Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #334
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
EsDe napisał(a):Co wam szkodzi, że tam będzie grał? Chciał grać za friko, odesłaliśmy go z kwitkiem. I tak dużo nie pogra z takim środkiem City. Nie rozumiem komentarzy typu "życzę mu połamania nóg" itp.
Im nie chodzi o to ile pogra, dużo czy mało, 5 czy 40 spotkań. Chodzi o samą ideę, a jest nią transfer do lokalnego rywala.

Jeżeli to prawda o końcu łamliwości Owena, to jeśli dostanie odpowiednią ilość czasu, wróci do formy i uważam, że będzie w stanie wywalczyć miejsce w pierwszym składzie. Piszecie o potędze środka pola tych osłów, a prawda jest taka, że jego jedynym rywalem, poza nim samym oczywiście powinien być de Jong. Użyłem powinien, bo jest jeszcze Barry, w którym Mancini jest ślepo zakochany. Ale co ja będę pisał o szansach człowieka, który od trzech lat nie grał w piłkę...

Nie chce mi się wylewać żali to napiszę tylko tyle: Jestem zawiedziony.

michal85 napisał(a):Przecież chciał grać dla nas za darmo, my mu podziękowaliśmy
Tak rzeczywiście było, tylko, że jak ktoś od nas mu powiedział, że naprawdę by tego nie chciał, Owen uznał że ta osoba ma rację.
30-08-2011 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak spisują się byłe Diabły? - Kwas - 30-08-2011 16:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości