://twitter.com/BreatheSport/status/...1047886850

Tak jakby kogoś interesowało, jak idzie Andersonowi w Brazylii Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-07-2015 09:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #647
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Ha, cały Ando. W ogóle mi go nie szkoda. Ma na co sobie zasłużył. Przepiepszył swoją karierę swoim lenistwem i brakiem chęci poprawy, bo inaczej tego nazwać się nie da. Człowiek szukający kondycji i nie potrafiący zrzucić zbędnych kilogramów przez tyle lat nie może inaczej skończyć. Piłkarz parodia. Dostać pół roku na spokojne dojście do powrotu do normalnej sylwetki i odbudowania fizyczności i nic sobie z tego nie robić, totalnie to olać. Nóż mi się otwiera w kieszeni jak sobie pomyśle o tym ile mu daliśmy czasu, szans na odbudowanie biorąc po uwagę jego podejście ...
24-07-2015 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #648
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Wczorajszy samobój Robina w meczu z Czechami.




"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2015 17:46 przez Ruuuuuuuuuud.)
14-10-2015 08:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #649
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
http://www.hitc.com/en-gb/2015/10/21/rot...erformanc/

Thorpe wydaje się wracać na właściwe tory.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
29-10-2015 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #650
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
(29-10-2015 15:34) napisał(a):  Javier Hernandez:
Games: 5
Goals: 7
Manchester United:
Games: 5
Goals: 2

Bólu dupy ciąg dalszy...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-11-2015 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #651
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Javier dziś znów strzela. W sumie jest to jego szósty mecz z rzędu, w którym trafia, co daje 8 goli w ciągu 18 dni.

To się samo przez się komentuje.

Gdzie jest Groszek?
07-11-2015 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #652
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
A tymczasem w Grecji pewien napastnik daje wywiad dziennikarzowi, który również jest jakby znajomy:

Ukryty tekst:

Interview with Dimitar Berbatov, conducted by journalist Dimitar Berbatov..
JDB: Hi, How are you feeling..
DB: Hi. I am fine but disappointed. We lost against AEK, and i receive a red card.
JDB: Do you think it was a red card.?.
DB: Yes. Player from AEK was holding and preventing me from position myself better in the box and this, and the fact, i was angry and nervous, make me hit him.
JDB: But this is not a reason to hit someone! Many football players get held during games.
DB: Yes. This is true. That is way i say again, this is not something that resonate well with the way i see and play football, but everyone can lose his balance and do something stupid during a game.
JDB: Why was you so nervous and angry?
DB: Because of the fact that i was watching the game, and even that AEK was not the better team, they still score a goal. Because i was not playing and i could do nothing to help. This was a derby and i come here to play exactly in this kind of games, where my quality and experience can help the team, and not for me to stay on the bench and do nothing. But the opposite happened.
JDB: And you are disappointed because of this?
DB: Yes. When i don’t play, i can’t be happy. The problem is that, in this case i took it out on the colleague from the other team. And i am not one of this players looking for a conflict, this is a well known fact, but in this case the opposite happened, for which i am sorry.
JDB: And now?
DB: Now i carry the consequences from my action. 3 games ban. And because of this i say sorry to the team!
JDB: Some media says you don’t want to play for PAOK any more?
DB:This is why i am giving interview to you, and not to people who are coming up with stupid things like this..This is not true, and with this kind of talks some people are trying to harm the team. Or for people to say: “Look at him, he don’t wanna play any more and this is way he get a red card." Which of course is not true. And the truth is this. I still feel joy when i play football. I want to play. When this is not happening i am angry and disappointed. There is no way to feel joy from the fact that i am not playing, and they are paying me good money amid all that is happening in Greece. And i can help PAOK on the pitch, with my football quality i have and demonstrate through my career. When this is not happening, i am disappointed and you can see it. With me, if the passion for football decrease and i stop to get angry, stop yelling and gesticulate on the pitch, then i don’t care for the football or the team i am playing for. The passion is gone. But this is not the case yet. PAOK is my team now, and i fight for my team, even if this means a red card sometimes.
26-01-2016 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #653
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Nemanja Vidić zakończył karierę piłkarską.
Tu nic nie trzeba pisać. Nie widzę szans, byśmy w bliskiej przyszłości dorobili się takiego duetu (pod każdym względem: sportowym, mentalnym, zespołowym) jak Rio-Vida. Jeszcze parę lat temu mieliśmy dwie skały w obronie, dziś gra tam pomocnik. Ależ to były czasy.

Gdzie jest Groszek?
30-01-2016 00:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #654
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Gary Neville. Piłkarz, asystent selekcjonera reprezentacji Anglii, ekspert telewizyjny, pierwszy trener Valencii.

Porozmawiajmy o tym ostatnim etapie kariery zawodowej. Wielokrotnie pisałem już o spotkaniach Garrego na shoutboksie. Od początku mogliście odnieść wrażenie, że są to niezbyt przychylne komentarze dla Neva, ale mnie zdecydowanie bardziej zastanawia co kierowało zarządem Valencii decydując się na Anglika. Myśl szkoleniowa? Jaka? Rozpoznawalność? Tylko w Anglii. Perspektywiczność? Może. Życząc dobrze Anglikowi nie przypuszczałem, że odniesie sukces. W 15 grach odniósł zaledwie 4 zwycięstwa. Wszystkie poza rozgrywkami ligi hiszpańskiej a wczorajszą przegraną z Barceloną sam określił jako "jedno z najgorszych przeżyć w swojej futbolowej karierze".

Nasuwa się pytanie "po co Ci to było Garry?". Zbieranie doświadczenia w solidnej marce to na pewno plus, ale jeżeli tak dalej będzie mu szło, to jego cała reputacja jako mądrego, utalentowanego, perspektywicznego menadżera będzie zrujnowana. Ba, nawet reputacja jako eksperta telewizyjnego będzie gorsza, bo zdecydowanie łatwiej teoretyzować w telewizji niż w praktyce prowadzić zespół tak, aby odnosił przyzwoite wyniki.

Garry zapewne został zatrudniony po to, aby poprawić miejsce Valencii w lidze. Natomiast remisami Garry tego raczej nie osiągnie. Na Mestalla zniecierpliwienie, zaczynają się gwizdy a po wczorajszym blamażu o ile przyszłość już nie jest zadecydowana, to na pewno będzie się decydować w najbliższych dniach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2016 09:57 przez allfanmu.)
04-02-2016 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #655
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Zacznijmy od - ja Gary'ego uwielbiam, ubóstwiam i to nie dlatego, że mi podpisał kiedyś tam koszulkę Tongue W przypadku jego, tak jak przy Chicharito mogę być bardzo nieobiektywny, wiem o tym i dobrze mi z tym Big Grin

Dlaczego Valencia postawiła na braci N.? Z tego samego powodu, co Molde na Solskjaera, reprezentacja Niemiec na Klinsmanna, Barcelona na Guardiolę, a Sunderland na Keane'a. Każdy z nich albo nie trenował nikogo wcześniej (Roy), albo były to jakieś rezerwy (Pep, Ole) czy asystenctwa. Widać duże / wielkie kluby podejmują nieraz decyzje o zatrudnieniu trenera bez żadnego doświadczenia na podstawie różnych przesłanek. Gary kursy trenerskie miał pokończone, był asystentem w reprezentacji Anglii, z kolei Phil był już drugim trenerem w United i właśnie Valencii. Nie wyszło, pewnie wkrótce się pożegnają, ale bardziej szokujące było dla mnie to, że Hiszpanie sięgnęli po Anglików niż sam fakt wyboru Gary'ego.

Z punktu widzenia Neva: skoro kończył kursy trenerskie, to nie po to, by świecić nimi w CV przed właścicielami Sky Sports. Dostał opcję startu w mało znanym sobie środowisku, fakt, ale za to w najwyższej klasie rozgrywkowej, w lidze ze światowego top 3. Odmów raz, a drugi raz nie będziesz miał okazji odmówić. Na co miał czekać? Aż się zgłosi Blackburn czy Bolton? Kopanie się z nimi o utrzymanie w Championship nie byłoby dużo łatwiejszym wyzwaniem, a ryzyko utknięcia na długi czas gdzieś po zapleczach EPL byłoby spore.

Tak jak piszesz i jak ja pisałem na shoucie, nie wyszedł mu ten start w trenerkę bardziej niż by się tego spodziewał pewnie i będzie to rzutować na także jego dotychczasową nieskazitelną opinię jako eksperta TV. Trochę trudniej będzie się przekonująco mądrzyć pod krawatem, wróciwszy po blamażu w realu, a nie teoretycznym rysowaniu linii na ekranie.

Gdzie jest Groszek?
04-02-2016 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #656
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:Rio "It tells you something that when they were 15, 16, 17, Paul Pogba & Adnan Januzaj used to look up to (Ravel) and idolise him."

To tak odnośnie dyskusji o naturalnym talencie Ravela i Pogby, jaka kiedyś tutaj miałą miejsce.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-02-2016 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #657
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Fabio strzela po raz pierwszy od dawna i to jak.
https://www.facebook.com/SkySports/video...=2&theater

Gdzie jest Groszek?
24-02-2016 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości